تعداد بازدید : 191560
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۷/۲۷ ۰۳:۵۰:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۰۱:۵۷:۵۵
(ویرایش)

سلام دوستان چطورین؟

من تمریناتم کاملا متوقف شده نزدیکه ۱۵روزه درگیر کرونا هستم مادرم بیمارستان بستریه و من و همسرم هم کرونا گرفتیمو نفس تنگی دارم.نمیتونم تمرین کنم☹

تبریک به اوناییکه درمان شدن‌ بازم.برای ما هم دعا کنین و بیتین برامون بگین.

۱۳۹۹/۷/۲۹ ۰۰:۵۶:۱۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۲ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

سلام ب همگی 

یلدا جان عزیزم ان شالله زودی خوب بشین و بسلامتی برگردی سر تمرینات

بچها ممنون بابت راهنماییا و انرژی ک دادین

ما با انگشت امتحان کردیم و تونستیم اندازه دو بندانگشت وسط همسرم ببریم داخل (فک کنم حدودا ۴.۵ یا ۵ سانت)

ولی بیشتر ازون نمیره داخل و همسرم میگه انگاری یه چیزی جلو راه انگشتمه و نمیذاره برم جلو تر

میترسه فشار بده دردم بیاد 

این میتونه عضلات منقبض شده باشه؟؟؟ اخه اگه عضلات منقبض بود ک همون ۴-۵ سانت هم نمیرفت داخل 

کسی این تجربه رو داشته ؟بنظرتون دلیلش چیه؟

۱۳۹۹/۸/۳ ۱۴:۰۴:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۵ ۰۰:۵۷:۳۳
(ویرایش)

سلام بچه ها!من بعد از مدت ها جنگ با خودم دیرو دیلامو ساختم و شروع کردم اینقده میترسیدم که احساس میکردم الان روحم از بدنم خارج بشهhardولی نشد😂 فقط تونستم یک سانت ببرم تو!بعدش احساس میکنم یچیزی جلوش هست که نمیزاره بره منم جرات فشار دادن ندارم؟طبیعیه؟چیکار کنم؟هر کی میدونه جوابمو بده لطفااااا!!!

۱۳۹۹/۸/۳ ۱۹:۳۵:۰۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

سلام بچه ها خوبین ؟ من در حال تمرین سایز هشت ونیم اوکی شدم رفتم سایز نه ونیم با همسرمم سایز هفت ونیم تمرین میکنم

جانا جان گلی جون چاره ی کار فقط کگل هستش موقع ورود یه کوچلو که رفت تو پشت سرهم کگل کوتاه بزنین تند تند کگل بزنین خودش سُر میخوره میره داخل

اصلا به پرده و این چیزا فکر نکنین اگر همسرتون خیلی براش مهمه برین گواهی سلامت بگیرین بعد بیاین تمریناتو انجام بدین اگر هم نه که اصلا به پرده فکر نکنین من خودم معاینه که رفتم دکتر میگفت باید جراحی بشه خیلی پردت ضخیمه و این حرفا  من تمریناتمو با یه گوش پاککن شروع کردم که وحشتناک سوزش داشتم ولی به حرفای دکتر توجه نکردم😄 تمرینای خانم خیابانی رو انجام دادم چن باری هم آلت همسرم کامل داخل شد فقط مشکلم اینه که نمیتونم تکون بدم سوزش دارم برای همین از اول طبق راهنماییهای خانم خیابانی دارم جلو میرم

اینجا همه فکر میکنن مشکلشون از بقیه بدتره اما هممون مث همیم باور کنین باید تلاش کنیم و اصولی پیش بریم حتما کگل انجام بدین و حتما با همسرتون تمرین کنین که ترستون از همسرتون بریزه همین

به امید سلامتی و‌موفقیت همتون😘😍

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
۱۳۹۹/۸/۷ ۱۳:۱۰:۵۶
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۱/۲۸ ۰۱:۱۵:۰۹
(ویرایش)

سلام دوستان، من تازه وارد این گروه شدم ..ومتاسفانه با این واژینیسموس لعنتی مدت هاااست درگیرم،،خسته و افسرده ام کرده

کامنتا رو خوندم وتصمیم گرفتم تمریناتو انجام بدم

به تمرین دیلاتور رسیدم، وقتی در حد نیم سانتی متر داخل رفت، فشارم افتادوضعف کردم ونتونستم ادامه بدم

اصن نمیتونم باور کنم روزی بشه یه دیلاتور کامل رو فرو کنم. اخه با وجود بکارت چطور میشه دیلاتور فروبرهcry

۱۳۹۹/۸/۷ ۱۵:۰۱:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۵ ۲۱:۵۰:۲۰
(ویرایش)

سلام بچه ها با دستکش لاتکس هم میشه دیلاتور ساخت ؟

به زودی موفق میشم خدا حواسش به هممون هست
۱۳۹۹/۸/۷ ۱۵:۲۸:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۸ ۱۶:۴۹:۴۳
(ویرایش)

سلام بچه ها 

چرا. نمیاین اینجا گزارش بدین باور کنین اینجا کنار همدیگه و. امید دادن به هم زودتر درمان میشین منتظر. چی هستین سک معحزه بشه درمان شین بدون تلاش که نمیشه 

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۹/۸/۷ ۱۵:۳۳:۰۸
(ویرایش)

مینو جان قدیم بچه ها یی بودن مثل خودت که کنار تمرین چون. فشارشون میوفتاد اب قند میزاشتن دیلا چیز. ترسناکی نیست چون واسه خودت زیاد بزرگش کردی این اتفاق میوفته با دیلات دوست باش یادت. باشه چیزی که درمانت میکنه همین دیلاته

میا سعی کن دستکش جراحی بگیری تا بعد. دچاره حساسیت و. عفونت نشی 

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۹/۸/۸ ۰۰:۲۸:۴۸
(ویرایش)

میخوام شروع کنم ولی خیلی خیلی میترسم

دستکش جراحی تو داروخونه ها موجوده؟لای پنبه باید گوش پاک کن بزارم؟

۱۳۹۹/۸/۸ ۱۲:۰۰:۴۰
(ویرایش)

سلام
وقتی اولین دیللت رو دلخل کنی میبینی که هیچ ترسی نداره بعد هر. روز. خودت واسه تمرین مشتاق میشی 
برو داروخونه بگو دستکش جراحی سایز بزرگ میخوام میتونی از اولین انگشتش پر پنبه کنی و سرش رو. گره بزن اگه دیدی شله لای پنبت گوش پاک کن بزار با نخ بپیچ که ثابت شه بعد. بزار.داخل انگشت کوچیک دستکش 

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۹/۸/۹ ۱۸:۵۱:۴۶
(ویرایش)

سلام بانو های گل!چرا کسی جواب منو نداد؟؟؟sadمن بعد از یک سانت حس میکنم ی چیز سفتی جلوی راه دیلا هست!البته دکتر که قبلا معاینم کرده گفته پردت بهنرین نوع پرده هست و مشکلی نداری!اگه کسی میدونه لطفا جواب بده!باید فشار بدم؟اون چیز سفت همون پردست؟

۱۳۹۹/۸/۱۳ ۰۱:۳۶:۳۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۲ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

سلام گلی جان

نه بنظرم اون عضلات سفت شده ی کگل هست چون پرده اونقدی ضخیم نیست که بخواد مانع باشه 

تازه میگی دکترم رفتی و گفته مشکلی نداری

۱۳۹۹/۸/۱۳ ۰۱:۵۲:۴۹
(ویرایش)

ممنون جانای عزیز!فکر کنم باید یکم شجاعت به خرج بدم و یکم فشار بدم!فعلا که پریودم

چرا دیگه کسی نمیاد گزارش بده ما روحیه بگیریمcry

۱۳۹۹/۸/۱۳ ۱۳:۵۹:۰۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

سلام دوستان کجایین پس نیستتون چرا گزارش کار نمیدین؟؟؟؟ من الان رسیدم به سایز ده ونیم درد نداشتم یه کوچلو موقع حرکت سوزش داشتم فقط که دارم باهاش تمرین میکنم زودی اوکی شم 

میا جان لای پنبه گوش پاک کن نزار عزیزم به خودت آسیب میزنی میتونی دور پنبه نخ پیج کنی که سفت بشه ولی گوش پاک‌کن زخم میکنه

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
۱۳۹۹/۸/۱۵ ۱۴:۱۲:۱۹
(ویرایش)

بچه هااا من نتونستم حتی یه سانت داخل کنمcryخیلی حالم بده

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021