تعداد بازدید : 192491
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۶/۲۰ ۰۹:۲۶:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۳۰ ۲۲:۵۷:۰۹
(ویرایش)

سلام دوستان

باید بگم منم دیروز تونستم انجام بدم البته سوزش داشتم اما همین ک تونسم خیلی خوبههه.anim2-ad54ad

ممنون دوستانی که امید میدید خیلی ماهیدددanim2-40

من میتوانم.
۱۳۹۹/۶/۲۱ ۰۴:۲۳:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۵ ۰۰:۵۵:۱۶
(ویرایش)

قربانت زهره جونیییییی😁✌

موچ مووووچ😘😘

احسنت به نوگلان شل‌شده..

باریکلا نگین

باریکلا روشا

او..وووووووو... بزن دس قشنگ‌روووو👏

و خدایی که بشدت کافیست...
۱۳۹۹/۶/۲۱ ۰۴:۲۸:۱۲
(ویرایش)

بچه‌ها با این حجم از گشاییده شدن‌ها و موفقیتهای پی‌در‌پی، بنظرم همه ما، میتونیم بریم برای هیات دولتِ بعدی ثبتنام کنیم..

anim2-4d564ad6anim2-thanks

نظرتون چیه؟

۱۳۹۹/۶/۲۱ ۰۴:۴۷:۰۹
(ویرایش)

یسنا جونی؛ حق‌داری شما عسیسم..😖

خانوم خیابانی میگن با آینه نباید تمرین کنیم. ولی یه چیزی هست و اون، اینکه ((فقط واسه دیدن ورودی واژن)) فکر نکنم خیلی اوضاع حاد بشه. حداقل کمکی هست که میتونیم به خودمون بکنیم برای شروع تمرین. بنظرم اینجوری اون ترس مسخره که هممون داریم میریزه. ترس از داشتن یه پرده کت‌کلفت توی ورودی واژن☹

که وقتی نگاه میکنیم، خب برامون محرز میشه که نه بابا.. اینجوریام که گفتن نیست..😉

بازم سرحرفم اوناییِ که دارن خاموش این تاپیک رو دنبال میکنن، یا هنوز شروع نکردن، ترس رو بذارید کنار. بخدا ما همه شروع کردیم و الحمدلله همه زنده‌ایم😁✌

نتیجه: برطبل شادانه بکوب.. 🥁🎶💃

۱۳۹۹/۶/۲۱ ۱۱:۰۸:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۲۵ ۲۳:۱۸:۳۳
(ویرایش)

سلام به همه . خوبین ؟ خیلی خوشحالم میبینم اینجا همه در حال تمرینهستن واقعا باریکلا ⁦♥️⁩⁦♥️⁩

من این چند روزه تمرین کردم اما چون پیشرفتی نداشتم گزارش ندادم اما دیروز وقتی با دیلای ۶ سانت روون شدم رفتم سراغ ۷ و تمرین کردم امروز رو هم با ۷ تمرین میکنم تا وقتی روون بشم تا همه پوزیشن ها اون موقع تغییر سایز میدم 🤗 عجله ای نمی‌خوام سایز مو تغییر بدم 

.

زهر جان مرسی همیشه پیگیری. شما چی کار کردی تمرینات خوب پیش میره؟

۱۳۹۹/۶/۲۱ ۱۳:۰۴:۰۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

سلام بچه ها من پیش خانم خیابانی بودم چن تا نکته رو بهم گفتن و ازم خواستن که به شما هم بگم تا رعایت کنین

اول اینکه به هیچ عنوان تو دیلاتورهاتون گوش پاک کن نذارین اصلا نباید از گوش پاک کن استفاده کنین چون بهتون آسیب میزنه فقط دستکش سایز هشت،هشت ونیم و پنبه همین

دوم اینکه اصلا از آینه استفاده نکنین وقتی تمریناتو شروع کردین دگ نباید با اینه تمرین کنین

سوم اینکه چیزی به اسم سایز و سایز هدف نداریم شما وقتی دیلا رو ساختین نباید اونو متر بزنین از همون انگشت کوچیکه دستکش شروع کنین خوب که باهاش تمرین کرذین و پدرشو درووردین برین انگشت بعدی دستکش

چهارم اینکه حتما حتما با همسراتون تمرین کنین  یعنی هر دیلا رو که حسابی باهاش اوکی شدین بدین دست همسرتون که اون واردتون کنه و عقب جلو کنه هروقت با وارد کردن همسرتون هم خوب اوکی شدین برین دیلای بعدی البته میتونین هم با دیلای دوم خودتون تمرین کنین ولی همسرتون با دیلای اول با شما تمرین کنه

بچه ها من خودم با همه سایزا تمرین کرده بودم و رفتم اقدام اما موفق نشدم به دو دلیل اینکه تو دیلاتورام گوش پاک کن گذاشته بودم و سفت بود دیلا باید قابل انعطاف باشه نه مث چوب خشک ودوم اینکه با همسرم تمرین نکردم من اصلا ترسم از همسرم نریخته بود با اینکه با دیلاها اوکی بودم خودمم مینشستم رو آلت همسرم اما اجازه تکون دادن بهش نمیدادم و خودمو سفت میکردم پس با همسرتون تمرین کنین

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
۱۳۹۹/۶/۲۲ ۱۷:۰۶:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۹ ۱۲:۱۰:۵۲
(ویرایش)

سلاااام به همه😍

روشا و نگين جون خدا رو شكر كه تونستين به روند ادامه بدين و نترسين

گلناز جان توضيحات و صحبت هاي خانم خياباني صفحه اول پيج هستن بقيه تايپيك ها تجربيات شخصي و چت هاي بچه ها و درمان شده هاس😊

جان حانان عزيزم نميدونم ولي من به حرف خانم خياباني گوش دادم جلو اينه نرفتم  فقط يبار كه از سايزم راضي بودم خاستم جلو اينه تمرين كنم باز ديدم چيزي نيس ترسيدم اومدم اينور ديدم حرف خانم خياباني بجاس😁 عين سوراخ مقعده كه تو حالت معمولي بستس ولي موقع دفع كشش پيدا ميكنه و باز ميشه بدون درد، واژن هم اينجوريه تو حالت عادي ما چيزي نميبينيم اونجا😁 من ترجيح دادم ديگه جلو اينه چيزي نبينمanim2-wacsmiley😂

۱۳۹۹/۶/۲۳ ۰۲:۴۸:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۰۱:۵۷:۵۵
(ویرایش)

سلام بچه ها 

من بعد پریودیم شروع کردم امروز رو سایز ۹ قفل کردم😕

و اوکی نشدم باش هنوز

فردا دوباره تمرین میکنم.

زهره کجاست بچه ها؟نیستی زهره کجایی مادر؟

بچه هایی که میرین پیش خانم خیابانی کاش بگین چند وقت یبار یسرم اینجا بما بزنه.

کم شدین چرا چند روزه؟؟

۱۳۹۹/۶/۲۳ ۱۵:۱۹:۳۶
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۳ ۲۰:۱۹:۰۱
(ویرایش)

سلام رفقا خوبین در چه حالین؟؟

اصلا جانِ جانان که میاد

انرژی با خودش میاره😍

پدرت بهتره عزیزم؟

تمرینات چطوره

زهره جان؛الیراز،زرگل و سایر بچه ها تمرینات شما چطور پیش میره؟

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده🙏
۱۳۹۹/۶/۲۳ ۲۰:۵۷:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

شبتون بخیر 

ممنون از احوالپرسی تون🌹

من دیروز پریود شدم و فعلا تمرین ندارم .

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۹/۶/۲۳ ۲۰:۵۸:۵۳
(ویرایش)

یلدا عزیزم بعد از پریود این حالت طبیعیه با سایزهای قبلی تمرین کن و کگل بزن ان شالله درست میشه.

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۹/۶/۲۴ ۱۳:۳۶:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۱ ۲۲:۰۶:۳۹
(ویرایش)

من دیگه تمرین نمیکنم، فقط اقدام 😜😀😉

از وقتی درمان شدم هی شک دارم که نکنه ایندفعه نشه، ولی خدا رو شکر بارها از اون موقع تا حالا سکس داشتیم و بدون مشکل بوده. حتی ژل هم نیازی نیست، ولی خب کار رو راحت تر میکنه. 

به امید درمان همگی. ناامید نشید و رو ذهنتون هم کار کنید. اینکه بخواید یه چیزی بره تو، و ازش نترسید. 

۱۳۹۹/۶/۲۴ ۱۴:۰۴:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۰۱:۵۷:۵۵
(ویرایش)

سلام 

ممنون زهره جان یه هفته ای وقت میذارم رو این سایز اوکی بشم

الیراز جان بیشتر بیا عزیزم برامون بگو

آخربن سایزی که باش تمرین کردی چند بود؟

۱۳۹۹/۶/۲۴ ۱۹:۰۴:۰۵
(ویرایش)

سلام بچه ها 

الیراز یعنی چهاردفعه بیای اینجا و اینجوری از درمان شدنت برامون بگی‌‌ باعث پیشرفت خیلیا میشی.

خانوم ها یسنا پری بال النا زرگل چرا نمیاین گزارش بدین؟

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۹/۶/۲۵ ۰۳:۰۰:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۱ ۲۲:۰۶:۳۹
(ویرایش)

چشم عزیزای دل. من البته خیلی بعد درمانم توضیح کامل دادم از مراحلش. ولی بازم میگم که انگیزه بشه برای شما. من درمانم رو به ایئ انجمن مدیونم.  من سالها این مشکل رو داشتم و نمیدونستم چیه. بعد که فهمیدم چیه، در موردش خوندم و دیدم نوشته بیشتر ذهنی هست و با تراپی حل میشه. و با خودم میگفتم مال من فرق داره و تراپی رو من تاثیر نداره. تا اینکه حدود یه ماه پیش وارد این انجمن شدم و داستانهای بقیه رو خوندم. گفتم حتما باید حلش کنم، و شروع کردم تمرین. 

اینم بگم که قبلش رفتم متخصص زنان، و خانومه گفت واژنت تنگه و با انگشت کمی برام بازش کرد. همون یه کم کمکم کرد حس اینکه یه دیوار اونجاست از بین بره. بهم ژل لیدوکائین داد و لوبریکانت. ولی دیدم مشکلم با اینا حل نمیشه. 

کگل رو یاد گرفتم و تمرین میکردم. یه روز که ژل بی حسی زده بودم، انگشتم رو بردم تو و دیدم چه راحت رفته تو و اونجا برای اولین بار حس کردم که دا م بدنم رو میشناسم. من هیچ وقت از اینه استفاده نکردم، ولی این انگشت خیلی کمکم کرد. وقتی رفت تو، دیواره ی رحمم رو حس کردم و دیدم چه بافت جالبی داره، و اینجا هم خوندم که خانم خیابانی نوشته بودن رحم تنگ معنی نداره و رحم باز میشه تا حدی که بچه میاد بیرون. اینها ذهنیتم رو کمی مثبت کرد. بعد از اون دیلا ساختم و خیلی زود به بزرگترین دیلا رسیدم. من سایز نمیزدم ولی انقدر اینجا همه از سایز میگفتن که کنجکاو شدم و اندازه گرفتم. فکر میکنم حدود یازده دوازده بود. بعد که حس کردم دیلا خیلی نرمه، یه خیار بزرگ رو کاندوم کشیدم و هر شب یه لایه کاندوم روش اضافه میکردم. به نظر خیاره خیلی کمک کرد چون سفت بود. کگل میزدم و میذاشتم تو، خودم رو سرگرم میکردم و پادکست گوش میدادم. گهگاهی هم عقب جلوش میکردم. حدود یه ساعت. کل تمریناتم دو هفته طول کشید و هر شب بلا استثنا تمرین میکردم، تنهایی. 

بعد اون یه شب که همسرم از سفر برگشت اقدام کردیم و خیلی راحت رفت تو. به نظرم اون خیار سفت کارم رو راحت کرد چون الت نرم تر و بهتر از اون بود و بدنم براش خوشایند بود پذیرش الت. 

یه نکته که باید توجه کنید اعتماده. من به همسرم اعتماد نداشتم و فکر میکردم ممکنه اشتباه بذاره الت رو، ولی در عمل اینطوریه که الت راه خودش رو پیدا میکنه و امکان اشتباه وجود نداره. به همسرتون بگید با ارامش باهاتون برخورد کنه و عجله نکنه. قبلش هم که حسابی باید اماده و تحریک بشید، ژل هم یادتون نره. موقع دخول با کگل راه رو باز کنید و دیگه تمومه. وقتی یه بار راحت بره دیگه انگار ماهیچه ها عادت میکنن و خودشون میخوان. حالا دیگه من بیشتر از همسرم علاقمندم به سکس. 

موقع دخول چه با دیلا و چه با الت، به چیزای خوب فکر کنید و از اینکه یه چیزی میخواد وارد بدنتون بشه حس خوب داشته باشید، به این فکر کنید که حالا قراره چه لذتی بهتون بده. نه دردی داره نه ترس... فقط لذته و حس خوب. امیدوارم همه تون به زودی تجربه ش کنید بچه ها. سوالی هم داشتید در خدمتم 💚

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران