تعداد بازدید : 192773
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۴/۱۶ ۱۷:۴۴:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۵ ۰۰:۵۷:۳۳
(ویرایش)

ممنونم نورا جون!تو روخدا برام دعا کنید این کابوس لعنتی تموم بشه منم بتونم مثل شما ها خبر خوب بدم😔!خیلی خوشحالم که وارد این سایت شدم!همیشه فکرمیکردم من تنها این مشکل رو دارم!خیلی فشار عصبی بهم وارد شده این مدت مخصوصا که شوهرم تک فرزند و خانوادش حسابی منتظر نوه هستن!🙄😖

۱۳۹۹/۴/۱۶ ۱۸:۵۲:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۶ ۲۱:۵۰:۱۱
(ویرایش)

سلام قشنگ ها، من بعد مدت ها اومدم ، بچه ها جونی خواستم از تجربیات شما استفاده کنم، اینکه من یک ماه کامل تمرین کردم و دچار عفونت هم شدم رفتم دکتر و دارم عفونت رو درمان میکنم که مشکلی نیست و تمرین هم میکنم با دیلاتور . سوال من اینه که من بعد یک ماه تمرین رفتم برای اقدام که قبلش اصلا واژن گشایی نمیکنم چون اون طوری همسرم زیاد خوشش نمیاد، فقط در طول روز تمرین میکنم و شب هم اقدام ، اینکه چرا نصف الت همسر جا میگیره؟؟؟ من خودم احساس میکنم تا آخرش الت وجود داره اما همسر بنده میگه نه فقط نصفش هست و هر چی هم میخواد که جلوتر ببره انگار هیچ جایی برای جلو رفتن نداره ، چه تجربه ای دارین به من کمک کنین ، ممنون میشم ، حالا خودم به این نتیجه رسیدم که دیلاتور رو با سایز بزرگتر از سایز الت همسر درست کنم و باهاش تمرین کنم شاید واژن من جای بیشتری پیدا کنه ، باز هم نمیدونم ، نیاز به استفاده از تجربیات شما دارم 🙏🙏🙏🙏🙏

۱۳۹۹/۴/۱۶ ۱۸:۵۵:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۰ ۰۰:۳۴:۵۴
(ویرایش)

سلااااااااام بچه ها امیدوارم حال همتون خوب خوب باشه
منم رسیده بودم به سایز 13ها بعد یهو 10 روز زودتر از موعد پریود شدم و الانم فقط کگل میزنم تا پریودم تموم شه و سریع برم سراغ دیلای 13 عزیزمhappy

دوستان عزیزی که تازه به جمعمون پیوستین بهتون خوش آمد میگم anim2-bunnyearsmileyمن همیشه به تازه واردا توصیه میکنم صفحه اول انجمنو اگر نخوندن بخونن،قسمت مطالب اموزشی واژینیسموس یه سری مطالب مفید هست که حتما قبل از شروع به تمرین باید ازش مطلع باشین
اینم لینکش https://mamasite.ir/fa/vaginismus

بعد از کگل زدنا و شروع تمریناتون بیاین اینجا در صورت تمایل گزارش بدین تا از هم انرژیای خوب بگیریم و بریم جلو تااااااااااااااااااااا رسیدن به هدفanim2-40

زندگي را زندگي بايد كرد
۱۳۹۹/۴/۱۶ ۱۹:۰۳:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۰ ۰۰:۳۴:۵۴
(ویرایش)

سلام Tisape عزیز
شما به دیلای سایز همسرتون رسیدین و بعد رفتین اقدام؟
من تجربه شو نداشتم ولی اینطور که از حرف سایر دوستان متوجه شدم باید حین دخول هم کگل بزنین و همسرتون هم یه خورده هل بدن به داخل تا آلت تا انتهاش بره ضمن اینکه ممکنه شما پوزیشنی که تمرین میکنین خوب نباشه مثلا اگه به کمر دراز میکشین حتما یه بالشتک زیر کمرتون باید قرار بدین تا یه خورده بیاین بالاتر و دخول راحت تر انجام بشه چون واژن خودش یه کم شیب به سمت مقعد داره و این بالشتک گذاشتنه باعث میشه راحت تر تو پوزیشن دخول قرار بگیرین

زندگي را زندگي بايد كرد
۱۳۹۹/۴/۱۶ ۲۰:۱۳:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام سلام 

خوبین بچه ها ؟

خوش امد میگم به اعضای جدید انجمن 🙂

من از صبح بیرون بودم و تازه رسیدم منزل 

و دارم میرم تمرین کنم .

عاطفه جان مرسی بابت انرژی خوبی که به اینجا میدی و انقدر با انگیزه و با نشاطی .واقعا الان پیامت رو خوندم خیلی حالم خوب شد❤

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۹/۴/۱۶ ۲۱:۰۹:۵۱
(ویرایش)

بچه ها من تمرین تمام شد .

و خدلروشکر از تمرین راضیم.

شبتون خوش

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۹/۴/۱۶ ۲۱:۴۸:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۶ ۲۱:۵۰:۱۱
(ویرایش)

سلام عاطفه جان ، ممنون از پاسخی که دادی ، بله من به سایز همسرم رسیدم بعدش رفتم اقدام ، الانم چندین باره که اقدام میکنیم داخل میره منتها از گفته همسرم میگه کامل داخل نمی ره،  بله من زیر کمرم هم بالشت کم حجم میزارم ، حالا یک سانت دور دیلاتور رو بزرگتر کردم دارم تمرین میکنم ببینم چه جوری میشه ، باز نتایج رو بهتون میگم ، 🙏🙏🙏

۱۳۹۹/۴/۱۶ ۲۱:۵۸:۴۰
(ویرایش)

بچه ها شما هم تمرین کگل براتون‌سخته؟خیلی فشار بهم میاد!این عادیه؟البته روز اوله شروع کردم

۱۳۹۹/۴/۱۶ ۲۲:۰۶:۳۷
(ویرایش)

یچیز دیگه من دیروز رفتم دکتر که بهم گفت واژینیسموس داری!یسری کارها گفت انجام‌بدم اما مشکل من خیلی شدید بعید میدونم به این راحتی حل بشه!اما گفت اگر این روش جواب نداد باید بیهوشت کنیم و ی دستگاهی میزاریم توی بدنت که وقتی به هوش بیای و ببینیش ترست میریزه!بنظرتون اینکارو بکنم؟

۱۳۹۹/۴/۱۶ ۲۳:۱۱:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

گلی جان تنها راه درمان همینی هست که اینجا میگیم. هیچکس اندازه من دکتر و مشاور و سکس تراپ و انواع طب هارو نرفته. و من فقط با همین روش درمان شدم. باز خودت هرجور صلاح میدونی. چه کارهایی گفته انجام بدی؟ و اینکه برای کگل چه فشاری بهت میاد؟

۱۳۹۹/۴/۱۶ ۲۳:۲۶:۲۹
(ویرایش)

نورا جان ممنونم که جواب میدی!گفتم که من پاهام و کمرم به علت شوک عصبی حالت فلجی پیدا کردن!کگل انجام میدم یکم به پام کمرم فشار میاد حس بدی بهم میده!اما بازهم نمیخوام کوتاه بیام‌هر چی باشه تحمل میکنم که این مشکلم برطرف بشه

۱۳۹۹/۴/۱۶ ۲۳:۳۷:۳۵
(ویرایش)

گلی جان سلام 

عزیزم اصلا به حرف این دکترا برای عمل و این چیزها گوش نده .

برو تو اینستاگرام و پیج ماماسایت رو ببین که چقدر افرادی بودن که مشکل ما رو داشتن و به خاطر تجویزهای اشتباه عمل کردن ولی اصلا خوب نشدن و فقط  از این راه جواب گرفتن.

لطفا لطفا لطفا برو پیش خانوم خیابانی .

کمک هاشون واقعا راهگشاست.

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۹/۴/۱۷ ۰۰:۰۶:۴۵
(ویرایش)

ممنون زهره جون🌺

خودمم بعیدمیدونم با این عمل ها خوب بشم!فقط باید خودم به خودم کمک کنم! انشالله خدا به هممون کمک کنه

۱۳۹۹/۴/۱۷ ۰۰:۰۸:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

گلی اشکال نداره. از همین اول نمیخواد کگل زیاد بزنی که اذیت بشی. هرچند تا که تونستی بزن. به مرور توانت بیشتر میشه و بیشتر میزنی. ولی اگر میتونی پیش خانم خیابانی بری، حتماااا برو. خودشون بسته به شرایط هر کس درمان رو شروع میکنن. به نظرم واقعا ارزش داره پیششون بری.

۱۳۹۹/۴/۱۷ ۰۴:۰۱:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۲۹ ۲۳:۴۶:۲۹
(ویرایش)

نورا جان ممنون از جوابت

امشب برای چهارمین بار با سایز ۱۱سانت تمرین کردم. آسونتر شده بود

ولی توی حرکات رفت و برگشت یه کم اذیتم. مخصوصا اگه سرعتو بالا ببرم خیلی اذیتم. امیدوارم اینم طبیعی باشه و به مرور بهتر بشه

😘😘😘😘😘

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران