تعداد بازدید : 191575
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۱۱/۲۸ ۱۵:۴۸:۲۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۲ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

ببین اوایل عضلات کگل ضعیفه و نمیتونی رو منبسط و منقبض کردنش کنترلی داشته باشی چون مغزت بر اساس اون ترس کاذبی که تو وجودت داری بهش فرمان میده که برای دفاع از بدن باید منقبص بشه و کاملا از دستت خارجه، ناخوداگاه منقبض میشی و حتی نمیفهمی منقبضی 

اما وقتی کگلت تقویت بشه کامل قدرت کنترلش میاد دستت میفهمی کی عضلاتت منقبض شده و دیگه میتونی خودت تمرکز کنی و تو حالت ریکس نگهش داری 

اونوقت خودت قدرت کگلو بیشتر درک میکنی 😄 میفهمی این عضلات همون چیزی بوده که مانع ورود دیلا میشده و  وقتی ریلکس میکنی میبینی راحت میره داخل 😀

۱۳۹۹/۱۱/۲۸ ۱۶:۱۱:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۱۴:۱۵:۵۶
(ویرایش)

اره جانا عزيزم ان شاالله ديگه اخراي راه درماني و تموم ميشهvalentine

ياس عزيزم جانا درست ميگه اگه هنوز امادگي نداري بنظر منم اول فقط كگل تمرين كن

حالا يه هفته ديرتر شروع كني تمرين با ديلا رو اتفاق خاصي نميفته

و اينكه نميدونم تاحالا با انگشتت قبلا امتحان كردي يا نه

من اولين بار انگشتمو وارد كردم يه خوبي كه داشت اين بود كه داخل واژنم رو حس كردم ديواره هاشو لمس كردم كلا انگار ديدم به اينكه اون تو چه خبره عوض شد

نميدونم براي بقيه چطوره ولي اين راه خيلي خيلي به من كمك كرد

درحاليكه منم خيلي شنيدم گفتن با گوش پاك كن شروع كنم

پزشك زناني كه رفتم بهم گفت با ژل و انگشت كوچيكت شروع كن

دستكش جراحي دستم كردم و ژل فراوون زدم و آروم آروم شروع كرد 

فك ميكنم حتي 10 دقيقه طول كشيد از بس كه خيلي آروم انگشتمو ميبردم داخل

و موزيك هم گوش ميدادم كه حواسمو پرت كنم

۱۳۹۹/۱۱/۲۸ ۱۶:۱۹:۰۴
(ویرایش)

منم در حال حاضر 4 بار در روز هربار 49 مرتبه با فاصله 5 ثانيه بين منقبض كردن دارم كگل كار ميكنم 

با همون نرم افزار كگل

همه كسايي كه درمان شده بودن ميگفتن بيشترين تاثيرو كگل داشته براشون

درسته شايد بي اهميت ديده بشه چون من خودم فك ميكردم اخه اين كار چه تاثيري داره 

ولي خب حتما داشته كه من الان به اين مرحله رسيدم 

پس كگل رو جدي بگير anim2-40

۱۳۹۹/۱۱/۲۸ ۱۸:۳۵:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۰۱:۵۷:۵۵
(ویرایش)

سلام بچه ها خوبین؟

بچه ها اگه ناخوناتون بلنده اینکارو نکنینanim2-25r30wi

از کردتونوپشیمون میشین

یاس عزیزم واژن عمیقه دیگه اندازه ی یه آلت عمیقه جانا درست میگن هیچ ربطی نداره به حالت تهوع.تبریک میگم عزیزم گام اولو برداشتی❤

یسریانمیان گزارش بدن طلوع جان کجایی؟

۱۳۹۹/۱۱/۲۸ ۱۹:۰۵:۲۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ ۰۱:۵۴:۴۲
(ویرایش)

یلدا جان من باکره هستم خوب این پرده تقریبا دو تا بند انگشت تو قرار داره یعنی با نصف دیلاتور که ساختم فعلا می رسم به خود پرده شماها هم این طوری بودین یا هستین؟؟ یا من این طوریم فقط؟؟ 

۱۳۹۹/۱۱/۲۸ ۲۰:۰۷:۰۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۸/۱۰ ۲۱:۱۸:۵۱
(ویرایش)

سلام من فک میکنم باید رو کگل بیشتر کار کنم گرچه میتونم زمان دار خودمو سفت نگه دارم اون قدی ک انگار کلا سفت نگه داشتن برام یه کار عادیه وشل کردن برا م عجیبه happymuch

امروز دوباره دسکش خریدم ومیخوام قد گوش پاکن یه دیلا درست کنم.

حس خوبی نسبت ب موفق شدنم ندارم.cry

توضیحاتتون راجب کگل و واژن عالی بود .دیدم و بهتر کرد.

۱۳۹۹/۱۱/۲۹ ۰۲:۰۶:۲۴
(ویرایش)

یاس عزیزم همه همینطورن.انقد دم دست که نیست.یکم عکسای واژن رو سرچ کن تو نت شما باید بابدن خودت آشنا بشی.اولین قدم اینه که بدونی چی کجاست.بعدم چیزی به نام باکرگی وجود نداره یه مشت مهمل که تو گوش ما خوندن.عزیزم واژن خاصیت ارتجاعی داره یعنی کش میاد واژن شما و همه ی ما واژینیسموسی ها هم به قول شما باکره بوده همه تا حالا نزدیکی نداشتن.واژن کش میاد شما با هر بار استفاده از دیلا قدرت کشش رو بیشتر میکنی در نهایت بدون درد و خونریزی میتونی نزدیکی کنی.اونم حتما با استفادا از ژل.

اگر هم خونریزی هست دیواره ی واژن زخم میشه چون واژن خشکه و یهو یه چیز خشک میاد برخورد میکنه به یه چیز خشک و زخم میشه و خون میاد وگرنه هایمن اصلا رگ خونی نداره.خیلی درصد کمی هستن که هایمنشون خون داره.

واژن شما کیپ کیپ یه پرده نداره که قرار باشه پاره بشه عزیزم شما وقتی پریود میشی ار همون قسمت سوراخ هایمنت خونت خارج میشه وگرنه امکان نداره بدون سوراخ خونت خارج شه پس فکر نکن یه پرده ضخیم اونجاست نه.فقط هایمنت رو باید باز کنی ترساتو بریزی دور به قسمت خوب ماجرا فکر کنی.و انجامش بدی تا به سایز مورد نظرت برسی.love

هایمن=پرده

۱۳۹۹/۱۱/۲۹ ۰۲:۱۲:۴۷
(ویرایش)

آستیاک جان شما ژل بزن بذار جلوی واژن و آروم آروم هلش بده فردام بیا گزارش بده که تونستی‌

نشد نمیشه و نمیتونم نداریمanim2-65d6a5d6s

ژل کگل ژل کگل ژل کگل اون دیلا هم یکم یکم فشار بده خواستی آیینه هم میتونی خودتو ببینی.

منتظر موفقیتت هستیم آستیاک نگی نمیتونم.❤

۱۳۹۹/۱۱/۲۹ ۰۲:۲۶:۵۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۷ ۰۰:۰۰:۲۷
(ویرایش)

از تجربه تون تو تمرین بگید

99/11/16می رسه اون روزی ک منم بتونم؟؟

99/12/4 من تونستممممممم پس توام میتوووونی شرو کن ما کنارتیم
۱۳۹۹/۱۱/۲۹ ۰۲:۲۶:۵۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۷ ۰۰:۰۰:۲۷
(ویرایش)

مرسی جانای عزیز

سلام قشنگا من تا دیلای ۱۰.۵ تمرین داشتم امشبم مهمونام دیر رفتن ولی میخام تمرین کنم الان آبگرمم، نمیخام از تمرینم عقب بیفتم ب هر قیمتی،من دوبار در روز تمرین دارم چون خیلی پیشرفتم کنده و دیر روون میشم هربار تمرینم ۱تا دوساعت طول میکشه،میخام بگم وقت بیشتری بذارین و تا یذره سوزش یا درد میگیره ول نکنید نگید نمیره،دیلا رو تا هرجایی ک میره نگه دارین و کگل بزنید،تنفس شکمی هم خیلی کمکتون میکنیه اگ تو حالت بازدم دیلا رو ببرید داخل،شیب واژن رو حتما رعایت کنید دیلا رو باید ی مقدار سمت مقعد وارد کنید،فقط اینکه من وقتی ۱۰.۵رو میبرم داخل بیرون واژنم ی قسمتش خیلی بد میسوزع و درد میگیره، انگار پوست کنار واژنم با دیلا کشیده بشه همچین دردی  ،با اینکه دیلا رو میچرخونم بازم تاثیری نداره، دو روزه این مشکل رو دارم ولی امروز تا حدودی سایز۱۰.۵ رو روون شدم،

اینها تجربه من بود از این مدتی ک دارم تمرین میکنم فقط حوصله کنید ی مدت کارای دیگه رو بزارید کنار تو دوهفته همتون درمانید،

من جز افرادی بودم ک نگاه واژنم برام سخت بود هنوزم میترسم انگشت بکنم ولی تا ۱۰ اومدم  و هنوز باورم نمیشه و خودمو تحسین میکنم بابت شجاعتم، باور داشته باشید اگر بخواید حتما درمانید من یکسالو نیم از مشکلم خبر داشتم و همش نامنظم تمرین کردم الان تو کمتر از یک هفته از سایز۶تا ۱۰.۵ رسیدم با اینکه واژنم خیلی همکاری نداره،پس شماهم میتونید فقط شرو کنید و ادامه بدید ارامش رو ب زندگیتون برگردونید

99/11/16می رسه اون روزی ک منم بتونم؟؟

99/12/4 من تونستممممممم پس توام میتوووونی شرو کن ما کنارتیم
۱۳۹۹/۱۱/۲۹ ۰۲:۵۷:۵۲
(ویرایش)

ممنون یلدای عزیزم که زحمت میکشی و برام جواب تایپ می کنی🌷🌷🌷🌷🌷

خواهش می کنم از ته دل دعام کنید که خیلی محتاجم کارم شده گریه

۱۳۹۹/۱۱/۲۹ ۱۵:۲۹:۵۴
(ویرایش)

سلام دوستاsmile

گفتم يه حالي بپرسم ازتون

من كه خيلي پيگير همتونم ببينم چيكار ميكنيد

هرروز ميام چك ميكنم

واقعا اين جمعو دوس دارمvalentine

ياس عزيزم من برات دعا كردم 

عزيزم ريلكس باش باور كن تو هم ميتوني و همه مثل هميم اينجا

وقتي بقيه تونستن يعني تو هم ميتوني

من جديدا ميرم تاپيكاي بچه هاي سال98 و 97 رو ميخونم خيلي خوشم مياد از اوايل تمريناتشون و غصه هاشون نوشتن تا وقتي بانو شدن و همه شدن نيرو و انگيزه براي تازه واردا

اگه وقتشو داري اونارو هم بخون

من محل كارم يكم تايمم خالي ميشه مستقيم ميام ماماسايتanim2-4d564ad6

خوشحالم كه كسايي رو دارم كه حرف همو ميفهميم و حساي همو درك ميكنيمanim2-40

من فعلا دارم همون سايز 12 تمرين ميكنم تا همسرجان ان شاالله بياد ببينيم چي ميشهanim2-25r30wi

بچه ها ديلا رو كه وارد ميكنيد يكم نگه داريد و ريلكس كنيد بعد خيلي ريز عقب جلو كنيد اروم اروم يكم كه گذشت قشنگ انگار واژن ديگه شل ميشه و ميتونيد تند تند حركت بديد

۱۳۹۹/۱۱/۲۹ ۱۷:۵۴:۵۹
(ویرایش)

ممنون ستیلا جان انشاالله که موفق باشی عزیزم🌷🌷🌷

۱۳۹۹/۱۱/۲۹ ۱۹:۳۶:۴۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۸/۱۰ ۲۱:۱۸:۵۱
(ویرایش)

سلام دوستای عریز وپیگیر خوبم.

با اینک همو تا ب الان نمیشناختیم ولی انگار بهترین دوستایی هستین ک یه نفر میتونه تو زندگیش پیدا کنه.love

از توضیحات آموزشیتونم خیلی ممنونم.بازم بزارین واقعا نیاز دارم ک بدونم.

من دیلا سایز 3 درست کردم ولی تا شنبه کگل میزنم.

یلدا جان برام دعا کن ک دست خالی نباشم برا شنبه.kiss

۱۳۹۹/۱۱/۳۰ ۰۰:۰۲:۰۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۲ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

سلام سلام 😀من اومدم گزارش بدم 

امشب با ۹ تمرین کردم البته دیلام سایزش بین ۹ و ۱۰ 

که خداروشکر خداروشکر با اینکه هنوز کاملا روون نشدم ولی خیلیییی درد و سوزشام کمتر شده هم خودم تمرین کردم هم با همسرم

ان شالله فردا شب اگه روون تر شدم توی چند تا پوزیشن دیگه هم تمرین میکنم و میام گزارش میدم 😁 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران