تعداد بازدید : 192760
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۱۱/۲۷ ۲۰:۳۱:۱۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۷ ۰۰:۰۰:۲۷
(ویرایش)

سلام جانا 

من دقیقا همینم ،یکسال ونیم ک همش تمرینارو کشش میدم ولی الان ک حرفتو خوندم با خودم فکر کردم من ک از ی گوش پاکن میترسیدم الان رسیدم دیلای ۱۰ anim2-40

99/11/16می رسه اون روزی ک منم بتونم؟؟

99/12/4 من تونستممممممم پس توام میتوووونی شرو کن ما کنارتیم
۱۳۹۹/۱۱/۲۷ ۲۳:۳۰:۰۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۸/۱۰ ۲۱:۱۸:۵۱
(ویرایش)

سلام دوستای گلم مرسی از پیشنهاداتون و دلگرمیاتون بخصوص جانا و یلدا عزیزanim2-40

وبرا جانا و ستیلا امیدوارم یه روز بیاین موفقیت کاملتون اینجا بنویسین.

وتبریک و سلام ب مامان آینده سوگل جانflowerبرا انگیزه و امیداتم مرسی.

واقعا وقتی میام میخونمتون پراز انرژی میشم برا مقایله با این ترس ب ظاهر مسخره برا عام ولی پر چالش برا ما.love

۱۳۹۹/۱۱/۲۸ ۰۰:۳۳:۰۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ ۰۱:۵۴:۴۲
(ویرایش)

سلام دوستای عزیزم که واقعا وجودتون به هزاران دکتر و ماما می ارزه و دیدگاهم رو به زندگی عوض کردین واقعا ممنون🙏🙏🙏🙏🙏🙏🌷🌷🌷

ببخشید دوستان میشه عکس دیلاتور هایی که ساختین از 1 تا 1چ رو اینجا بذارین و برنامه اندرویدی که باهاش کگل انجام میدادین واقعا ممنون میشم امیدوارم که هممون از این قضیه که بی حکمت نیست رهایی یابیم🤲🌷🌷🌷

۱۳۹۹/۱۱/۲۸ ۰۰:۳۵:۱۳
(ویرایش)

منظورم دیلاتور 1 تا 10 بود

۱۳۹۹/۱۱/۲۸ ۰۲:۲۴:۲۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۲ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

سلام سلام 😀 من اومدم گزارش بدم 😁

امروز با دیلای ۹ کار کردم اولش سخت میرفت داخل ولی با کلی تمرکز و کگل بالاخره چپوندمش تو😂

یه بار ک رفت بعدش دیگ راحت تر میره داخل ولی یکم سوزش دارم ک البته برا روز اول طبیعیه😊 

بلا عزیزم و استیاک جان لطفا شما هم بیاین گزارش بدین

باور کنین دیدن پیشرفتاتون خیلی به هممون انرژی میده😍ان شالله به زودی خبرای خوبتونو بشنویم😍😍

یاس تنها عکس دیلا رو برای چی میخوای؟ بخدا چیز عجیبی نیس 😄 برنامه کگل رو از اپ استورا دانلود کن من به انگلیسی سرچ کردم کگل بعد اون برنامه ای ک بیشترین دانلودو داشت دانلود کردم اسم خاصی هم نداره ک بهت بگم مهم اینه که برنانه کگل باشه😁 دانلود کن و مارو هم در جریان تمرینات بذار اصلنم نا امید نشو و عجله نکن با تمرین مداوم قطعا موفق میشی به زودی

۱۳۹۹/۱۱/۲۸ ۰۲:۲۸:۱۹
(ویرایش)

ابری جانم منتظر گزارشات شماهم هستیما😂

من مث پلیس فتا حواسم به همه چی هست😆 هر کی تنبلی کنه با من طرفه

۱۳۹۹/۱۱/۲۸ ۰۹:۱۶:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۱۴:۱۵:۵۶
(ویرایش)

سلام دوستااااااanim2-40

من كلا خيلي مشغله دارم ولي شده 12 شب هم كه بيكار ميشم در حد 20 دقيقه حتي تمرين ميكنم 

ديشب هم تمرين خوبي داشتمanim2-25r30wi

فقط يه چيزي من كلا زمان دخول هم زير شكمم درد نميگرفت

تا حالا با ديلا هم اينجوري نبود

ديشب يه پوزيشن جديد تمرين كردم شايد بخاطر اونه ولي ديلا رو كه كامل ميدادم داخل و تكون ميدادم دقيقا متوجه ميشدم محل تخمدان سمت چپم درد ميگيره نه خيلي زياد كه اذيتم كنه ولي چون برام جديد بود خواستم بدونم

كسي براش پيش اومده؟

من تا سايز12 ونيم تمرين كنم كافيه ديگه؟ يعني تو همين سايز بمونم؟ يا بايد بيشتر شه؟anim2-smiliess

اخه همسرم كه نيس امتحان كنم ببينم تغييري كردم يا نه 

۱۳۹۹/۱۱/۲۸ ۰۹:۳۸:۴۹
(ویرایش)

عزيزم يه وبلاگ هست مربوط به واژينيسم 

وبلاگ بارانا

من از بارانا هم راهنمايي گرفتم 

فك كنم تو وبلاگش عكس ديلا بود

ميتوني بهش ايميل بزني عكس ميفرسته برات 

و واقعا بدون هيچ توقعي فقط كمك ميكنه 

ولي در كل وقتي با سايز بزرگ دستكش كار كني بايد انگشتاش رو پر از پنبه كني

من خودم سايزاي بالا رو بعدش دور ديلاي قبلمو پنبه زياد ميپيچيونم و با نخ دوباره دور ديلا سفت ميكنم و بعدش  لنگه ديگه دستكش رو كه به سايز ديلايي كه ساختم ميخوره رو روش ميكشم

و اينكه يادتون نره ديلا سفت تر از آلته 

آلت  انعطافش بيشتره وقتي داخل ميشه 

براي همين همه هم ميگن آلت خيلي بهتر از ديلاس 

۱۳۹۹/۱۱/۲۸ ۱۲:۰۵:۲۲
(ویرایش)

ممنون ستیلا جان من هم امروز روز اولمه که می خوام تمرین رو شروع کنم دعام کنیدflower

۱۳۹۹/۱۱/۲۸ ۱۲:۳۲:۵۷
(ویرایش)

ستیلااا تو سایز ۱۲.۵ تمرین میکنی؟😯ایول بابا 

رمز موفقیتت چی بود ک از ۹ پریدی ۱۲.۵ 😂😂بنظرم همین ۱۲.۵ خوبه دیگه همینجوری بخوای بری بالا که برا زایمانتم مشکل نداری دیگه😂بچه یهو میوفته بیرون😂😂

۱۳۹۹/۱۱/۲۸ ۱۲:۴۲:۰۶
(ویرایش)

موفق باشی یاس تنها😍منتظر گزارشات هستیما

بچها یه چیز بگم که بعضی وقتا برا خودمم پیش میومد و باعث نا امیدیم میشد 

بچها اصلا خودتونو با بقیه مقایسه نکنین ، مثلا نگین ستیلا یهو از ۹ رفت ۱۲.۵ من چرا نتونم😂 بگین باید مث جانا کم کم پیشرفت کنم😆 رَه رو آن است که آهسته و پیوسته رَوَد😆☝ ستیلا یک پدیده بود 😂 

اصلا به هیچ وجه خودتون و روند پیشرفنتونو با کسی مقایسه نکنین

بدنا باهم فرق میکنه، ذهنا باهم فرق میکنه 

هدفتون از خوندن گزارشا فقط انگیزه گرفتن باشه و اگه قراره مقایسه کنین و به خودتون سرکوفت بزنین بنظرم اصلا نیاین اینجا رو بخونین و خودتون با ارامش تمرین کنین و بدونین شما خیلی هم فوق العاده این که دارین با یک مشکل بزرگ میجنگین😍😍

۱۳۹۹/۱۱/۲۸ ۱۳:۲۱:۱۷
(ویرایش)

واي جانا چقدر خنديدمanim2-25r30wi

نه من 12 ام ،پرسيدم يعني ديگه بدونم آخرش 12ونيمه يا نه

اتفاقا خودمم تو فكر بودم ديگه تونل درست نكنمanim2-25r30wi

نه واقعيتش من چون دخول داشتم بعد سايز9

ديگه روزي كه دوباره با ديلا خواستم تمرين كنم گفتم يه سايزي درست كنم كه نهايت 1 سانت با آلت فرق داشته باشه نه اينكه باز از 9 شروع كنم

علتش اين بوده

و دقيقا اصلا نبايد مقايسه كنيم 

چون من كاملا از نظر روحي ميخواستم مشكلم رو سريع حل كنم  يعني به محض اينكه ازدواج كردم ديگه دنبال درمان بودم و با اينكه همسرم ميگفت عجله اي نيس و حتي ميگفت اصلا يسال هم صبر ميكنيم

تازه بگم اولين باري كه خواستيم اقدام كنيم كه من ترسيده بودم و درد داشتم،همسرم بعدش كه ديگه دخول انجام شده بود ميگفت با اون چيزي كه از اولين بارمون تو ذهنم بود خودمو آماده كرده بودم كه حسابي بايد بريم دكتر و حالا حالاها نميشه

ميگفت زماني كه من تمرين ميكردم با خودش فك ميكرده بي نتيجه اس چون اصلا تمرينات منو دوس نداشت الانم دوس نداره و خوشش نميادanim2-25r30wi

بهم گفته بود هيچي بهم از تمريناتت نگو و چيزي نبينم تا زماني كه اماده بشم

باور نميكرده با اين تمرينا حل بشه

اينو ميگم چون اكثرمون روزاي اول تمرين خودمونم باور نداشتيم بشه

پس كم نياريد من الانم نياز به تمرين دارم و ميخوام لذت ببرم براي همين بازم ادامه ميدم چون بنظرم اول بايد به فكر خودمون باشيم تا بتونيم رابطه خوبي داشته باشيم و همسرمونم راضي باشه از رابطه

همسر من هنوزم نگران درد كشيدن منه و اين قضيه مطمئنا اذيتش ميكنه و با ارامش نميتونه رابطه داشته باشيم

من تو ذهنم به خودم گفتم سريع بايد اين مشكلو حل كنم و خب خوشبختانه تو اين دوره مشكلي هم از لحاظ عفونت نداشتم

ولي خب فكر اينكه من مشكل حادي ندارم و طبيعي ام تمرين ميكردم

ان شاالله همه بتونيم يه رتابطه خوب و عالي داشته باشيم تو كل زندگيمونvalentineloveflower

جاناي عزيزم مطمئنم در عرض همين روزا تو هم خبر خوبو ميدي و هممونو خوشحال ميكنيanim2-4d564ad6

۱۳۹۹/۱۱/۲۸ ۱۴:۵۵:۱۳
(ویرایش)

یه دیلاتور درست کردم به قطر تقریبا یه مداد یه چند میلی از خودکار قطورتر... موقع استفاده تا نصف رفت ببخشید بکارت من خیلی عمیقه و بعد چند بار استفاده زیر شکمم درد گرفت و حالت تهوع بهم دست داد.... چیکار کنم من؟ 

۱۳۹۹/۱۱/۲۸ ۱۵:۲۷:۳۹
(ویرایش)

اره بنظر منم تونلش نکنی بهتره😂😂

من یه بار اواسط تمرینم شیطونی کردم اومدم با الت امتحان کنم و نشد جوری خودمو باختم ک نگم برات ،دیگه بعد از اون به خودم قول دادم تا سایز ۱۱.۵ نرفتم با الت امتحان نکنم

من برعکس تو با کمک همسرم دارم تمرین میکنم 

اوایل خیلی خوب پیش میرفتم اما وقتی عفونت گرفتم پسرفت کردم ولی سایز دیلامو نیاوردم پایین 

یه مدت استراحت کردم دوباره با همون سایز شروع کردم ب تمرین و اینقد کار کردم تا روون شدم 

اره میفهمم چی میگی ماهم همینجوری بودیم چند بار اول ک امتحان میکردیم تا یه ذره صدای درد کشیدنم بلند میشد دیگه ادامه نمیداد میگفت من نمیتونم بهت آسیب بزنم 

خلاصه که از همون موقع درموردش تحقیق کردم و رفتیم پیش سکسولوژیست و شروع کردم خیلی جدی ، سکسولوژیستمم خیلی بهم امید داشت میگفت تو خیلی روحیت خوبه خیلی اماده ای و اینا چون قبلشم من تمرینای وارسی و اینا رو انجام داده بودم 

شروع کردم ب تمرین کردن و همه چی خوب بود تا اینکه عفونت لعنتی اومد سراغم بعدشم پمادا و عوارضش و سوزشاش ینی حتی سایزای قبلی هم سوزش داشتم کارم شده بود گریه و یاس و نا امیدی 

ولی خب همسرم خیلی بهم امید میداد باعث شد دوباره شروع کنم و خداروشکر الانم دارم ادامه میدم 

امیدوارم ایندفه دیگه پایان راهم درمان باشه 

۱۳۹۹/۱۱/۲۸ ۱۵:۳۶:۱۳
(ویرایش)

یاس تنها متوجه منظورت نشدم ، ینی چی عمیقه؟

عزیزم استفاده از دیلاتور باعث حالت تهوع نمیشه ینظرم بخاطر ترس و استرس اینجوری شدی 

اینقدر نترس بخدا چیزی نمیشه ، واژن حتی به اندازه سر یک بچه باز میشه پس مطمئن باش دیلای به اون کوچیکی آسیبی بهت نمیزنه فقط باید بدنت ریلکس باشه و کگل بزنی

ببین بنظر من عجله نکن ، توهم مثل من ۱۰ روز فقط و فقط مداوم و خیلیییی زیاد کگل بزن اینو به توصیه سکسولوژیستم امجام دادم و فوق العاده کمکم کرد 

منم اول با ورود انگشت سوزش داشتم و انگشت نمیرفت داخل به قول خودت تا نصفه میرفت اما وقتی کگلمو تقویت کردم راحت رفت داخل 

بنظرم فعلا فقط و فقط رو کگل تمرکز کن خیلییییی زیاد تمرین کن هرچی بیشتر تمرین کنی بیشتر به هدفت نزدیک میشی مخصوصا که کگل رو تو هر حالتی میشه زد 

ولی خب یه تایمی هم برو بخواب و پاهاتو مث حاتی که توی تخت معاینه باز میکنی بازکن و تو اون حالت کگل بزن که خودتو توی پوزیشن رابطه تصور کنی و ارتباط بگیری باهاش 

ولی ده روز بنظرم دیلا رو بذار کنار و فقط کگل زیاد بزن که قدرت کنترل عضلات بیاد دستت بعد برو سراغ همین دیلایی ک ساختی 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران