تعداد بازدید : 55211
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱/۲۹
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۰/۱/۱۸ ۱۰:۳۵:۱۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۲۸ ۱۳:۳۱:۰۲
(ویرایش)

بچه ها یه قسمت خاطرات توهمین ماما سایت داره پیشنهاد میکنم بخونین. خاطرات کسانیه که درمان شدن. منم اول دست ودلم به این کارنمیرفت. منم همش فرارمیکردم، منتظرمعجزه بودم. ازخداتوقع داشتم صبح که ازخواب بیدارمیشم دیگه باکره نباشم. اینقدناامیدبودم که کم کم داشتم این شرایطو قبول میکردم وباهاش کنارمیومدم، منطقمم این بود خدااینجوری خواسته ومنو بااین ترس آفریده. ولی وقتی این خاطراتو خوندم به خودم اومدم و واسم تلنگر شد. بهم انگیزه داد که قدم اول رو بردارم. سختیش اولشه. بعدکه ادامه بدی ووارد جریانش بشی میبینی خودت هرروز داری تلاشتو بیشترمیکنی و امیدوارتر میشی.

به روزای خوب آینده فکرکنید موقع تمرین. اینکه شاید چند روز دیگه یانهایتا یکی دوماه دیگه بانو شدید و دارین از رابطه واقعی لذت میبرین وتمام این روزا براتون خاطره شده. بعدچندوقتش هم حامله میشید طعم مادرشدن رو میچشید. فقط به چیزای مثبت فکرکنید. 

اگه روزایی که بی انگیزه وناامید شدین برید اون بخش خاطرات روبخونید، انگیزه میاد سراغتو. 

دوستتون دارم. الهی که هرچی زودتر این روزا رو پشت سربزارید

خنده خدارامیشنوی؟ به آنچه که محال می‌پنداری میخندد
۱۴۰۰/۱/۱۸ ۱۸:۵۱:۲۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۲۹ ۱۰:۰۵:۱۹
(ویرایش)

مرسی محیا جون خیلی برام جالبه که حس هامونم مشترکه من ترجیح میدم این درد رو بپذیرم تا باهاش روبرو شم ولی همش میگم تو ک عاقبت مجبوری روبرو شی ولی الان که تا سایز ۹/۵. - ۱۰ اومدی یکم صبوری کن

ترمه جان برای کگل اول باید موقع نگه داشتن ادرار ببین کدوم ماهیچه ها درگیر میشه این تمرین رو بیرون انجام بدی من اوایل سفت میکردم بعد میخواستم مثلا سوراخ پرده مو باز کنم اینه بزاری جلوت میبینی یعنی انقباض و انبساط

ولی الان انقباض و شل کردن و راحت کردن واژن رو تمرین میکنم که نمیدونم کارم درسته یا نه و اینکه قشنگم من از سایز ۷ شروع کردم و برام خیلی راحت بود شما نمیدونم چی براتون خوبه بنظرم از تجربه بقیه استفاده کنید چون من خودم‌یک هفته ست شروع کردم

مبارزه هر چند سخت صعود را ادامه بده
قله شاید تنها در یک قدمی تو باشه
۱۴۰۰/۱/۱۸ ۲۳:۵۱:۱۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۲۷ ۱۳:۱۲:۰۶
(ویرایش)

سلام قشنگا

خوشحالم ک اینجا دوباره شلوغ شدهsmile

اوا جان عزیزم دوره دیلاها نخ بپیچ تا تغییر نکنه،  ن خیلی سفت ن خیلی شل ، 

ترمه جون خوش اومدی کگل زمان نداره عزیزم هم کگل بزن هم تمرینت رو پیش ببر 

ذهنیت ک برای هایمن یا همون پرده بکارت دارید باور کنید اشتباهه هایمن ی غشای نازک تو واژنه اصلا شرط خونریزی نداره من تو گروه درمانی ک هستم تعداد انگشت شماری خونریزی داشتن اونم بخلطر این بود و دیلا رو با فشار وارد کرده بودن اصلا قرار نیست شما خونریزی کنید تمرکز خودتون رو بزارید رو موفقیت ن هایمن، من اوایل مثل شما بود ذهنیتم رو دیلا۸تا۱۰ همش منتظر خونریزی بودم اما بالاخره فهمیدم اشتباهه تجربه کردم اصلا متوجه نشدم ک هست یا رفت، شما تمرکز خودتون رو فقط بزارید رو موفقیت و برای رابطه هم حتما معاشقه طولانی داشته باشید اصلا متوجه الت هم نمیشین anim2-65d6a5d6s

99/11/16می رسه اون روزی ک منم بتونم؟؟

99/12/4 من تونستممممممم پس توام میتوووونی شرو کن ما کنارتیم
۱۴۰۰/۱/۱۹ ۱۰:۳۸:۰۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۲۹ ۱۱:۵۷:۱۰
(ویرایش)

سلام. مرسی از راهنماییت ava جان و ممنون از اینکه تجربه ت ک بهمون گفتی bela جان. من فعلا کگل رو دارم انجام میدم تا بتونم دیلا ها رو تهیه کنم و ان شاءالله تمرین باهاشون رو شروع کنم. واژی من شدیده فکر کنم باید از همون گوش پاکن شروع کنم . امیدوارم ک همگی بتونیم با پشتکار ادامه بدیم 🤲

زندگی نسبت به کسی که رویای خود را دنبال کند بخشنده است!
۱۴۰۰/۱/۱۹ ۱۶:۳۳:۴۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۲۹ ۲۰:۲۷:۵۸
(ویرایش)

سلام دوستان

من همزمان تمرین با سایز 12 با آلت هم تمرین کردم و انجام شد

اما درد داشتم شاید بخاطر این بوده که زود تمرین با آلت شروع کردم

و بگم که تمرین با آلت راحت تر از دیلا هست خیلی نرم تره

و همچنان با دیلا تمرین میکنم و با آلت هم پنج شش بار تمرین داشتم

ولی اصلا لذتی نمیبرم انگار هیچی 

کسی این تجربه داشته؟ راه حلی داره؟

۱۴۰۰/۱/۱۹ ۱۷:۲۹:۲۲
(ویرایش)

مبارکه قشنگم خدا رو شکرسوزان جان برات خیلی خوشحالم

من که خیلی بیرون واژنم خارش داره و اینکه ترشح سفید رنگم داشتم خیلی بد شد چیکار کنم پماد ان ان هم میزنم اصلا فایده نداره چند روزه درگیرم اصلا هم شورت نپوشیدم ولی تو همون شرایط لخت سرویس بهداشتی و حموم رو تمیز کردم بعدش پشیمون شدم که این خم و راست شدن با دامن کوتاه باعث عفونتم نشه تو سرویس و حموم وایتکسم استفاده کردم

۱۴۰۰/۱/۱۹ ۱۷:۳۸:۳۸
(ویرایش)

ممنونم آوا جان

من این مدل شمارو داشتم دکتر که رفتم گفت قارچ داری

با ژل شستشوی بانوان بشور روزی سه دفعه لباس زیرتو هر روز عوض کن  بعد سرویس هم خودتو خوب خشک کن خوب میشی

فکر نکنم وایتکس باعث عفونت بشه و باور کن که‌نمیشه

۱۴۰۰/۱/۱۹ ۱۸:۱۹:۲۳
(ویرایش)

الان به تمریناتم ادامه بدم سوزان جان

تو اب نمک بشینم؟؟؟

۱۴۰۰/۱/۱۹ ۲۱:۱۲:۰۴
(ویرایش)

ترمه جون حتما قسمت خاطرات و بخون من کلی گریه کردم ولی ته گریه م امیده بخون قشنگم

تمرین کن و بیا گزارش بده

۱۴۰۰/۱/۱۹ ۲۱:۱۹:۳۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۲۹ ۱۱:۵۷:۱۰
(ویرایش)

مرسی ava جانم . چشم هر روز چند صفحه میخونم . امیدوارم ک بزودی خبرای خوب بهمون بدی عزیز دلم 🤗

زندگی نسبت به کسی که رویای خود را دنبال کند بخشنده است!
۱۴۰۰/۱/۱۹ ۲۲:۲۲:۱۳
(ویرایش)

آوا جون به نظر من اگه موقع تمرین اذیت نمیشی خارشت مانعت نمیشه تمرین کن و دررکنارش نظافت شستشو و خشک کردنتو انجام بده 

۱۴۰۰/۱/۱۹ ۲۳:۲۸:۳۶
(ویرایش)

مرسی پس الان برم تمرین کنم یا فردا صب 

۱۴۰۰/۱/۲۰ ۰۰:۵۶:۵۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۳۰ ۰۱:۰۹:۰۲
(ویرایش)

سلام دوستان من خیلی وقته درمان شدم یهو دلم خواست بیام سایت و یه نگاه بندازم و بگم امیدتونو از دست ندید حتما حتما حتما درمان میشید قوی باشید فقط

مگر میشود زندگی من را بهم ریخته آفریده باشد خدواند دانه های انار
۱۴۰۰/۱/۲۱ ۰۰:۰۱:۳۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۲۱ ۰۰:۴۰:۰۰
(ویرایش)

سلام بچه ها..حدود 40 روز پیش اینجا براتون نوشتم که از دخول میترسم...امروز اومدم بگم که باخوندن پیاماتون خیلی دلگرم شدم و اطلاعاتم بالا رفت.....تا الان موفق به 2 بار دخول کامل شدیمsmile خیلی خوشحالم و از خدا میخوام این خوشحالیو هرچه زودتر نصیب شماهم بکنه و سریع تر به خواسته دلتون برسید.

۱۴۰۰/۱/۲۱ ۰۸:۴۹:۱۴
(ویرایش)

تمرینم داشتین

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1400
ی د س چ پ ج ش
1234567
891011121314