تعداد بازدید : 192454
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۰/۱/۲۱ ۰۹:۰۴:۲۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۳۰ ۰۸:۵۴:۴۶
(ویرایش)

سلام. اول هفته همگی به خیر و شادی.

من فعلا یک هفته اول رو کگل تمرین‌میکنم هنوز به دیلا نرسیدم. 

زندگی نسبت به کسی که رویای خود را دنبال کند بخشنده است!
۱۴۰۰/۱/۲۱ ۱۰:۰۱:۴۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۷ ۰۰:۰۰:۲۷
(ویرایش)

سلام یلدا جان تبریک میگم عزیزم خوشحالم ک موفق شدیvalentine

ترمه جان ب نظرم وقتتو از دست نده وبرو سراغ دیلا کگل رو در کنار تمرینم میشه رفت 

99/11/16می رسه اون روزی ک منم بتونم؟؟

99/12/4 من تونستممممممم پس توام میتوووونی شرو کن ما کنارتیم
۱۴۰۰/۱/۲۱ ۱۰:۱۷:۵۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۵ ۱۷:۰۸:۰۶
(ویرایش)

دوستانی که درمان شدین ببخشید میپرسم موقع دخول شما لذت میبرین یا مثل من حسی بهتون دست نمیده؟ 

میخوام بدونم‌ مشکل از منه یا همه مثل منن

۱۴۰۰/۱/۲۱ ۱۹:۳۰:۱۳
(ویرایش)

سوزان جان طبیعیه ک هنوز هم لذتی از دخول نبرد یکم زمان لازمه ب خودت سخت نگیر

۱۴۰۰/۱/۲۲ ۱۲:۰۳:۲۴
(ویرایش)

ممنون بلا جان

وقتی کامل داخل میشه زیر دلم سمت چپم ضربه وارد میشه خیلی دردم میگیره

اینم طبیعیه یا مشکلی هست؟

۱۴۰۰/۱/۲۲ ۱۲:۳۰:۱۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

سوزان جان مشکلی نیس اوایل درد و سوزش رو داری که کم کم رفع میشه سعی کن قبل از دخول حسابی تحریک بشی بعد دخول کنین اینجوری حتما هم دردت کمتر میشه هم معذرت میخوام ارضا میشی من خودم با اینکه چن ماهه درمان شدم فقط چن بار ریلکس و عالی بود چون همه ی فکرم رو بچه دار شدنه زیاد از رابطه لذت نمیبرم😅پس فکرتو فقط رو رابطت متمرکز کن 

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
۱۴۰۰/۱/۲۲ ۱۳:۴۴:۲۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲۳ ۱۹:۲۶:۱۵
(ویرایش)

میشه یه روز دغدغه م لذت نبردن بعد درمان  باشه البته بعدش حل بشه ها

من امروز بعد چند روز با سایز ۹ تمرین کردم باز خونریزی داشتم چون نصف پرده م زده شده مطمئنا باید کامل برداشته بشه چون الان حالت طبیعی قبل رو نداره و با دیدن خون که البته بدون هیچ دردی یخورده سر میشم

هر چی میکشم از این ترسو بودنمه 

کاش قوی میشدم

مبارزه هر چند سخت صعود را ادامه بده
قله شاید تنها در یک قدمی تو باشه
۱۴۰۰/۱/۲۲ ۱۴:۳۹:۱۲
(ویرایش)

متاسفانه چندماهه دیگه خوب تحریک نمیشم 

برای جلوگیری که قرص هم‌نخوردم‌ میگن قرص جلوگیری بخورین برای بچه دار شدن به مشکل میخورین واسه همین اصلا قرص نخوردم طبیعی جلوگیری میکنم

۱۴۰۰/۱/۲۲ ۱۴:۴۱:۲۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۲۱ ۱۶:۲۴:۰۹
(ویرایش)

سلام دوستان anim2-40

من دارم هر روز کگل میزنم و روزی تقریبا یک ساعت تمرین میکنم دیلا هارو ساختم و امروز رسیدم به سایز ۸ ونیم anim2-4d564ad6

۱۴۰۰/۱/۲۳ ۲۱:۱۴:۱۵
(ویرایش)

سلام دوستان من پریود شدم تصمیم گرفتم تموم دیلاها رو درست کنم و دوباره بعد پریودی از اول اصولی کار کنم و تصمیم دارم هر روز یکساعت و کگل برم در ایام پریودیم 

و اینکه موقع اذان به دوستم که تو حرم امام رضا بود تماس تصویری گرفتم و برا همه تون دعا کردم برا درمان ارضا و بچه دار شدنتون

و یه سال ما تو رمضون میتونیم تمرین کنیم بعد افطار و فک نکنم نیازی به غسل داشته باشیم

۱۴۰۰/۱/۲۵ ۰۰:۳۸:۰۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۷ ۰۲:۱۶:۴۳
(ویرایش)

سلام بچه ها امیدوارم عالی باشین من ده ماهه عروسی کردم و هنو موفق نشدیم🥺دوبارم پیش دکتر برای برداشتن بکارت رفتم با بخیه و پانسمان و هزینشو🥺ولی فایده نداشت.من چهار روزه شروع کردم،روز اول نه سانتی درست کردم اولش ب سختی رفت ولی بعد اوکی بود بعدشم ده ونیم درست کردم الان سه روزه میرم بدون ژل ب هیچ عنوان تو نمیره ژل میزنم با درد داخل میره وقتی هم توشه کگل میزنم درد میاد ی کوچولو و تنگیشو حس میکنم،ده دقیقه میمونه دردش کمتر میشه عقب جلو ک میکنم باز یکم درد داره،یکتر کنم؟همینو ادامه بدم؟؟؟

۱۴۰۰/۱/۲۵ ۰۰:۳۸:۱۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۷ ۰۲:۱۶:۴۳
(ویرایش)

سلام بچه ها امیدوارم عالی باشین من ده ماهه عروسی کردم و هنو موفق نشدیم🥺دوبارم پیش دکتر برای برداشتن بکارت رفتم با بخیه و پانسمان و هزینشو🥺ولی فایده نداشت.من چهار روزه شروع کردم،روز اول نه سانتی درست کردم اولش ب سختی رفت ولی بعد اوکی بود بعدشم ده ونیم درست کردم الان سه روزه میرم بدون ژل ب هیچ عنوان تو نمیره ژل میزنم با درد داخل میره وقتی هم توشه کگل میزنم درد میاد ی کوچولو و تنگیشو حس میکنم،ده دقیقه میمونه دردش کمتر میشه عقب جلو ک میکنم باز یکم درد داره،یکتر کنم؟همینو ادامه بدم؟؟؟

۱۴۰۰/۱/۲۵ ۱۱:۰۲:۱۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۳۰ ۰۸:۵۴:۴۶
(ویرایش)

سلام به همگی. تبریک میگم شروع ماه رمضان رو. ان شاءالله ک پر از خیر و برکت و خبرای خوووب برای هممون باشه 🤲

آوا جان مگه ایام پریودی میشه کگل تمرین کنی؟؟!! من یه پیج اینستا دارم میگه ک به هیچ عنوان دوره پریودی تمرین کگل نکنید عفونت میگیرد و ... ! 

زندگی نسبت به کسی که رویای خود را دنبال کند بخشنده است!
۱۴۰۰/۱/۲۵ ۱۵:۲۵:۰۲
(ویرایش)

مرسی ترمه جان چشم تمرین نمیکنم

Zizi جان یهو انقدر که نمیتونی سایز عوض کنی عشقم

باید تو سایزای بالا نیم سانت نیم سانت بالا ببری که اذیت نشی قشنگم

عجله نکن با صبر همه چیز درست میشه متاسفانه منم همش عجله میکردم که تا فلان تاریخ باید تمومش کنم و زمان کمی به خودم میدادم ولی الان فک میکنم باید به این فک کنم که باید هر روز پیش برم و پیشرفت کنم و ب خودم سخت نگیرم که استرس بگیرم ما این همه زمان و عقبیم یه چند هفته م روش 

تو این ماه برای هم دعا کنیم هم برای دوستانی که مشکل دارن و هم دوستان عزیزی که درمان شدن برای لذت بردنشون و برای مادر شدنشون

۱۴۰۰/۱/۲۵ ۱۶:۵۹:۰۶
(ویرایش)

کگل هیچ ارتباطی با عفونت نداره،هرزمانی میشه انجام داد😐خیلی هم برای دردهای پریود خوبه، مشگلی نداره هر زمان میشه انجام داد

توروخدا هرچیزی میبینید باور نکنید مخصوصن اینستاگرام، یکم تحقیق کنید رو مطالب مورد نیازتون😊

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران