تعداد بازدید : 191554
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۷/۱۲ ۰۱:۵۲:۱۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۲ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

یسنا جان من اصلا با دیلا کنار نمیام 

اعصابم خورد میشه بسکه سفته 

من مطمئن نیستم‌ واژینیسموس باشم چون تازه چند هفته ست داریم امتحان میکنیم و به قول خانوم خیابانی تا ۶ ماه از تلاشات برا دخول نگذره نمیشه اسمشو گذاشت واژینیسموس

نمیخوام همون اول برم سراغ دیلا غیر ازون فکر اینکه خودم اونم با دیلا بکارتمو از بین ببرم اذیتم میکنه😬

میخوام قبلش شرایط و زمانای مختلف رو امتحان کنم شاید ترسم بریزه و مشکلم حل شه

راستی شما چجوری پرده رو برداشتین؟ با دیلا؟ اذیت نشدین؟

فک میکنم بیشتر ترس من بخاطر اینه که هر لحظه انتظار درد و سوز پارگی بکارتو دارم و اینقد میرم تو  فکرش که نمیتونم بدنمو شل کنم 😐 البته من عفونتم دارم و همینم باعث سوزش میشه

۱۳۹۹/۷/۱۲ ۱۹:۳۹:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

جانا تو فعلا روزانه حداقل ۱۲۰ تا کگل بزن. کگل باعث میشه انقباض عضلات واژنت باز بشه و موقع دخول هیچ درد و سوزشی نداشته باشی. وقتیم میخواید دخول رو انجام بدید اولش چند تا کگل بزن و یه زور کوچولو بده و بعد سر الت بره داخل. به نظرم بهترین روش برای این اولش اینه که خودت روی الت بشینی

۱۳۹۹/۷/۱۲ ۲۰:۲۱:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۹ ۱۲:۱۰:۵۲
(ویرایش)

جانا حان عزيزم پرده برداشتني نيس😐😐😐 مگه شي يا جسمه😐😐😐😐😐😐

اصن بكارت جيزي كه قديميا ميگن نيس اگه با اين افكار اشتياه ذهنمون رو پر نميكردن الان ما اينجوري نبوديم

پرده بكارت يا هايمن يه بافت نازكه اگه جملم رو درست بگم تو اكثر خانوما رفته رفته با رابطه كنار ميره نازكتر ميشه بجر سپتوم دار ها كه سپتوم دارن بايد جراحي شه

چه اصراري دارين به برداشتن پرده و اينا مگه لايس بردارين😐 ذهنتو از اينا ازاد كن تا ترسي نداشته باشي😁😁😁بعضيا يه كوچولو در حد چند قطره خون ميبينن چون يه ذره از حاشيه چاك بر ميداره

حتما حتما برو اينستاي خانم خياباني استورياي پرده رو بخون كلا ذهنيتت عوض ميشه و ارومتر ميشي 

بعد همه ما توهم عفونت داريما 😁 اين توهمه بدتر ادمو اذيت ميكنه من خودمم توهم عفونت داشتم هميشه ولي بعد فهميدم اصلا عفونت نيس فكرش باعث ميشد اذيت شم سوزش داشته باشم فك كنم عفونت دارم

بنظر من تو واژينيسموس نيستي يكم حساس شدي كه مطمئنا به راحتي دخول خواهين داشت 😁

۱۳۹۹/۷/۱۳ ۰۰:۱۶:۲۰
(ویرایش)

ممنون نورای عزیزم بابت راهنماییت😊🌹

حتما کارایی ک گفتی رو انجام میدم😀

۱۳۹۹/۷/۱۳ ۰۰:۳۱:۱۷
(ویرایش)

یسنا جان من استوریای خانوم خیابانی رو دیدم و متوجه منظورت هستم

منظور منم همون آسیب دیدنشه 

من اصلا خودم نمیتونم اینکارو بکنم اونم با دیلا 😑

عفونتمم توهم نیست اخه من پیش دکتر معاینه شدم و کلی دارو و پماد نوشته برام☹

موقع دخولمم سوزش دارم به حدی که فکر میکنم هایمنم آسیب دیده و از همسرم میخوام ادامه نده اما خب انگار توهمی بیش نیست😄

خدا از دهنت بشنوه . ان شالله که واژینیسموس نباشم هر چند که واژینیسموس هم  یه وسواس و مشکل ذهنیه و راحت حل میشه 

ولی اول سعی میکنم با تمرینای اولیه و کگل و کار روی ذهنیتم مشکلو حل کنم بعد تو اخرین مرحله برم سراغ دیلاها 

چون تمرین با الت برام راحت تر از تمرین با دیلاس🙈

۱۳۹۹/۷/۱۳ ۱۸:۰۸:۵۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۴/۲۹ ۱۴:۴۹:۱۶
(ویرایش)

سلام

من بیشتر از یک ساله ازدواج کردم. بعد از سه چهار ماه تلاش، در حد دو سه سانت دخول ممکن شد فقط. حتی وقتی خودم بالا میموندم و فشار میاوردم و به نظر خودم شل کرده بودم. خیلی گریه می گردم. دو روز پیش پماد لیدوکائین رو با سعی و تلاش زدیم دو سه سانت داخل واژن. و یکم بعدش اول یه انگشت و بعدش دو تا انگشت همسر تا انتها رفت داخل و از یه ورودی گذشت و یه چیزیایی اونجا بود خخخخ و یه چیزی هم انگشتشو میکشید داخل و مث نبض می زد. ولی خونریزی نداشت. انگشتاشم خیلی درشته. فکر کنم که خود شخص نمیدونه که عضله رو منقبض کرده. این عضله ارادیه ولی برای امثال ما غیرارادیه. خیلی الان حیرت کردم خخخ. رابطه هم هنوز نتونستیم داشته باشیم. غرض که به نظرم لیدوکایین بزنیم چند بار اول بد نباشه. البته اینو دکتر نوشت برام و گفت ده روز امتحان کن. من دیلاتور یه بار امتحان کردم ترسیدم نمی رفت داخل.

با تشکر

۱۳۹۹/۷/۱۶ ۱۳:۲۱:۲۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۳ ۲۰:۱۹:۰۱
(ویرایش)

سلام بچه ها کجایید؟

چه یهو بی رونق شده اینجاا

بیاید بچه ها گزارش بدید

جانِ جانا ؛ زهره ؛ 

بقیه بچه ها کجان

بچه ها من اینجا رو مدام چک میکنم،

به امید خوندن خبر بهبودیتون❣

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده🙏
۱۳۹۹/۷/۱۶ ۱۴:۴۴:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۹ ۱۲:۱۰:۵۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

منم مثل سوگند هرروز ميام اينجا رو چك ميكنم به اميد خوندن روند درمانتون وقتي ميبينم كسي پيشرفت كرده كلي ذوق ميكنم ولي چرا يمدته اينجا اينجور ساكت شده نميدونم😐

ادم نگران ميشه😕

نديوس جان من قبل ها كلي با ليدوكايين امتحان كرده بودم ولي نميشد به دو دليل ليدوكايين بيرون رو بيحس ميكنه رو عصلات تاثير نداره چون تو واژينيسموس ناخوداگاه عضلات رو سفت و منقبض ميكنيم مشكل دوم اينكه من خس ميكردم ليدوكايين وقتي بيخسم كرد الت مه به واژنم ميخورد انگار يه چير محكم مثل مشت كوبيده ميشد 

در كل رو من تاثيري نداشت با بيخسي بازم موفق نشدم 

اما اگه شما مشكلي نداري  امتحان كن ولي اينكه بخاي با ليدوكايين دخول انجام بدي بايد حتما از كاندوم استفاده كني چون الت به واژنت بخوره ليدوكايين رو سر الت هم اثر بي حسي ميزاره و از نغوظ مي افته

۱۳۹۹/۷/۲۰ ۰۰:۴۴:۰۵
(ویرایش)

سلام دوستان 

ما قرار بود برای شروع با الت تمرین کنیم (فعلا بدون دیلا ) ولی خب این چند وقته اینقد همسرم خسته ست ک شبا بیهوش میشه

طبق توصیه یک ماما قراره با زایلاپی امتحان کنیم که اونم باید یه یک ساعتی بمونه تا بیحس کنه 😑 و با این حجم خستگی همسرم تا اونموقع بخواد منتظر باشه خوابش میبره😂

و فعلا منتظریم یه موقعیت مناسب پیش بیاد

اینم از گزارش من😆🖐

۱۳۹۹/۷/۲۱ ۰۷:۲۲:۴۸
(ویرایش)

سلام جانا جان عزیزم

من نمیدونم شما تا کجای روند درمانو طی کردی عزیزم

فقط خواستم بهت بگم ذهنتو شرطی نکن که باید اینجوری کنم یا اونجوری کنم تا خوب شم

دیلا فقط یه شبیه سازِ برا آلت

به عنوان کسی که حتی یه دیلا هم نساختم و هیچچچ تمرینی با دیلا نداشتم و

فقط و فقط با کگل و تمرینای واژینسموس درمان شدم

بهت میگم

رو کگل تمرین کن

و بدون که حتی اگه یه بند انگشت تونستی وارد واژنت کنی

تو یه درمان شده ای(از لحاظ انقباض عضلات)

و ادامه ی درمان کامل برمیگرده فقط و فقط به ذهنت

دخول رو توی ذهنت مجسم کن...

باور کن درمان از اون چیزی که تو ذهنته خییییییییییلیییییییییییییییی آسون تره

۱۳۹۹/۷/۲۲ ۰۲:۳۲:۴۱
(ویرایش)

سلام سوگند جان 

ممنون بابت راهنماییت 😊

اره من با ورود انگشتم مشکل نداشتم ولی سوزش دارم که فکر میکنم بخاطر عفونت باشه 

چند وقت پیش دکتر رفتم معاینه شدم و دارو گرفتم اما گویا هنوز کامل خوب نشدم😔

سوگند جان منظورت از تمرینای واژینیسموس چیه؟ یه توضیح میدی لطفا؟

کگل رو تا جایی ک بتونم انجام میدم فقط این سوزش عجیب نمیدونم دلیلش چیه😩

۱۳۹۹/۷/۲۲ ۲۲:۳۷:۱۹
(ویرایش)

سلام عزیزم

لطف کن توی گوگل بزن

درمان واژینیسموس دکتر متین ذاکریان چند مدل حرکت ورزشی هم میاره که اونا هم برا تقویت عضلات کف لگن عالی ان😍

۱۳۹۹/۷/۲۳ ۰۲:۱۸:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۴ ۰۱:۴۰:۲۸
(ویرایش)

سلاااام بچه ها😍

من از اعضای قدیمی هستم که البته به شدت ما امید شده بودم،سر همین فقط مطالب و می‌خوندم اومدم بگم یا کمک نورا جان من درمان شدم بچه ها از من ترسو تر نیست اما اصلا اونطور که فکر میکنین نیست،دقیقا اون لحظه که میگین نمیتونم!و بی خیال میشین رو دریابین!خدا این قدرت رو به ما داده که مادر بشیم دست کم نگیرین من واژینیسموس داشتم از نوع شدید،روز نبود گریه نکنم حتی خیر بارداری دوستامو مخفی میکردم،تو جمع دوستایی که مادر شده بودم نمی‌رفتم اگر کسی می‌گفت نمیخوای مادر شی؟ناراحت میشدم و ارتباطمو کم میکردم خیلی بهم ریخته بودم همیشه میگفتم من تو مرحله اول موندم مادر شدن پیش کش،بارها به جدایی از همسرم فکر میکردم با اینکه واقعا عاشقشم،چون خسته شده بودم وقتی میدیدم سکوت می‌کنه و در حسرت این لذت حلاله،اومدم بگم میتونین،من فقط تا سایز ۷سانت تمرین کردم حالا بماند که کرونا گرفتم و مدتها تنهایی رو به هرچیزی ترجیح میدادم اما شد!حتی الان باورم نمیشه که به راحتی ارتباط میگیریم همیشه میگم وااااقعا حل شده؟من دومین باری هست که دارم ارتباط میگیرم و در کمال ناباوری میشه اومدم بگم رو فکرتون خیلی کار کنین من هر موقع کم میاوردم میگفتم قرارها سر بچه خارج بشه این که چیزی نیست....به شدت مطلب اون دوستمون که در باره زاویه ورود و....گفتن کمکم کرد یعنی بخش زیادی از درمانی مربوط به همین بخش بود اومدم بگم من به کمک دوست خوبی مثل نورا جان درمان شدم این مدت خیلی مطالعه کردم خیلی متوسل شدم حالا اومدم انگیزه بدم به شما

....
۱۳۹۹/۷/۲۳ ۰۲:۲۹:۴۳
(ویرایش)

جانا جان من به شدت از خون میترسم تا مدتها فکر میکردم قرارها چه اتفاق خاصی بیوفته به داروی بیهوشی هم فکر کرده بودم،اما اصلا اینطوری نیست،من وقتی با دیلا کار میکردم فکر میکردم یه صفحه ی سفت و سخت هست که با ورود آلت قراره از بین بره و خونریزی شدیدی باشه که نه تنها دیواری نیست بلکه خونی هم نبود 😊من هر روز قبل از هر تمرینی دهنمو آماده میکردم که اولا دیواری نیست دوما خدا این قدرت رو بهت داده که مادر شی و سبب آرامش همسرت باشی،سوما اینکه رحم مثل یه کیسه است چهارما اینکه تو تلاشتو بکن باقی رو بسپار به خدا 

تو این مدت از دوستی که طب اسلامی و سنتی هم کار میکنند کمک گرفتم استفاده از سردی رو به حداقل رسوندم که طبعمو گرم تر بکنه که منم به سمت این نیاز برم این خیلی تاثیر داره چای ماسالا رو هر روز مصرف می کردم که به شدت گرمه،دوغ و ماست و....هم حذف شد مصرف دو سین (سیاهدونه و عسل )که روش خاصی هم داره روزانه ناشتا مصرف میشدوقت شروع تمرین هم نکاتی که دوستمون گفتن رو رعایت میکردم شیب دیلا و.....من حتی تا سایز هدفم ۷دیلا فاصله داشتم اما با کگل و آمادگی ذهنی انجام شد 

من مطمئنم که واژینیسموس بودم و بعد از ۳سال که حتی اجازه نمی‌دادم همسرم بین پاهام قرار بگیره مشکلم حل شد حالا به این فکر میکنم واقعا شده 😁😬😂شوهرم قسم میخوره میگه آره من میگم پس چرا درد نداره؟ذهنمون،زندگیمون و آسایشمونو گذاشتیم روی موضوعی که اصلا مشکل حادی نیست فقط جایی که میگی نمیشه و خسته میشی دقیقا همونجا ادامه بده حتی اگه حین تمرین درد داشتی یه جا بدن کوتاه میاد😊فقط همون لحظه تو ذهنت مرور کن که چرا بقیه میتونن و من نمیتونم و کافیه تلاش کنین 

....
۱۳۹۹/۷/۲۳ ۰۲:۴۹:۴۱
(ویرایش)

سلام رزا جان منم به دستکش لاتکس حساسیت داشتم پس ازهمون اول از کاندوم ساده استفاده میکردم.از مشکلی که هست احساس شرم نکن تو مقصر نیستی اما توانایی حل این مشکل رو داری چون خدا قدرتشو داده فقط قدرتمند ادامه بده با وجود سوزش...به این فکر کن ارزشت بیشترازاینه که زندگیتو برای موضوعی که قابل حله خراب کنی،این حرف رو از سر دلگرمی نمیگم عین حقیقته،نمیدونم برای شما تاثیر داره با نه من حتی تو پیج اینستا زایمان طبیعی نگاه میکردم ،اوایل وحشت داشتم اما کم کم به این فکر کردم که بدنمو و آناتومی اندامم رو بشناسم،که بابا هیچ سدی نیست،برداشتن پرده و... به این شکل!!! فقط صحبت هایی هست که به اشتباه باعث ترس ماشده   

....
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران