تعداد بازدید : 192493
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۱۲/۲ ۱۶:۰۷:۴۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۷ ۰۰:۰۰:۲۷
(ویرایش)

😊

99/11/16می رسه اون روزی ک منم بتونم؟؟

99/12/4 من تونستممممممم پس توام میتوووونی شرو کن ما کنارتیم
۱۳۹۹/۱۲/۲ ۱۶:۰۷:۴۹
(ویرایش)

😊

۱۳۹۹/۱۲/۲ ۱۶:۰۷:۵۵
(ویرایش)

من حرف بدی ب کسی نگفتم ستیلا ،گفتم تجربه من و نمیخام حرفامو ب کسی تحمیل کنم،هر جور راحتین بهرحال من با روش اون خانمی ک گفتین پیشروی نمیکنم، خودتون اعتقاد دارید ک وقتی از دیلای جدید شرو کنید پس ترستون رفته، اگ اینطوره پس باید موفق ب رابطه بشید وقتی هنوز نمیتونید رابطه داشته باشید یعنز هنوز ترس رو دارید و عضلات رو منقبض میکنید،تمرین تو زمان طولانی یکم منو بی انگیزه کرد ولی وقتی مداوم شرو کردم دیدم خیلی بهتر شد

من گفتم بدون حضور همسر تمرین میشه انجام داد یسری چیزا همت تود فرد رو میطلبه،ولی نگفتم حتما این کارو همه انجام بدین، خداروشکر ک راضی هستین

اینجا هر کسی اختیار خودش رو داره کسی حرفی  رو تحمیلی نمیزنه، منم اگ زدم تجربم رو گفتم ،من ارزوم خوشحالی همه خانومای واژینیسم هست چون درک میکنم چ اندازه سخته، روش خانم خیابانی هم شما حضوری بری و پول بدی فک کنم زودتر درمان شی، تا اینکه اینجا خدمات رایگانش رو استفاده کنی، بهرحال کسی اجباری نداره ،هر فرد مسئول زندگی خودشه، من تو گروهی ک عضوم  البته رایگان😉  تو هفته چندین درمان شده دارن، درسته شرایط بدنی فرق داره، ولی واژینیسموس ینی ترس از دخول همین، شما ترست رو کنترل کنی تمرین مداوم داشته باشید ینی موفق شدین، 

امیدوارم این پیامم رو برداشت دیگه ای نکنید

۱۳۹۹/۱۲/۲ ۱۶:۰۸:۰۴
(ویرایش)

😊

۱۳۹۹/۱۲/۲ ۱۶:۱۴:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۱۴:۱۵:۵۶
(ویرایش)

ممنونم يلدا جانanim2-40love

واقعا من از همتون ممنونم چون هركسي كه پيامي اينجا گذاشته بود و راهنمايي توي درمان كرده بود و انگيزه داده بود يجورايي فرشته نجات زندگي من شد

من تو همين مدت كه عضو سايت بودم پدرم يه مشكل خيلي بدي براشون پيش اومد و درگير درمان و عملش شدم 

يجورايي تقريبا يه ماه حتي از لحاظ روحي توان اينكه بخوام تمرين كنم نداشتم

خداروشكر از زماني كه بهتر شدن منم دوباره شروع كردم

اگه حرفا و راهنمايي هاي شما نبود واقعا دنيا برام سياه ميشد چون نميتونستم حتي از مامانم كمك بگيرم

خداروشكر اينجا رو پيدا كردمlove

۱۳۹۹/۱۲/۲ ۱۶:۱۶:۵۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۲ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

ای جانم😍😍

خداروشکر که دیگه درد و سوزش نداری 😀

خیلییییی خوشحالم برات😍فکر کنم کلا از بعد اولین دخول یه ۵،۶ باری باید بگذره تا خیالت راحت بشه که درد نداره و بتونی به اون لذته برسی😄وگرنه قبلش همش حواست گرم این دخوله ست که میشه یا نمیشه😆

۱۳۹۹/۱۲/۲ ۱۶:۱۸:۵۴
(ویرایش)

من قضاوتی نکردم عزیزم گفتم با توجه ب اینکه تاپیک رو یکم خوندم صحبتم رو گفتم، من از مشکلات راه درمان شما خبری ندارم ک،

چرا باید کسی رو قضاوت کنم😂 چی بگم والا من هر حرفیم بزنم چون روشم طور دیگس قضاوت محسوب میشع عزیزم، 

من بارها اینجا از نتیجه کارم گفتم کلی وقت گذاشتم و نوشتم من اگ بد کسی رو میخاستم انقد وقت صرف این سایت نمیکردم

مثل خودت اگ حرف و تجربه ای ک گفتم برای دلسوزی ن چون دلسوزی رو روش خوبی نمیدونم برای کمک کردن گفتم

۱۳۹۹/۱۲/۲ ۱۶:۲۶:۱۱
(ویرایش)

اگ همون ی بند صحبتم ک گفتم

(من ی دوری تو تاپیک زدم شما از مهر ماه ک اینجایی هنوز سایز۹؟یکم غیر طبیعی نیست)

، قضاوت محسوب میشه پس من دیگه هیچ حرفی براتون ندارم، من بعدش کلی حرف زدم ولی شما فقط بند اول رو خوندی پس شما هم داری قضاوتم میکنی،

حرف دیگه ای نیست امیدوارم زود موفق بشید😊

۱۳۹۹/۱۲/۲ ۱۶:۲۹:۳۶
(ویرایش)

خب عزیزم شما که از مشکلات راه درمان ما خبر نداشتی بهتر بود به جای انتقاد از طولانی شدن روند درمانمون ، برامون آرزوی موفقیت کنی😊

اینجوری برای بقیه هم انگیزه میشه 😊

هر چند ستیا جون که دیگه بانو شده و باید دوبل بهش تبریک بگیم😄 هم بابت تلاش هاش هم بابت موفقیتش😍

۱۳۹۹/۱۲/۲ ۱۶:۳۰:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۰۱:۵۷:۵۵
(ویرایش)

عزیزم ستیا جان خداروشکر که هم خودت هم پدرتون درمان شدین.❤

خداروشکر اگه حرفام کمکی کرده حتی اندک.anim2-thanks

۱۳۹۹/۱۲/۲ ۱۶:۳۳:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۱۴:۱۵:۵۶
(ویرایش)

اره فك كنم،  احتمالا من هربار كه دخول انجام بدم ميام ميگمanim2-25r30wi

6 بار كه شد حواست باشه بهم بگي ببينم ديگه استرس دارم يا نه؟anim2-thumbsupsmileyanim

فقط طول ميكشه چون همسرجان دردسترس نيسanim2-25r30wiتازه خودم حس ميكنم دارم استفاده ابزاري ميكنم ازش 

هي ميگم زودتر بيا بابا من نبايد بينش وقفه بندازمanim2-25r30wiميگه كاش از رو دلتنگي بگي بيا زودanim2-4d564ad6

۱۳۹۹/۱۲/۲ ۱۶:۳۴:۲۰
(ویرایش)

😂😂من بارها تو همه پیامها براتون ارزوی موفقیت کردم این سایت پین نداره گرنه پین میکردم  حتما،

انتقاد نبود جانای عزیز و پرتلاش، فقط ی بند صحبت بود برام سوال بود همین، ن انتقاد، ن قضاوت ، برام جالبه وقتی کامل دارم میگم قضیه چیه بازم حرف خودت رو بزنی،

همچنان موفق باشید موفق باشید موفق باشید

۱۳۹۹/۱۲/۲ ۱۶:۳۴:۲۵
(ویرایش)

😂😂من بارها تو همه پیامها براتون ارزوی موفقیت کردم این سایت پین نداره گرنه پین میکردم  حتما،

انتقاد نبود جانای عزیز و پرتلاش، فقط ی بند صحبت بود برام سوال بود همین، ن انتقاد، ن قضاوت ، برام جالبه وقتی کامل دارم میگم قضیه چیه بازم حرف خودت رو بزنی،

همچنان موفق باشید موفق باشید موفق باشید

۱۳۹۹/۱۲/۲ ۱۶:۳۸:۴۸
(ویرایش)

ستیا خدا نکشت دختر😂😂😂چقد خندیدم😂😂خیلی مشتاقانه داری پیش میری😂😂 ببینم اخر همسر بیچارتو از درمانت پشیمون میکنی یا نه😂😂😂😂

۱۳۹۹/۱۲/۲ ۱۶:۴۰:۲۷
(ویرایش)

ولی الان میخام همرو قضاوت کنم

الان عصر ارتباطاته، واژنیسموس هم مشکل کمی نیست، برید یکم بقیه جاها رو سرچ کنید شاید روش جواب تری هم پیدا کنید

من دشمنتون نیستم ک بد شما رو بخام ن شما رو میشناسم ن باهاتون رفت و اومد داشتم و بگم بیام اینجا خرابتون کنم و قضاوت انجام بدم روحیتون رو بگیرم  ، البته با توجه ب پیامای قبلی و بازخوردتون ، این پیامم ریسک بزرگی بود و کلی بدخواه خواهم داشت

ولی چون مشکل همه ی موضوع هست دل ب دریا زدم و گفتم

خانوم خیابانی من تو اینستا بازخورد خوبی ازش ندیدم، گوگل کنید و انقد تعصبی حرف نزنید  😐🤪 در پناه حق موفق باشید موفق باشید موفق باشید

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران