تعداد بازدید : 192823
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۱۱/۳۰ ۱۴:۲۳:۲۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۲/۲۷ ۲۱:۲۴:۳۹
(ویرایش)

خیلی ممنون ازهمگی. من هنوز با دیلا تمرین نکردم اماکگل میرم. بامعاینه هم مشکلی ندارم وانگشت وسط خودمو میتونم تاانتها داخل واژن کنم. امامیخوام با دیلاتور تمرین کنم. 

خنده خدارامیشنوی؟ به آنچه که محال می‌پنداری میخندد
۱۳۹۹/۱۱/۳۰ ۱۴:۲۶:۲۹
(ویرایش)

باشوشو هم امتحان کردم اما فقط سر آلتش یکم رفت داخل. باپوزیشن زن بالا. امادیگه پیشرفتی نداشتم. همین. باانگشت خودمم راحتم 

۱۳۹۹/۱۱/۳۰ ۱۴:۵۱:۵۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۷ ۰۰:۰۰:۲۷
(ویرایش)

سلام

مرسی طلوع جون میترسم نشه و اعتماد بنفسمو از دست بدم الان دگ اخر راهم چیزی نمونده چنتا سایز فقط مونده هدفم رو برم بعدش میرم برای دخول، من نظرم اینه تا تموم نشدن و نرسیدن ب هدف دخول انجام نشه من روزی دوبار تمرین دارم

خوش اومدی محیا جان

زودتر شرو کن عزیزم وسایل رو بگیر و دیلا رو بساز

خانومایی ک از دیلا می ترسین خودتون قراره دیلا رو وارد کنید ترسی نداره هرجا اذیت شدین میتونید دگ ادامه ندین

ولی شروع کنید من یکسالو نیم خبر داشتم و تو تمرینم ولی پیشرفت نداشتم تا چن روز پیش ک بخودم گفتم تا کی قراره حسرت بکشم و این کابوس ادامه دار باشه، پس تنبلی رو گذاشتم کنار و تمرینم رو جدی تر ادامه دادپ

شما هم پاشید دست به کار بشید اینکه بگید شوهرم خونه هست اصلا دلیل موجهی نیست من روز وقتایی ک سره کار شرو میکنم شبم وقتایی ک خابیده،گزارشاتم رو ببینید شبا همش از ۱شب ب بعده کمتر میخابم ولی پیشرفت بیشتری دارم

شما اگ واقعا دل ب کار بدین تو دوهفته درمانید 

99/11/16می رسه اون روزی ک منم بتونم؟؟

99/12/4 من تونستممممممم پس توام میتوووونی شرو کن ما کنارتیم
۱۳۹۹/۱۱/۳۰ ۱۵:۱۸:۳۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۲ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

سلام سلام😀 چقد خوبه که اینجا شلوغ و فعاله 😍 کاش همه خواننده های غیرفعال شروع کنن و ترسو بذارن کنار 

محیاجان عزیزم خوش اومدی 😍چقدم خوش انرژی هستی ان شالله زودی خوب میشی اگه همینطور پر انرژی ادامه بدی 

و بقیه دوستان که خودشونم میدونن لطفا بهونه تراشی نکنن😄تحت هر شرایطی تمرین کنینا 

منم همیشه شبا با همسرم تمرین میکردم از امروز تحت تاثیر حرفای بلاجانم ظهر تمرین کردم و شبم ان شالله تمرین میکنم 😁ببینین چقد به حرف گوش کنم😆

هنوز با سایز ۹.۵ کار میکنم اما هر دفعه دارم پیشرفتمو حس میکنم 

وقتی بار اول دیلا ر میبرم داخل یک مقدار سوزش دارم که مشخصه بخاطر تمرینای قبلیمه سوزشش و انگار از قبل یکم حساس شده ولی خب یه دور ک میره داخل دیگه اوکیه😁 امشبم تمرین میکنم و گزارش میدم ان شالله روون بشم دیگه 

۱۳۹۹/۱۱/۳۰ ۱۵:۲۳:۳۲
(ویرایش)

بلا جان شما سایز هدفت چنده؟

با احترام به نظر یلداجون بنظر منم زود نرو سر امتحان با آلت 

چون من همینکارو کردم و بهت اکیدا توصیه میکنم اینکارو نکنی چون اگه موفق نشی از لحاظ روحی ممکنه ضربه بخوری و انگیزه تو از دست بدی 

۱۳۹۹/۱۱/۳۰ ۱۵:۲۹:۲۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۶/۲۷ ۲۰:۰۹:۴۵
(ویرایش)

عالی هستی بلاجان 

ای جان،جاناجانم قربونت که انقد حرف گوش کنی 😙😍من به توصیه یلداجون که گفت پیشنهادش برای من اینه باشوهرم پیش برم اگه نشد گزارش بدم طبق گزارشام بگن که بادیلاکارکنم یانکنم شکرخدا بعد صحبت با دوستای خوبی مثل شماها رفتم تمرین که فقط سرالت وارد شدهرروز کگل دارم  یلداجون میگه خوبه شوهری بیاد بدون وقفه میرم امتحان ببینم نتیجه چی میشه به امید روزیکه بگم شدددددددد

صبحی که باتو می شود آغاز دیدنی است ...
خدایا به امیدتو
۱۳۹۹/۱۱/۳۰ ۱۵:۵۹:۴۱
(ویرایش)

ممنونم جانای عزیزم. ان شاالله به زودی بیایم از بی‌خوابی ها وحالت تهوع ها و ویارای دوران بارداریمون حرف بزنیم. خخخخخ

۱۳۹۹/۱۱/۳۰ ۱۷:۴۸:۲۴
(ویرایش)

خدانکنه که طلوع جانم ان شالله که کارت به دیلا نرسه و زودتر از این حرفا موفق بشی😍

فدات محیا جان 😄ان شالله همونی بشه که دلت میخواد😍

۱۳۹۹/۱۱/۳۰ ۱۹:۰۴:۰۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۶/۲۷ ۲۰:۰۹:۴۵
(ویرایش)

ممنون جانا ان شاءالله همچنین عزیزم💋

صبحی که باتو می شود آغاز دیدنی است ...
خدایا به امیدتو
۱۳۹۹/۱۲/۱ ۰۱:۳۲:۵۶
(ویرایش)

سلام من سر شب تمرین کردم ،سوزشام خیلی کمتر شده اما همچنان ادامه داره فعلا با همین سایز ۹ ادامه میدم تا ببینم خدا چی میخواد😊

۱۳۹۹/۱۲/۱ ۰۱:۳۴:۳۸
(ویرایش)

سلام قشنگا،

جانا من هدفم ۱۳هست،خوشحالم ک تمرینت رو بیشتر کردی، انشالله زودی پیشرفتت رو گزارش بدی عزیزم، دوستان حتما دیلاها رو اصولی درست کنید اندازش بالا و پایینش یکی باشه ۱۲ سانت باشه ک ۱۰ سانتش براه داخل، سوزش هم طبیعیه، واژن حالت کشسانی داره برا همین دوباره سایز قبلی رو راحت نیستین، موقع تمرین از چنتا سایز کمتر شرو کنید، من عصر از 8.5شرو کردم تا ۱۱.۵ رفتم ،اب گرم قبل تمرین حتما برید چون حکم معاشقه رو داره و واژن اماده میشه،

جایی ب مشکل میخورید بیاید بنویسید اینجا تا با کمک همدیگه حلش کنیم،

امیدوارم هممون خیلی زود درمان بشیم

۱۳۹۹/۱۲/۱ ۰۱:۴۶:۴۹
(ویرایش)

جانا سوزش بخشی از تمرینه داره پیشرفتت رو میرسونه عزیزم،

ببین من ی روزایی 2 ساعت تمام تمرین میکردم نیم ساعت سایزای قبل ۱ساعت بیشتر سایز اخرم، تا یکم درد میگیره و سوزش دارید نزارید کنار، ادامه بدین انقد عقب جلو ببرید تا روون بشه، صبر داشته باشید تو تمرین، واسه همین من تمری اصلیمو میزارم شب ک همه تایمم برای خودمه تا هر وقت ک بخام، و روز واژن گشایی میکنم و سایزا رو روون میشم، وقتی سوزش دارید نگه دارید کگل بزنید

منم اوایل یکم درد یا سوزش داشتم تمرینو تموم میکردم ولی ی عزیزی ک همیشه دعاش میکنم منو از اشتباه در اورد ی پیج هست واژینیسموس.ای ار ار، اونجا رایگان گروه دارن میتونید پیام بدین عضو بشید تو گروها با بقیه تمرین کنید ولی شرطش تمرین منظمه،

۱۳۹۹/۱۲/۱ ۱۰:۵۴:۲۰
(ویرایش)

بلا جان ۱۳ خیلی زیاد نیس؟😯

عزیزم منکه نذاشتم کنار تمرینامو، دارم ادامه میدم😁 

ولی من اوایل که اینکارو میکردم و گزارش دادم یکی از بچها بهم گفت نباید واژن گشایی کنم چون شرطی میشم

میگفت اگه این کارو بکنی موقع رابطه هم اول باید از دیلاهای کوچیک شروع کنی 

گفت باید فقط با یک دیلا کار کنی که ترست بریزه و واژن باهاش کنار بیاد  اگه از کوچیک هر دفعه بیای بالا این اتفاق نمیوفته چون  بازم میترسی یهو بری سر اصل مطلب و فک میکنی نمیتونی😁   بنظر منم حرفش منطقی اومد 

اگه بخوام خودمو اینجوری اروم اروم بکشونم جلو درسته زودتر پیشرفت میکنم اما اون ترسی که باید باهاش مواجه بشم رو دارم برا خودم کوچیک کوچیک حل میکنم و تو رابطه باز همون اش و همون کاسه چون باید یهو با الت مواجه شم 

نمیدونم منظورمو متوجه شدی یا نه😅

۱۳۹۹/۱۲/۱ ۱۰:۵۶:۱۹
(ویرایش)

منظورت از آبگرم همون دوش گرفتنه یا چی؟

۱۳۹۹/۱۲/۱ ۱۸:۴۲:۲۱
(ویرایش)

وا ، جمعه ها اینجا تعطیله؟😄 چرا هیچکی هیچی نمیگه؟

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران