تعداد بازدید : 192722
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۶/۱۷ ۲۳:۱۲:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۹ ۱۲:۱۰:۵۲
(ویرایش)

بعد گلناز جان اكثر ما چند ساله اين مشكل رو داريم پس حالت رو كامل ميفهميم اگه ميخاي خودت تمرين كني اصلا عجله نكن يهو بري سايز اخر زده ميشي و دلسرد از سايز كوچيك و حتما با ژل شروع كن تا ترست بريزه و اميدت بيشتر شه رفته رفته كه سايز برات راحت بود برو سايز بعد

من خودم جزو اونايي بودم كه يه گوش پاكنم نميذاشتم وارد واژنم بشه هي خودمو عقب ميكشيدم ميترسيدم درد شديدي داشت يبار رفتم دكتر بهم پماد با ابليكاتور داد ابليكاتور دورش نهايت١/٥سانت ميشد با همسرم هر كاري كرديم نتونستيم اونو وارد كنيم و من كلي گريه كردم و كلا نا اميد از درمان شدنم تا اخر عمر بودم ولي الان به لطف خدا و كمكهاي خانم خياباني چيزي تا درمانم نمونده 

پس اميدوار باش😍 

بچه ها اگه تو پوزيشن زن رو مشكل دارين زاويه ديلا رو تغيير بدين بنظر من سخت ترين پوزيشن پوزيشن داگي يا سجده هس چون به مقعد فشار مياد تو تمريناتتون حتما اين پوزيشن رو هم تمرين كنين تا بهش عادت كنين

۱۳۹۹/۶/۱۷ ۲۳:۳۵:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۲۰ ۱۱:۱۶:۵۸
(ویرایش)

یکی دو روزه که میخوام تمرین و شروع کنم اما جرعتشو ندارم sad

فکر میکنم نمیشه هرگز... 

دیگران دل می دهند

من به تو جان داده ام❤️
۱۳۹۹/۶/۱۸ ۱۰:۵۱:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۳۰ ۲۲:۵۷:۰۹
(ویرایش)

نگین جان منم هنوز شروع نکردم. کلا تو بیشتر کارام همینطورم یدفعه ناامید و دلسرد میشم اما عذاب وجدانم میگیرم.

من میتوانم.
۱۳۹۹/۶/۱۸ ۱۶:۰۷:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۵ ۰۰:۵۵:۱۶
(ویرایش)

تا میگی سلااااام..anim2-40

سلام زهره جونی😘

الحمدلله پدرم مرخص شدن. حالشون هم خوبه. ممنونم از شما و همع دوستای مهربونم.

بچه‌ها، من هیچوقت دیلارو سایز نمیزنم. یه بار اون اوایل تمرین ک ب خانوم خیابانی گزارش میدادم گفتم سایز فلانم..

کلی از دستم دلخور شدن..anim2-New-6

گفتن مگه من گفتم دور دیلارو سایز بزنی؟؟anim2-65d6a5d6s

خلاصه بعد اون، فقط دیلا رو با پنبه پُر میکنم و میرم که خودم را بگشایمanim2-4d564ad6

الانم سایز و اینام رو نمیدونم.

فقط الان انگشت کوچیکه سایز دستکش ۷.۵ هستم.

ک اونم خیلی باریک درست کردم و طولش اندازه یه بچه کرم‌خاکی هم نیسanim2-25r30wi

#و _اما_سخنی_با_شل_نکننده‌ها:

بروبچه‌هایی که میترسید چیزی ببرید داخل. یه لحظه دقت کنید ببینید ان‌شاءالله اینجوری بتونید شروع کنید:

موقع معاینه، درحالی که شما دراز کشیدین و پاهاتون از زانو خم شده، پاها رو کامل از هم دور میکنید، شخصی که میخواد معاینه کنه، وسط دوتا لب بزرگ رو میگیره و به سمت بالا میکشه، تو همین حالت که هست، یه کوچولو به سمت پایین میکشه.

اینجوری عمق ورودی واژن مشخص میشه. و هایمن یا همون پرده یا ورودی واژن رو میبینن. شما میتونید جلو آینه، همین کار رو انجام بدین.

و اینم بگم اصلا ترس نداره! نهایت چیزی که می‌بینی، یه سوراخ کوچیک هست. نه مثل گوشت، اما شبیه ((عضله های داخل لُپتون)) صورتی اون رنگی.

به یه چیز جالب دیگم بگم..

*ورودی نای*  (یا همون گلو، که غذا ازش میره پایین) با اینکه از سوراخ واژن بزرگتره؛ اما ارتجاعی نیست که کش بیاد، بخاطر همین شما نمیتونی لقمه بزرگتر از نای رو فرو کنی توی حلقت!

اما سوراخ واژن با اینکه وقتی خودتون رو معاینه کردی، میبینی اندازه یه نخود هس! وقتی زور میزنی بزرگتر میشه، و این یعنی انقد حالت کِشسانی داره که سر یه بچه راحت ازش بیرون میاد..!

پس واسه وارد کردن دیلاهای کوچیک اصلا قرار نیست اذیت بشیم. اگر سوزشی هم باشه، اصلا ترس نداره.

مطمعن باشید که نه جِر میخورید، نه زخم میشید، نه میمیرید!

(والا بخدا ما هممون اولش همینجوری فکر میکردیم، ولی شکر خدا، همین بچه‌ها الان دارن با سایزهای بالاتر کار میکنن.)

من خودم واسه شروع، دراز میکشم رو فرش، ۳ تا ۴ بار در حد ولو شدن، شل می‌کنم.. بعد دیلا رو میخوابونم روی پرینه، سُر میدم سمت جلو، به اون حفره مانند ک رسیدم شیب میدم.

اول یه زور میزنم، ک ورودی واژن باز میشه، بعد فقط سر دیلا رو میزارم داخل ورودی واژن.. فعلا دیلا رو اصلا از جاش تکون نمیدم. سفت و محکم نگه‌میدارم...

(موقع دَم): یه نفس عمیق می‌کشم، عضلات ورودی واژن خودش میاد روی دیلا و یه کوچولو، دیلاتور میره داخل.

(موقع بازدَم) حس کردم رفت جلوتر، دیگه مسیر رو با نیم میلیمتر نیم میلیمتر، همزمان با بازدَم هُل میدم و میبرم داخل.

من فعلا موفق شدم اندازه ۲تا بند انگشت کوچیک دیلا رو وارد کنم.

anim2-thanks

شما هم بدو بدو برید شروع کنید.

من اولش گریه کردم..

هی گفتم ای خدا

این چ بدبختیه

من چ بیچارم

اما هیچی فایده

نَ

دا

ره..

فقط باید شروع کنی.. مثل ماهایی که هممون اولش ترسیدیم 

ولی بالاخره شروع کردیم.

و خدایی که بشدت کافیست...
۱۳۹۹/۶/۱۸ ۱۶:۵۷:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۲۲ ۲۰:۴۳:۵۸
(ویرایش)

یسنا جون شما هم حضوری به خ خیابانی مراجعه کردی؟

بعد از،جلسه حضوری،بقیه روند مثل مطالب همین تاپیکه؟

جان جانا ممنون از توضیحاتت

۱۳۹۹/۶/۱۸ ۱۷:۳۴:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

جان جانا عاشق طرز سلام کردن و ادبیات نوشتاریتم 😂

بچه ها من خودم خیییییلی میترسیدم و گفتم که واژینیسم من شدیده ولی بالاخره تونستم مراحل اولیه رو طی کنم .

شما هم میتونید مطمئنم.

پری بال و النا و زرگل هم که کلا گزارش نمیفرستن .

فکر میکنن منم حواسم نیستanim2-65d6a5d6s

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۹/۶/۱۸ ۱۹:۵۶:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۹ ۱۲:۱۰:۵۲
(ویرایش)

سلام بچه ها

بله گلناز جان من چند سال پيش پيج ماماسايت رو يابيدم ولي فرصت نميكرديم اصلا بريم و همسرمم راضي نميشد اخرا اونقدر گفتم گريه كردم راضي شدanim2-a2d3

تو تايپيكاي قبلي هم گفتم من سال گذشته اومدم تالار گفتگوي ماما سايت و وقتي ديدم همه اينجا از وارد كردن ديلا و از سايز اينا حرف ميزنن همش ميگفتم وا من وقتي نميتونم گوش پاكن وارد واژنم كنم چجوري ديلاتور به فلان سايز وارد كنم اگه ميتونستم كه به آلت اجازه ميدادم بعد ترسيدم و كلا نيومدم اين سايت تا امسال 

من نياز به مراجعه حضوري داشتم و همون يبار كل ترس منو ريخت😁 نميگم بعدش تو تمرينات درد نداشتم گاها بصىرت جزيي داشتم ولي اعتماد بنفسم رفته بود بالا و ميدونستم ديوار بتني در كار نيس و بمرور با تمرينات درد جزيي  تو همون سايزي كه تمرين ميكردم كلا از بين ميرفتanim2-thanks

شايد بعضي دوستان بدون مراجعه حصوري فقط با خوندن راهنمايي هاي اينجا بتونن تمرينات رو شروع كنن و درمان شن،كه من جزو اين گروه نبودم چون ترسم شديد بود به هر حال ادما با هم متفاوتن 

راستي منم اوايل اينحا خوندم سايز فلان و بهمان به خانم خياباني كه گفتم سايز فلانم ناراحت شدن مگه من گفتم سايز كن، گفتن ديلاهات رو سايز نكن،

و اينكه بمن گفتن اصن جلو اينه خودتو معاينه و تمرين نكن

من يبار كه سايزمو بزرگ كردم بعد اينكه تمرينم تموم سد رفتم جلو اينه خودمو مثلا معاينه كنم باز چيزي نديدم ديدم مث همون روز اول سوراخ واژن يه ذرس حس كردم ديدن اين جريان ترس رو بيشتر ميكنه چون به مغز دستور ميده اون سوراخ كوچيكه و چيزي ازش رد نميشه هر چند كه ديلاتورم بزرگ باشه و رد شه.

ان شالله هممون به زودي درمان شيم😍

۱۳۹۹/۶/۱۸ ۲۱:۰۹:۱۲
(ویرایش)

باورم نمیشهههههههه 

من امروز تونستم برای اولین بار سایز یک و وارد کنمممممم😭😭😭😭😭😭😭😭

دیگران دل می دهند

من به تو جان داده ام❤️
۱۳۹۹/۶/۱۸ ۲۲:۱۲:۱۶
(ویرایش)

یسنا جان مگه مطالب این تاپیکها که در مورد درمان واژینیسموس نوشته شده تحت نظارت خانوم خیابانی نیس؟ خوب اینجا نوشته که دیلاهارو سایز کنید و طرز تهیه نوشته...

یا جزو مراحلش نوشته که معاینه جلوی ایته کنید

اینا مطالب خانوم خیابانی نیس؟

راستی حدود قیمت مشاوره حضوری و معاینه چنده؟

۱۳۹۹/۶/۱۸ ۲۲:۱۴:۰۰
(ویرایش)

بچه ها زمان پریود هم میشه کگل زد؟ یا ضرر داره؟

۱۳۹۹/۶/۱۹ ۰۲:۵۱:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۰۱:۵۷:۵۵
(ویرایش)

سلام بچه ها 

من هنوز پریودم

ولی میام پیاماتون رو میخونم

جان جانا اونجا که گفتی نه جر میخورید نه میمیرید خیلی خوب بود😂😂

در ضمن یچیزی اینکه میگید تو پریودی واژن بد قلق میشه از نظر من برعکسه چون واژن کاملا خیس هستش باز تره انگار البته من اینجوری حس کردم بعد خوندن پیاماتون.ولی فکر کنم بهتر باشه تو این دوره کاری نکنیم خدایی نکرده عفونت نکنه.

نگین جان اون لحظه یه لحظه ی غیر قابل وصفه وقتی میفهمی دیواری نیست تبریک میگم عزیزم.

۱۳۹۹/۶/۱۹ ۰۹:۴۱:۳۵
(ویرایش)

ممنون یلدا جان ممنون 

دقیقا همین طوره❤️❤️❤️❤️❤️😭

دیگران دل می دهند

من به تو جان داده ام❤️
۱۳۹۹/۶/۱۹ ۰۹:۴۳:۲۱
(ویرایش)

روشا جان تمام تلاشتو بکن 

حتما میشه 

وقتی من تونستنم حتما توام میتونی ❤️💓

من فکر میکردم حتی یه چوب کبریت هم داخل نمیره 

دیگران دل می دهند

من به تو جان داده ام❤️
۱۳۹۹/۶/۱۹ ۱۳:۲۱:۴۰
(ویرایش)

خیلی دارم تلاش می‌کنم اما سایز دو داخل‌ نمیره 

میتونین کمکم کنین؟! 

دیگران دل می دهند

من به تو جان داده ام❤️
۱۳۹۹/۶/۱۹ ۱۸:۵۷:۰۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۴ ۱۶:۱۵:۱۱
(ویرایش)

سلام عزیززانم،میبینم که همه فعالنanim2-40

من تمریناتمو تا دیروز انجام میدادم مرتب ولی خب چون مهمون داشتم نمیتونستم بیام گزارش بدم

یعنی تو حموم به چه بدبختی تمرین میکردم😄 از طرفی خیلی کند دارم پیش میرم و از طرف دیگه از خودم راضیم که دارم تلاشمو میکنم و امیدوارم

با سایز ۲راحت شدم،و تلاشم برای سایز ۳هست ،اما از دیروز موقع تمرین سوزش و خارش گرفتم ودیشب شدیدتر هم شد از ترس عفونت امروز تمرین نکردم و یکم عنبر نسارا دود کردم و تو تشت اب و نمک نشستم،امیدوارم همینجا تو نطفه خفه بشه.

حواست باشد خدایت بازوهای بزرگ دارد و شانه های پهن به اندازه تمام غصه های جهان💜💛💚💙
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران