تعداد بازدید : 191583
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۱۲/۴ ۲۰:۴۴:۰۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۶/۲۷ ۲۰:۰۹:۴۵
(ویرایش)

مرسی ممنون ازتبریکتون جاناوآستیاک جونم خدایاشکرت مرسی که هستین شکر که دارمتون ان شاءالله که به زودی خبرخوش بانوشدن تک تکون ببینم ازخدابهتریناروبراتون میخوام

صبحی که باتو می شود آغاز دیدنی است ...
خدایا به امیدتو
۱۳۹۹/۱۲/۴ ۲۲:۴۴:۲۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۲ ۰۰:۵۶:۵۳
(ویرایش)

چقدر وقتی مبخونم نوشتید موفق شدید خوشحال میشم خداکنه منم زودتر بتونم این مسعله روحل کنم😥

کسایی که مشکلشون حل شده هم هستن تو انجمن یا همه درحال درمانن؟ 

کاش بیشتر از تجربه هاتون بگین اگه هستید😻

هرچیز که در جستن آنی، آنی
۱۳۹۹/۱۲/۴ ۲۲:۵۶:۰۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۸/۱۰ ۲۱:۱۸:۵۱
(ویرایش)

آفرین بلا جان.تبریک میگم flower

واقعا دمت گرم.توی سرعت شکست این درد عالی بودی عالیanim2-a2d3

وقتی کاملا راحت شدی  با سایز آلت {منظورم بدون تمرینای روزانت}بیا اینجا بگو .من شاید با روش تو پیش برم.anim2-40

۱۳۹۹/۱۲/۴ ۲۳:۰۴:۵۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۶/۲۷ ۲۰:۰۹:۴۵
(ویرایش)

فدات عزیزم به امیدخدابه زودی خبرای خوشی ازت بشنویم😍 چیزیکه من انجام دادم تمرین هرروز کگل شاید بگم فقط وقت خواب این تمرین نداشتم من خواستم بادیلا کارکنم نشد مستقیم تمرین باشوهرمو انجام دادم کگل معاشقه وژل زیاد موقع دخول کگل میزدم ونفس عمیق میکشیدم خداروشکرشدولی سیستم بدن هرکس متفاوته کگل زیاد داشته باش وتمرینات مرتب انحام بده به امیدخدابه زودی درمان میشی فقط بخواه و پس نکش من امروزدوماه ازدواج کردم باکمک دوستان وراهنمایی های خوبشون تونستم مطمئنم برای تک تکون میشه شادی امروزم مدیون تک تکتونم ❤🌷

صبحی که باتو می شود آغاز دیدنی است ...
خدایا به امیدتو
۱۳۹۹/۱۲/۴ ۲۳:۲۸:۳۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۷ ۰۰:۰۰:۲۷
(ویرایش)

ممنونم

کیمیا جون شما شرو کن عزیزم همه چی اوکی میشه دیلاهارو بساز و تمرینت رو شرو کن 

مرسی استیاک عزیز،من روش خاصی ندارم عزیزم

دیلاهارو اول همه رو ساختم ک اگ وازن همکاری کردم زودتر پیش برم،قبل تمرینم ی ربع تا نیم ساعت تو ابگرم نشستم تا واژنم ریلکس بشه و برای تمرینم از دویا سه سایز قبل شرو میکنم ،امروز از ۱۰ شرو کردم تا ۱۱.۵ رفتم دیدم خیلی خوبه ۱۲ رفتم اونم اوکی شدم ۱۲.۵ رفتم روون بود ۱۳ رفتم،  یعنی سایز جدیدام ۱۰ دقیقه طول نکشید، دیلا۱۳ رو نگه داشتم یکم کگل زدم، همسرم ک اومد بهش گفتم بیا  امتحان کنیم یا میره یا نمیره

و در کامل ناباوری خیلی رااااحت رفت اصلا متوجه نشدم ن درد ن سوزش هیچی،انگار دیلا ۹ دارم میرم،خیلی خوشحالم ک تونستم،فقط لوبریکانت استفاده کردم 

بخدا کاری نداره پاشید باهر روشی ک هست شرو کنید من با وجود کم کاری زیادم تو ۱۴ روز درمان شدم ی روزایی حتی نرسیدم تمرین کنم

خیلی حس خاصیه انگار الان دنیا تو دستمه،همسرم  تو هر دقیقه میاد بغلم میکنه میگه یعنی شد؟

پاشید پاشید دست ب تمرین بشید

99/11/16می رسه اون روزی ک منم بتونم؟؟

99/12/4 من تونستممممممم پس توام میتوووونی شرو کن ما کنارتیم
۱۳۹۹/۱۲/۴ ۲۳:۴۲:۱۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۷ ۰۰:۰۰:۲۷
(ویرایش)

کیمیا جان نحوه ساخت دیلاتور رو ببین

ی گوش پاکن بزار داخل ی انگشت دستکش لاتکس، پودری نباشه فقط، بعدش با نخ بالاشو سفت ببند و قیچی کن،دوتا گوش پاکن بزار تو انگشت بعدی و بنند،۳تا گوش پاکن....... واخر هم ۴تا گوش پاکن تو انگشت دیگش

مرحله بعدی دوتاگوش پاکن بزار وسط پنبه و رول کن، دورشو نخ بپیچ تا باز نشه ،و اندازه بگیر باید ۴ سانت بشه ن بیشتر،بزار تو انگشت و ببندش با نخ

سایز بعدی همین روال رو برو باید ۵سانت بشه

بعدی ۶ سانتیمتر ۷ سانتیمتر 

ازینجا به بعد کمترش میکنی باید ۷.۵ سانت،۸ ۸.۵  ۹ ۹.۵ ۱۰ ۱۰.۵ ۱۱ ۱۱.۵ ۱۲ و.....سایز هدفت

من تا ۸.۵ رو گذاشتم تو انگشتای دستکش، از۹ ب بعد داخل کاندوم

برای سایز هدف در حالت نعوذ، زیر کلاهک الت،دورش رو اندازه بگیر 

تا این اندازه باید دیلا درست کنی

اینها رو ک انجام دادی ژل لوبریکانت بگیر یا تولیدارو یا پلی ژل،چون  سوزش ندارن، یسریا مثل ژل رازک خیلیا ناراضی بودن

این مراحل ک تموم شد برو یه ربع تا نیم ساعت داخل ابگرم بشین و بعد اون ی اینه بزار جلوت یکم ک زور بزنی  ی سوراخ میبینی اون واژنت هست عزیزم،گوش پاکن ۱ رو ژل بزن کاملا بزار دم واژنت و فشار بده بره داخل

طبیعیه استرس و ترس نگرانی نداره،گوش  پاک کنا فقط برای ترس و استرسه،کنار واژن بذاری یکم هل بدی میره داخل

سوزش توی مراحل تمرین نشون دهنده موفقیتت هست عزیزم نگران نشی، 

ولی ن سوزشی ک غیر قابل تحمل باشه، اینها رو انجام بدم تا گوش ۴،بعدش بیا بقیه شو بهت بگیم عزیزم

استیاک جون شما هم اگ شرو نکردی عزیزم بخون

99/11/16می رسه اون روزی ک منم بتونم؟؟

99/12/4 من تونستممممممم پس توام میتوووونی شرو کن ما کنارتیم
۱۳۹۹/۱۲/۵ ۰۰:۰۷:۳۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۲ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

سلاااام سلام 😍😍😍 جییییغ موفق شدممممم

بدون هییییچ دردی بدون هیییییچ سوزشی 

خیلیییییییی راحت😀 خیلی

من با دیلاهای اخر خیلی راحت بودم 

امشب با ۱۰ روون شدم رفتم ۱۱ دیدم روونم به همسرم گفتم بیا امتحان کنیم یا میشه یا نمیشه دیگه😅 امتحان کردیم و خیلی راحت رفت داخل اون لحظه انگار دنیارو بهم دادن😍 منو همسرم جفتمون تو حالتی بین گریه و خنده😂

الانم ولم نمیکنه همش کنارمه بوسم میکنه 😂😂😂😂

سر شب داشتم با خودم میگفتم کاش میشد قبل روز مرد درمان بشم و بتونم یه رابطه حسابی بهش هدیه بدم 

منتهی امشب موفق شدیم و هدیه ی روز مهندسشو بهش دادم😂😂😂

بچها واقعا راحت تر از اون چیزی بود که تصور میکردم اینقد بیخود ترس به خودتون راه ندین واقعا اینقدر که فکر میکنین سخت و دردناک نیست 

منکه فعلا در پوست خودم نمیگنجم 😂باور کنین شیرینیش ارزش اینو داره که براش واقعاااا تلاش کنین

۱۳۹۹/۱۲/۵ ۰۰:۱۱:۱۸
(ویرایش)

وااای بلا جان عزیزم تبریک میگم😍😍😍😍 ببخشید من اینقد هول بودم بیام خبر درمان شدنمو بهتون بدم که اصلا پیامای قبلی رو نخوندم😂😂

مبارکه بانوجان😍😍😍

۱۳۹۹/۱۲/۵ ۰۰:۱۹:۵۹
(ویرایش)

بچها خیلی خوشحالم خیلی😭😭 من بعد از اینکه عفونت گرفتم و پسرفت کردم خیلی از لحاظ روحی داغون شدم

چه روز و شبایی رو گذروندم با اینکه هیچ فشاری روم نبود و همسرم خیلیییی همراهیم کرد و ارومم میکرد

واقعا این حس و حالمو اول از همه مدیون همسرمم که با صبوریش و با تموم خستگیاش هر شب باهام تمرین کرد 

بعد مدیون شما که با حرفاتون بهم انگیزه دادین😍❤

ما امشب از ذوقمون به هفتاد روش سامورایی دخول انجام دادیم 😂😂و توی همه پوزیشنا راحته راحت بودم😍😄

ینی میخوام بگم خر روزی که از روی تنبلی تمریناتونو عقب میندازین به خودتون ظلم کردین

پس دیگه دست دست نکنین و شروع کنین😉😉

۱۳۹۹/۱۲/۵ ۰۲:۵۰:۵۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۴ ۰۱:۳۳:۳۰
(ویرایش)

سلام به همه 

نسیم هستم و واژینیسموس دارم چند ساله ازدواج کردم

اوایل سال عضو این سایت شدم و چند بار هم تمرین کردم ولی از تنبلی و بی انگیزه بودنم تمرینا رو ول کردم..

از لحاظ روحی خیلی به هم ریختم و از دست خودم به شدت خسته و عصبانی هستم،، تا میام تمرین کنم انگار یکی جلومو میگیره و میگه بزار فرداشب، فرداشب میگم پس فردا و همینجور ادامه پیدا میکنه تا وقتی که پریود میشم و یه بهانه ی محکمتری میشه واسه چند روز تمرین نکردن

امیدی ندارم،از این تمرین کردنا بدم میاد،آرزوم اینه یه روز بخوابم و بیدارشم ببینم همه چی تموم شده، من دیگه دغدغه ای ندارم دیگه غصه ای ندارم ولی خب خودمم میدونم اینا محاله 

تا وقتی خودم همت نکنم هیچ چیزی درست نمیشه

ببخشید اینارو به هیچکس نمیتونستم بگم و اینجا گفتم حالم خوب نیست و با گریه دارم تایپ میکنم

بچه ها ازتون میخوام که کمکم کنید، بهم انگیزه بدید، شاید باشما ها پیش برم مشکلم حل بشه نمیدونم

۱۳۹۹/۱۲/۵ ۰۳:۴۶:۲۸
(ویرایش)

نسیم جانم وقتشه گریه هارو بذاری کنار و خیلی جدی تمرینارو شروع کنی 

چند ساله ازدواج کردی و یک ساله اینجا عضوی پس حتما اطلاعات کامل داری از مشکلت 

عزیزم این روزا رو هممون گذروندیم ، باور کن به جز خودت هیچکس نمیتونه بهت کمک کنه 

وقتی توی مسیر تمرینا بیوفتی کم کم برات عادی میشه وقتی پیشرفت خودتو ببینی دیگه بدت نمیاد از تمرین بلکه با شوق میری سراغش 

باور کن اینقد زود میگذره که باورت نمیشه تویی که از دیلاهای کوچیک میترسیدی حالا تونستی رابطه موفق داشته باشی 

من خودم همین امشب برای اولین بار موفق شدم با اینکه اصلا فکرشم نمیکردم به این زودیا بتونم اما چون پیشرفتم  تو سایزای بزرگ خیلی خوب بود به سرم زد یه امتحانی بکنم😅 و در کمال ناباوری انجام شد بدون درد بدون سوزش و بدون حتی یک قطره خون 

نترس شروع کن باور کن قدمای اول سخته فقط ، شاید باورت نشه ولی من با سایزای بزرگ خیلی راحت تر بودم و همین باعث شد امشب برم سراغ تمرین با آلت 😁

خودتو نترسون شروع کن و تو تمرینات جدی باش تو کمتر از دو هفته درمان میشی و میای از موفق شدنت برامون میگی😍

۱۳۹۹/۱۲/۵ ۰۳:۴۷:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۰۱:۵۷:۵۵
(ویرایش)

سلام بچه ها چطورین؟

طلوع جان و بلا جان بانو شدنتون مبارک.

جانا جانم خیلی خوشحالم عزیزم وقتی داشتم میخوندم یه لبخند پهن و گنده رو صورتم اومد.

بچه ها خیلی سختی کشیدیم و فقطم خودمون حال خودمونو میفهمیم بعد درمان انگار قله ای فتح کردیم😂

مبارک باشه بچه ها رسالت شمایی که خوب شدی اینه که بچه های بعدی رو تنها نذارین بشون دلگرمی بدین.

خیلی خوشحالم برای ۳تاتون همیشه قلبتون انقد شاد بتپه بچه ها❤❤❤❤❤❤

۱۳۹۹/۱۲/۵ ۰۳:۵۱:۴۱
(ویرایش)

ستیا جان عزیزم نه چرا اشکال داشته باشه شما هرطور که راحت باشی میتونی تمرین کنی.کگل تمرین کن بعد با دیلا شروع کن عزیزم.

بچه هایی که هنوز موفق نشدن یوقت سرخورده نشن یه زمان هم نوبت شما میرسه و دور نیست تمریناتتون رو ادامه بدین.

هر ادمی با توجه به جسم و روحیش طول درمانش فرق میکنه پس اصلا نگران نباشین و برین تو کارش❤❤

۱۳۹۹/۱۲/۵ ۰۳:۵۴:۳۸
(ویرایش)

بلا و جانا هی بتون گفتم برین سراغ آلت هی گوش ندادین😊😂

۱۳۹۹/۱۲/۵ ۰۴:۰۰:۴۸
(ویرایش)

سلام نسیم جان خوش اومدی ببین عزیزم ما هم یه روزی جای تو بودیم دقیقا الان خیلیامون درمان شدیم.گریه درست نمیکنه کارتو شروع کن به تمرین و موفقیت های خودتو ببین.

من اونشب که آلت وارد واژنم شد با خنده گریه میکردم😂 از خوشحالی از سختیای که گذروندم طی شد.

اگه هر راهی رفتی نشده یبار جدی بشین رو تمریناتت شاید شد که میشه.یه روزایی بود که گریه میکردم که من دلم میخواد بچه دار شم همسرم میگفت میریم دکتر یکاریش میکنیم.کلا هم من هم همسرم نا امید شده بودیم.ولی شد همین تمرینا هم نتیجه داد پس اگه من تونستم توام میتونی عزیزم.

نا امیدی رو بذار کنار و ببین که ارادت قوی تر از اون چیزیه که فکرشو میکنی.با ورود اولین دیلا کلا همه چیز عوض میشه.بسم الله بگو و هی مشکلتو گره نزن و بزرگترش نکن.

فردا از تمریناتت برامون بگو همه میایم که بخونیم..❤❤😊

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران