تعداد بازدید : 191564
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۶/۳۰ ۲۱:۰۰:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۹ ۱۲:۱۰:۵۲
(ویرایش)

زهره عاشق اراده و صبوريت هستم🌺

ان شالله زودي تموم شه اين دوران

۱۳۹۹/۶/۳۱ ۰۱:۴۰:۳۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۲ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

سلام به همه

دوستان متاسفانه منم همین مشکلو دارم و امکانش نیست که حضوری برم مطب خانوم خیابانی

واقعا خسته و سرخورده شدم دیگه نمیدونم چیکار کنم

میشه لطفا راهنماییم کنین که چجوری باید شروع کنم؟ 

۱۳۹۹/۶/۳۱ ۰۳:۱۴:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۰۱:۵۷:۵۵
(ویرایش)

سلام به همه حالتون چطوره؟

نگین جان منم بعد پریودیم خیلی اذیت شدم.حس میکردم تنگ شده.اما فقط حس بود واقعیت نداشت از چندتا دیلای قبل شروع کردم ترسم ریخت.

بچه ها من با دیلای ۹ ریلکس شدم.دیلای بزرگترو نمیتونم بسازم.چکار کنم؟کسی ساخته؟کاندومو هر چی میریزی توش هنوز جا داره.چه کنم؟

بچه های تازه وارد باید بتون بگم اول از همهههه چیز اینه که آرامش داشته باشین و به خودتون فرصت درمان بدین هول نشین که زودتر تموم شه.و بدونین میشه.طبق قانون جذب پیش برین و بهترینارو برای خودتون بخواین حتما اتفاق میوفته براتون فقط صبور باشین.تا حالا که تحمل کردین چند ماه دیگم روش.آرامش مهمترین اصل تمریناته.میا جان جانا جانم و بقیه دوستان تازه وارد و همه ی اونایی که میاید اینجا فقط میخونید اصل تمرینات آرامشه یه محیط ریلکس برای خودتون آماده کنین.با یه دستکش لاتکس که انگشت کوچیک و با پنبه پر کردین سرشو یا گره بزنین یا چسب بزنین.توی  آینه وردی واژنتون رو پیدا کنین و بذارینش کنار.بعد ژل بزنین به دیلای دست سازتون.هرچقدر که لازمه. نفس عمیق بکشین و بذارینش روی دهانه چندثانیه ای یبار یه هُل کوچیک بش بدین واصلا عجله نکنید نا امیدم نشید ما همه این مرحله رو به خوبی گذروندیم و  هیچ اتفاق بدی برامون نیافتاد.وقتی حس کردین دیلا داخل رفته دوباره اینه رو بردارین و ببینین که رفته و میشه که بره.واقعا حس اونموقع غیر قابل توصیفه😊

راستی حتما به همسراتون بگین و در جریانشون بذارین ازشون بخواین که درباره واژینیسموس بخونن.قطعا درکمون میکنن.ممکنه که پرده پاره شه و بهتره که درجریان باشن.و یه قسمت تمرین با اوناست

در حالی که من هنوز موفق نشدم با همسرم تمرین کنم🤦‍♀️

بیاین برامون بگین در کنار هم مشکلمون حل بشه.

دوستان ببخشید طولانی شد ..

۱۳۹۹/۶/۳۱ ۰۹:۵۲:۴۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۴/۳۱ ۲۳:۴۸:۲۹
(ویرایش)

کسی جوابی برای من نداره ؟⁦☹️⁩

۱۳۹۹/۶/۳۱ ۱۰:۱۱:۵۱
(ویرایش)

سلام

يلدا جان نميدونم چجوري ديلا رو ميسازي نميتوني بزرگتر بسازي من مشكلم اينه نميتونم كوچيكتر بسازم😂هر كاري ميكنم بزرگتر از اون سايزي كه ميخام در مياد با دستكش ٧/٥،٨ تا هر سايزي بخاي ميشه درست كرد مخصوصا دستكش ٨ كه خيلي بزرگه تا سايز ١٤ هم جا داره، پنبه رو حساسي فشار بده، اصن با انگست كوچيكه دستكش ٨ راحت سايز١٠،  ١١ درست ميشه

اصلا با كاندوم ديلاتور نسازين چون بعضيا به كاندوم حساسيت دارن

فاطمه جان نميدونم كاش از خانم خياباني بازم راهنمايي ميخاستين ولي يهو بري با ديلاي ١٣ تمرين كه سايزش خيلي بزرگه شايد بدتر اذيت شي درد بكشي كه😕مشكل شما متفاوته راه درمانشم احتمالا فرق داره

بازم از خانم خياباني كمك و مشورت بگير

۱۳۹۹/۶/۳۱ ۱۰:۴۳:۴۳
(ویرایش)

ممنونم یلدای عزیزم 

من توی معاینه پزشک هایمنم مشکل نداشت فقط کمی عفونت داشتم که براش پماد تجویز کرده باید با اپلیکاتور وارد کنم 

دیشب حتی اجازه ورود اپلیکاتور رو هم ندادم 

همسرم در جریان مشکلم هست و خیلی درموردش مطالعه کردیم ، خیلی هم صبوره ولی خودم دیگه خسته شدم 

الان باید چه کاری انجام بدم برای شروع؟

۱۳۹۹/۶/۳۱ ۱۲:۵۳:۰۵
(ویرایش)

سلام خوبین؟

فاطمه جان من نمیدونم مشکلت چجوری حل میشه واقعا ولی اینجا انجمن واژینیسموسه عزیزم ولی بقول یسنا از دیلای کوچیکتر شروع کن.

ممنون یسنا جان بیا دیلا عوضی😂

فکر کنم باید دستکش بزرگتر بگیرم.

جانا جان شما باید دستکش و پنبه و ژل روان کننده بخری 

محیطو ریلکس کنی دوش بگیری مثلا بعد یکی یکی انگشتای دستکشو پر کنی برای خودت دیلا بسازی عزیزم‌.بعد طبق اونچیزی که بالا نوشتم شروع کنی و توکل کنی به خدا.با حوصله مرحله به مرحله جلو بری.بیای اینجا هم برامون بنویسی.

۱۳۹۹/۶/۳۱ ۱۶:۲۱:۲۹
(ویرایش)

ممنون یلدا جانم بابت راهنماییت 

من امروز ریلکس کردم و با انگشت کوچیک دستکش شروع کردم اما خب به حدی سفت میشه که نمیره داخل و وقتی میخوام فشار بیارم یه حس بدی بهم میده بین حس درد و سوز 😔

با اینکه خیلی تلاش میکنم بدنمو شل کنم اما بازم بنظر سفت میاد

۱۳۹۹/۶/۳۱ ۱۶:۲۹:۵۷
(ویرایش)

جانا جان عزیزم اول خوب بش ژل بزن بذار روی وردی واژن چند ثانیه ای یه هل کوچیک بش بده نمیخواد یهو ببریش داخل.ببین همه تونستن توام میتونی.

زود باش بیا برامون بگو که تونستی

۱۳۹۹/۶/۳۱ ۱۹:۴۸:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۱ ۲۲:۰۶:۳۹
(ویرایش)

بچه ها یه نکته بگم، موقع وارد کردن دیلا، بعد ژل زدن، اول دیلا رو یه کم به دهانه واژن بمالید تا واژن اماده بشه، مثلا میتونید تماسی که با دهانه دارید چرخشی باشه تا تحریک پذیری انجام بشه و اماده بشه. اونطوری دخول راحت تر انجام میگیره. 

۱۳۹۹/۷/۳ ۱۰:۴۴:۲۶
(ویرایش)

سلام بچه ها

كجايين؟ از بس چند روزه كسي نبود فعاليتي نبود اينجا، همه حا رو خاك برداشته پاشين اب و جارو كنيم همه جا تار عنكبوت بسته😁

۱۳۹۹/۷/۳ ۱۷:۲۶:۳۴
(ویرایش)

سلام یسنا جون 

من چند روزه تنبلی کردم تمرین نکردم احساس میکنم روزام بهم خورده☹هر روز پیاده رویم میرفتم از اول مهر اصلا حوصله ندارپ😔😔

کجایین بچه ها؟

۱۳۹۹/۷/۴ ۰۳:۴۲:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

چه خبر 

خوبین خوشین سلامتین؟

یسنا جون تمریناتت چطور پیش میره؟

یلدا جان با همسرت تمرین میکنی؟

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۹/۷/۴ ۲۰:۰۷:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

سلام بچه ها خدا قوت

فاطمه جان اول یه سایز کوچیکتر مثل ۶ درست کن و وونو وارد کن. دور پنبه رو قشنگ با نخ ببند که صاف بمونه و جمع نشه. اگر کاملا باهاش راحتی برو مثلا سایز ۹. بعد برو ۱۳. ولی اول حتما یه سایز کوچیک امتحان کن. بیا خبر بده که چیکار کردی.

جانا عزیزم این حس درد و سوزش کاملا طبیعیه. روزانه هرچقدر میتونی کگل بلند و کوتاه بزن. از کگل اصلااا غافل نشو که نصف درمان با همینه. مطمئن شو دیلات خیلی شل یا خیلی سفت نباشه. بهش حسابی ژل بزن و خودت مثل دسشویی یه کم زور بزن. وقتی زور میزنی واژن باز میشه و دیلا راحتتر داخل میره. اولش با شیب کمی به سمت مقعد دیلارو هل بده و بعدش صاف کن. هر جا احساس سوزش یا درد داشتی کگل بزن و نفس عمیق بکش. تمرکزتو بذار روی نفست که ارامشتو به دست بیاری و بعد ادامه بده.

۱۳۹۹/۷/۵ ۰۹:۵۷:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

صبح تون بخیر 

بیاین گزارش بدین ببینم چه کردین تو این مدت 

منم خداروشکر هر روز تمرین میکنم .

و الان سایز ۹ هستم

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×