تعداد بازدید : 192406
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۱۱/۳۰ ۰۰:۳۲:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۰۱:۵۷:۵۵
(ویرایش)

آخه مگه گریه درمونه درده؟یاس باید شروع کنی الان چند وقته که اومدی هی میای میگی ناراحتم گریه میکنم.مشکلتو فقط و فقط خودت باید حل کنی.

خواهش میکنم عزیزم.

آستیاااااک قرار نبود بندازی برا شنبه ها.

برای همگی آرزوی موفقیت میکنم.

بچه ها به نظرم ۱۰ رو که رد کردین با آلت تمرین کنین.حالا باز نظر خودتون ولی من بعد ۱۰ اینکارو کردم و تمام.

۱۳۹۹/۱۱/۳۰ ۰۲:۱۵:۴۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۷ ۰۰:۰۰:۲۷
(ویرایش)

یلدا جان بنظرم تا سایز هدف اگ بریم اعتماد بنفس بیشتری داریم برا تمرین، چون اگ موفق نشیم دوباره استرسش برمیگرده ک نمیشه و این حرفا، منم تا سایز۱۰ خیلی روونم اصلا هیچ مشکلی ندارم خیلی راحت بدون فشار میره داخل مثل گوش پاکن،   تا ۱۰.۵ تمرین کردم صبی ، امیدوارم بتونم الان ک انقد روونه سایز جدید رو برم

99/11/16می رسه اون روزی ک منم بتونم؟؟

99/12/4 من تونستممممممم پس توام میتوووونی شرو کن ما کنارتیم
۱۳۹۹/۱۱/۳۰ ۰۲:۱۶:۱۷
(ویرایش)

یلدا جان بنظرم تا سایز هدف اگ بریم اعتماد بنفس بیشتری داریم برا تمرین، چون اگ موفق نشیم دوباره استرسش برمیگرده ک نمیشه و این حرفا، منم تا سایز۱۰ خیلی روونم اصلا هیچ مشکلی ندارم خیلی راحت بدون فشار میره داخل مثل گوش پاکن،   تا ۱۰.۵ تمرین کردم صبی ، امیدوارم بتونم الان ک انقد روونه سایز جدید رو برم

تووونستم دوسایز دیگم رفتم ب ۱۱.۵ رسیدم

۱۳۹۹/۱۱/۳۰ ۰۲:۵۷:۰۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۲ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

بلا جان تبریک میگم 😍 چ پیشرفتی داری 😯👏👏 همینجوری ادامه بده 😍😍 بعد از اونهمه تلاشت حقته همینقد زود موفق بشی😍🤗

۱۳۹۹/۱۱/۳۰ ۰۳:۰۵:۴۱
(ویرایش)

یاس تنها، عزیزم تمومش کن این ناراحتیا و غصه خوردنارو 

به عنوان کسی که تا اینجای راه اومدم بهت میگم به جای افسرده بودن سر زنده باش و تلاش کن باور کن فقط اولش سخته 

مرحله اول رو رد کنی، پیشرفت خودتو که ببینی دیگه بقیشو با ذوق و شوق ادامه میدی 

تنها راه درمانت و تنها راه تموم شدن شرایط فعلیت فقط و فقط همینه پس اینقد با تعویق انداختنش خودتو اذیت نکن

همین الان ب جای غصه خوردن برو توی اپ استور نرم افزار کگل رو دانلود کن 

ده روز یکسره کگل بزن هرچی بیشتر بهتر 

بعدم برو یه بسته پنبه با چند سایز دستکش جراحی بخر و اولین دیلاتو بساز و شروع کن😀✊ 

مطمئنم خیلی زود موفق میشی

۱۳۹۹/۱۱/۳۰ ۰۳:۱۲:۱۲
(ویرایش)

مرسی جانای عزیزمanim2-thanks شما سایز چند هستی؟

همش بخاطر کگل هست معجزه میکنهanim2-auizz3ffy9vla57584xq و اینکه حین داخل کردن نگه داشتم و کگل زدم و خیلی کمکم کرد,من قبلا بعد تمرین واژنم حالت نرمال نداشت اما امشب با اینکه دوسایز جدید رفتم ولی خیلییی خوبه anim2-thumbsupsmileyanim

یعنی میخام بگم زودتر خودتونو برسونید و از سایز بالاهم نترسیدanim2-a2d3 من تجربه خوبی داشتم ازشون

و اینکه سایزای بالاتر پیشرفتش بنظرم بیشتره چون هایمن ازبین میره و واژن بیشتر همکاری دارهanim2-40، من روزی دوبار تمرین دارم،شماهم بیشتر کنید تایمش رو، بهتون قول میدم خیلی زود تمومش میکنیدawesome

۱۳۹۹/۱۱/۳۰ ۰۳:۳۳:۵۹
(ویرایش)

وااای ۲۰ دیقس دارم واست تایپ میکنم نتم رفت همش پرید یاس☹

۱۳۹۹/۱۱/۳۰ ۰۷:۵۴:۱۳
(ویرایش)

بلا جان من سایزم بین ۹ و ۱۰ 😊از امروز سعی میکنم بیشتر تمرین کنم تا زودتر تموم شه 😁

کلا این ماما سایت خیلی اذیت میکنه دیدی یهو دستت میخوره رو تبلیغات اپلیکیشن بعد هر چی تایپ کردی یهو میپره😂خدا برا هیچکی نخواد

۱۳۹۹/۱۱/۳۰ ۱۲:۵۰:۴۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۲/۲۷ ۲۱:۲۴:۳۹
(ویرایش)

سلام خوبین؟ من تازه واردسایت شدم، البته خیلی وقت پیش ثبت نام کرده بودم اماالان میخوام تو گروه فعالیت کنم می‌شه راهنماییم کنید؟ممنون

خنده خدارامیشنوی؟ به آنچه که محال می‌پنداری میخندد
۱۳۹۹/۱۱/۳۰ ۱۲:۵۳:۳۷
(ویرایش)

منم مشکل واژینیسموس دارم. دوسال ونیمه ازدواج کردم وخونه خودمم. اماهنوز نتونستم دخول داشته باشم وباکره ام. میخواستم باکمک دوستان وحرفای انگیزشی شون منم درمان بشم ان شاالله. چون واقعا دیگه خسته شدم

۱۳۹۹/۱۱/۳۰ ۱۲:۵۵:۴۵
(ویرایش)

امیدوارم منم تو جمع خودتون قبول کنید☺️☺️

۱۳۹۹/۱۱/۳۰ ۱۳:۰۴:۲۶
(ویرایش)

ان شاالله منم ازشنبه شروع میکنم به تمرین. چون الان وسایلش روندارم. وهرروز گزارش کار میدم.امیدوارم دوستان هم راهنماییم کنن. ان شاالله یه روزی همه درمان بشیم وتوبخش خاطره ها پست بزاریم. به امید اون روز. ندیده دوستتون دارم

۱۳۹۹/۱۱/۳۰ ۱۳:۱۱:۳۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۶/۲۷ ۲۰:۰۹:۴۵
(ویرایش)

سلام همگی خوبین تبریک میگم هم به اونایکه تازه تصمیم گرفتن و شروع کردن هم اونایکه پیشرفت داشتن😍 به امید موفقیت هممون ممنون ازپیگیریت یلداجونم ❤شوهرم نیومده هنوز ولی پیاماتون دنبال میکنم ازدیلا استفاده نکردم میترسم ولی مرتب تواین مدت کگل میزنم البته قبل اینکه شوهرم بره پوزیشن زن رو رفتم نفس عمیق وکگل باژل زیاد سرآلت رفت تو (شوهرجان مرتب میگفت میتونی اروم اروم ..)امانتونستم تکون بدم شوهرم بیاد حتما گزارش میدم بماندکه روزی دوبار زنگ میزنه تمریناتو انجام میدی😅ولی مرتب پیام همه رومیخونم دوستون دارم🌷

صبحی که باتو می شود آغاز دیدنی است ...
خدایا به امیدتو
۱۳۹۹/۱۱/۳۰ ۱۳:۱۶:۲۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۶/۲۷ ۲۰:۰۹:۴۵
(ویرایش)

سلام محیا جون خوش اومدی همینکه هدفت ومشخص کردی ومیخوای حتماموفق میشی مطمئن باش تنهات نمیرارن وکمکت میدن 

صبحی که باتو می شود آغاز دیدنی است ...
خدایا به امیدتو
۱۳۹۹/۱۱/۳۰ ۱۴:۰۸:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۰۱:۵۷:۵۵
(ویرایش)

سلام بچه ها

بلا جان شما انقد خوب داری پیشرفت میکنی که بنظرم وقت کشی نکن😁برو رو آلت تمرین کن.

جانا جانم منتظرم خبر خوب بدی این روزا.

یاس تنها کجایی عزیزم بیا گزارش بده.

طلوع جان خب خداروشکر داره خبر خوبامون زیاد میشه.گزارش بده هر روز از تمریناتت.ترسارو بریز دور با ترس گریه زاری غم مشکل حل بشو نیست که نیست.قدم اول و باید برداشت تا موفق شد.

محیا جان سلام عزیزم خوش اومدی.الان شما تا کجا پیش رفتی عزیز؟چقد تمرین کردی چه سایزی هستی؟

بچه ها خیلی دوستتون دارم و از تهه قلبم میخوام که مشکلتون بزودی حل شه‌.❤❤

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران