تعداد بازدید : 192775
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۴/۱۳ ۱۸:۳۰:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ ۰۱:۵۶:۱۲
(ویرایش)

سلام زهره جان عزیزم عید شما هم مبارک باشه ...

اره برای اقدام میرم ولی ترس اجازه نمیده بذارم وارد بشه و این که توی این پوزیشن راحت نیستم ...اصلا اجازه نمیدم که وارد بشه و گرنه با دیلا راحتم ...از همسرم ترس دارم چون عجله میکنه ازش خواستم عجله نکنه ولی بازم ازش میترسم ....

۱۳۹۹/۴/۱۳ ۲۳:۰۰:۳۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۸ ۰۱:۴۲:۵۵
(ویرایش)

یلدا جان من پوزیشن بالا نشیتنو واسه اوایل نمیتونستم و میترسیدم.کلا فکرشم لرز مینداختم به پاهام. برای همین یه بالش نرم و کوچیک گذاشتم زیر باسنم یکم رو به کمر. که کمر درد نگیرم. بعدش اروم اروم داخلش کرد با کلی ژل. اولش میسوزه تو ورودیش یه ذره داخل میکرد نگه میداشت من کگل میزدم و جا باز میکرد سوزشش کم میشد بعد داخل میکرد همین که ورودی رو رد کرد یکم صبرکرد تا من کلی کگل زدم و شل کردم یهو رفت داخل. به همین راحتی عزیرم. توام میتونی بخدا. مطمئن باش

من تونستم. بخدا توام میتونی. از الان شروع کن
۱۳۹۹/۴/۱۴ ۲۰:۱۹:۵۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۲۲ ۱۶:۲۹:۱۳
(ویرایش)

سلام زیبا جون افرییین تا 12 پیش رفتی عالیه من فعلن 10 بودم ک یهو پریود شدم من مطمئنم ک تو میتوتی باید بتونی و تونستن تو انگیزه میشه برای من. تا قبل تموم شدن پریودم قطعن میتونی. شنیدم قبلش باید واژن گشایی کنی بعد اقدامبعدشم وقتی زن رو تمرین نکردی اونجوری نرو. مثل پوزیشن همیشت امتحان کن یا اینکه زن رو روهم تمرین کن بعد امتحان کن با شوهرت

موفق باشی عزیزدلم

خدا منو تا اینجا آورده پس ادامشم کمکم میکنه....
۱۳۹۹/۴/۱۵ ۰۱:۳۹:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۲۹ ۲۳:۴۶:۲۹
(ویرایش)

سلام دوستای گلم. 

خدا قوت به همگی

من تا سایز ۹سانت عالی پیش رفتم و هیچ مشکلی نداشتم. هر شب میتونستم یه سایز برم بالاتر. 

ولی یه ۱۱ سانت که رسیدم ، الان درد و سوزش دارم و سرعت پیشرفتم خیلی کم شده. طبیعیه به نظرتون؟؟؟

عفونت اینا هم ندارم. ولی الان سه شبه که با ۱۱ سانت هنوز نتونستم کنار بیام

۱۳۹۹/۴/۱۵ ۰۳:۳۱:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۶ ۰۱:۱۳:۰۱
(ویرایش)

تمرین کگل چجوریه از چه راهی  برای درمان ترس دخول پیشنهاد میکنید ؟ لطفا کمکم کنید به کمکتون نیاز دارم

۱۳۹۹/۴/۱۵ ۰۹:۰۳:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

سلام

موژان جان طبیعیه. به دیلات حسابی ژل بزن و تمرین کن. اگر دیدی بازم سختته سایز ۱۰ونیم درست کن بعد برو ۱۱. 

۷۵۰۰عزیز

برو دسشویی و موقع تخلیه ادرار چند بار خودتو نگه دار تا عضلاتی که باید منقبض کنی رو پیدا کنی. روزی ۳ بار و هربار ۳۰ تا کگل کوتاه یعنی ۵ ثانیه و ۳۰ تا بلند ۱۰ ثانیه ای بزن. و بعد ساخت دیلا

بچه ها کجایید؟ 

۱۳۹۹/۴/۱۵ ۱۶:۱۸:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

امیدوارم حال تک تک تون خوب باشه و در سلامت کامل باشین.

من کگل زدم و دارم میرم برای تمرین ...

نورا جان خوبه حالت؟راستی جنسیت نی نی معلوم شد؟

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۹/۴/۱۵ ۱۷:۱۱:۲۴
(ویرایش)

بچه ها من تمرینم تموم شد .

خب چندوقتی هست تمرین نکردم اولش یکم سوزش داشتم

که خودم احتمال میدم یکمم عفونت دارم.

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۹/۴/۱۵ ۱۸:۰۱:۲۴
(ویرایش)

افرین زهره دمت گرم با این پشتکار قوی. اگر فکر میکنی عفونت داری توی اب سرکه بشین. البته استفاده زیاد سرکه خشکی واژن میاره. به نظرم هم کگل بیشتر بزن هم حتما توی تشت ابگرم بشین و شروع تمرینت با دیلای پایین باشه. بعد ببین بازم سوزش داری یا نه. 

منم خوبم. خدارو شکر. جنسیت هم مشخص شده و پسر

۱۳۹۹/۴/۱۵ ۱۸:۰۸:۵۰
(ویرایش)

چشم نورا جان .

به به .انشاالله به سلامتی به دنیا بیاد.خیلی مراقب خودت باش .

منو مثه همیشه دعا کن عزیزم .مرسی❤

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۹/۴/۱۵ ۲۳:۳۴:۱۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۳ ۲۰:۱۹:۰۱
(ویرایش)

سلام به همگی 

امیدوارم حالِ دل تک تک تون خوب باشه و آرام و قرار داشته باشین🌹

راستش اول خداروشاکرم که تونستم ترسم‌رو کنار بگذارم😀

و یقین دارم،مطمئنم که هر کدوم از شما ها هم میتونید به این ترس واهی و بیخود غلبه کنید🤗

من مدت ها بود دلم میخواست درمان بشم حول و هوش چهار ماه پیش که اومدم توی صفحه ی تاپیک انجمن( و میشه گفت با وجود عضویت خواننده خاموش بودم) دیدم که خانوما داشتن راجب تمرین هاشون صحبت میکردن و از ورود انگشت هاشون میگفتن

واقعیتش حالم خیلی بد شد...😔

با خودم گفتم حتی نمیتونی به خودت دست بزنی؛پس چجوری میخوای دخول داشته باشی؟؟!😕

اونجا تصمیم گرفتم تلاش کنم که حداقل یک انگشتمو وارد کند

و در کمال ترس و ناباوری تونستم حتی دو انگشتو وارد کنم...🤓

به طبع انقدرررر خوشحال بودم که توی پوست خودم نمی گنجیدم.😌

اومدم توی انجمن حال خوبمو به اشتراک گذاشتم

اما باز به دلایلی پشت گوش انداختم...🙁

تا اینکه کرونا اومد و قرنطیه فرصت خوبی بود که بتونم با همسرم و در آرامش تمرین کنم...

اما درد و سوزشی که داشتم بازم باعث شد که رهاش کنم...

.

.

.

تاااااا اینکه 

باز اومدم توی انجمن و دیدم بچه ها دارن از دخول های موفقیت آمیز میگن...به خودم گفتم دلو به دریا بزن و انجامش بده

بازم نشد درد و سوزشی که حس میکردم باعث شد که دخول رو ادامه ندم...

یه روز دیگه که اومد

طلایی ترین جمله ی عمرم رو دیدم...💕

یک نفر نوشته بود

فقططططط دو هفتههههه همه چیزروووو بذاریددد کناررر و تمرررین کنیدددددد

فقططططط دو هفتههههه بی هییییچ توجیههه و بهانه ای

تصمیم گرفتم به حرفش گوش بدم(الهیییی هرچی از خدا میخواد بهش برسه)😍

گفتم حااالا دوهفته که کمه...

دوماه به خودم فرصت دادم گفتم تا سالگرد ازدواجمون بیشتر وقت ندارم و فقط تمرین میکنم بعدش میرم واسه دخول ایشالا

مدام تمرین میکردم👏

هر تمرینی که فکرشو بکنید

دو؛پیاده روی؛کگل...(میتونید توی اینترنت ورزش های مناسب برای کگل رو سرچ کنید و توی صفحه ی خانم دکتر ذاکریان ورزش هاشو بخونید عالیه💪👌)

مجسم میکردم دخول رو توی ذهنم... تصورمیکردم(این خیلی مهمه اینو به هیچ وجه وست کم نگیرید🌟)

اما وقتی تمرین میکردم حس کردم دارم به ترسام غلبه میکنم و دقیقا دو هفته بعد دخول کامل کامل انجام شد با کم شدن اون همههه سوزشی که فقططط توی ذهنم بود....😜

درد و ترس و دلهره و سوزش و هررررررچی که هست

فقط توی ذهن ماست..😉.

خواستم انجام وظیفه ای کرده باشم...😌

برای هم دعا کنیم💕

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده🙏
۱۳۹۹/۴/۱۶ ۱۴:۰۳:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۵ ۰۰:۵۷:۳۳
۱۳۹۹/۴/۱۶ ۱۴:۰۶:۰۵
(ویرایش)

سلام به همگی!!!!آقاااااا من تازه فهمیدم که من تنها نیستم!بعد از سه سال تازه فهمیدم واژینیسموس دادم!تو رو خدا کمکم کنید!اینقده فشار عصبی و افسردگی گرفتم که فلج عصبی گرفتم!و بیشتر اوقات پاهام‌فلج میشه و با عصا باید راه برم!۲۷سالمه با عصا راه میرمsad

۱۳۹۹/۴/۱۶ ۱۴:۱۰:۱۷
(ویرایش)

کگل رو درست متوجه نشدم چطوریه!همچنین دیلاتور رو!کسی هست کمکم کنه🙏

۱۳۹۹/۴/۱۶ ۱۵:۰۵:۵۰
(ویرایش)

Masoo goli جان خدارو شکر مشکل ما با تمرین و پشتکار حل میشه. و وقتی اعصابت اروم بشه عصاتم کنار میذاری. اول از همه باید خودتو اروم کنی چون مشکل واژینیسموسیها بدون درمان نیست. اگر میتونی پیش خانم خیابانی بری که خیلی عالی میشه اگر نه همه بچه های اینجا به هم کمک میکنن.

حالا کگل. برو دسشویی و موقع ادرار، دسشوییتو نگهدار و بعد ولش کن.۲.۳ بار اینکارو بکن که بدونی کدوم عضلات رو باید منقبض کنی. اگر متوجه نشدی توی گوگل سرچ کن اونجا هم توضیح داده. روزی ۳ بار و هر بار۳۰ بار کگل کوتاه و بلند بزن تا بریم سراغ دیلا و تمرین

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران