تعداد بازدید : 191561
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۰/۱/۲۵ ۱۸:۰۰:۴۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۷ ۰۲:۱۶:۴۳
(ویرایش)

اوا جون ممنونم ک جواب دادی عزیزم من امروزم ده و نیمو دوباره تمرین کردم اولش با کمی درد رفت تو،میخوام با این عادت کنم تا چن روز دیگه برم رو یازده،این مشکلی داره عزیزم؟؟شماهاهم ی دیلا رو میزارین درد میاد تا چن روز بشه بهش عادت میکنین؟؟؟

۱۴۰۰/۱/۲۵ ۲۱:۰۰:۵۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲۳ ۱۹:۲۶:۱۵
(ویرایش)

منم مثل شما فک میکردم که وقتی با یه یاز بزرگ هم تمرین کنم و واژنمو بار بیارم خب زودتر جلو میرم ولی متاسفانه اشتباه کردم و از اونایی ک اهسته و پیوسته و صبورانه پیش رفتن از من جلوترن

ببین این کار قاعده داره و شما باید قداعد و اصولشو رعایت کنی 

اصولی نتیجه ش حتمی واژنتو اذیت نکن خودت زده میشی و همچنین این کمال طلبیت باعث اهمال کاریتم میشه ها

مبارزه هر چند سخت صعود را ادامه بده
قله شاید تنها در یک قدمی تو باشه
۱۴۰۰/۱/۲۵ ۲۲:۱۷:۱۰
(ویرایش)

پس الان با چند تمرین کنم؟؟

امشب ک دوباره با ده ونیم تمرین کردم بهتر بودم،بیام سایز کمتر؟؟؟

۱۴۰۰/۱/۲۶ ۰۶:۵۱:۳۳
(ویرایش)

منم مثل شما فک میکردم که وقتی با یه یاز بزرگ هم تمرین کنم و واژنمو بار بیارم خب زودتر جلو میرم ولی متاسفانه اشتباه کردم و از اونایی ک اهسته و پیوسته و صبورانه پیش رفتن از من جلوترن

ببین این کار قاعده داره و شما باید قداعد و اصولشو رعایت کنی 

اصولی نتیجه ش حتمی واژنتو اذیت نکن خودت زده میشی و همچنین این کمال طلبیت باعث اهمال کاریتم میشه ها

۱۴۰۰/۱/۲۶ ۰۶:۵۳:۴۴
(ویرایش)

نمیدونم درستش چیه چون تازه کاره

پس با ده نیم خیلی کار کن انقدر که راحته راحت باشی بعد برو سایز ۱۱ و بقیه رو هم خیلی کار کن 

البته دوستان با تجربه تر هستن که حضورشون یه مدته کمرنگ شدع 

۱۴۰۰/۱/۲۷ ۱۸:۵۷:۴۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۲/۲۷ ۲۱:۲۴:۳۹
(ویرایش)

سلام بچه ها خوبین؟ طاعاتتون قبول. تمرینات چطور پیش میره؟

بچه ها موقع تمرین بایک سایز باید باهاش راحت بشین. یعنی موقع داخل کردن و عقب جلو کردن و بیرون آوردن اذیت نشین ودرد و سوزش نداشته باشین. وقتی باهاش راحت شدین تودوسه تا پوزیشن امتحان کنین بهتره. موقع تمرین اگر سخت میره داخل ژل فراوون بزنید وباکگل داخلش کنید. اروم آروم. شده میلیمتری بره داخل اشکال نداره. یکم که رفت داخل نگه دارین کگل بزنید. موقع کگل وقتی دارین شل میکنید نفس عمیق بکشید تاثیر گذاره. 

به حق این شب و روزهای عزیز ومقدس ان شاالله بزودی خبرای خوش بدین. 

خنده خدارامیشنوی؟ به آنچه که محال می‌پنداری میخندد
۱۴۰۰/۱/۲۷ ۱۹:۰۲:۵۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۲/۲۷ ۲۱:۲۴:۳۹
(ویرایش)

روش واژن گشایی هم هست. البته بعضی دوستان مخالفش بودن ومیگفتن باعث شرطی شدن دخول میشه ولی بنظر من وتجربه شخصی خودم میتونه توسایزای بالاتر مفید باشه. من خودم ازاین روش استفاده کردم برای سایز10 و11. 

خنده خدارامیشنوی؟ به آنچه که محال می‌پنداری میخندد
۱۴۰۰/۱/۲۷ ۱۹:۳۴:۳۰
(ویرایش)

سلام بچه ها حالتون چطوره من دیشب بعد تمرین با سایز ده نیم ک اولش با درد و اروم اروم رفت داخل ،و ی ربع داخل بود و کگل زدم تا عادی شه برام بعدش عقب جلو ک کردم یکم درد و حس بد داشت و بعد بیس دقیقه اینم خوب شد ولی باز احساس میکنم باید تمرین کنم باهاش،بعدش با همسرم خواستم تمرین کنم من رو قرار گرفتم رفت داخل البته یکم درد داشت ،ولی پوزیشنی ک مرد رو باشه باعث اضطراب و درد منه،ینی اونجوری راحت تره برام خیلی تا مرد رو باشه،امشبم دوباره با دیلا امتحان میکنم البته ک بازم روون ترشم

۱۴۰۰/۱/۲۷ ۲۲:۱۸:۱۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۵ ۱۷:۰۸:۰۶
(ویرایش)

حتما آهسته پیش برید و حداقل تو سه پوزیشن تمرین کنید و حتما بزارید همسرتونم حداقل تو سه پوزیشن باهاتون تمرین کنه

من خودم تو سایزای بالاتر از ده به بعد شده یه سایزو سه یا چهار روز تمرین میکردم.

ولی هنوزم موقع دخول اولش یکم درد میاد ولی بعد چند ثانیه خوب میشه

ولی هیچ لذتی نمیبرم

۱۴۰۰/۱/۲۸ ۱۸:۰۵:۲۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۸ ۰۱:۴۰:۴۵
(ویرایش)

سلام 

من هم به جمعتون اضافه شدم 

من هم این مشکل و دارم دو سال که ازدواج کردم اما نمیتونیم دخول رو انجام بدیم بخاطر ترس من و تصورات بدی که دارم ازین داستان لطفا بهم کمک کنید من یه سری تمرین و خودم قبل از پیدا کردن شما انجام دادم و حدودا پنجاه درصد ترسم خوب شده ازین داستان هم خوشحالم هم ناراحت چون دوست دارم کاملا خوب شم و احساس رضایت از رابطمون داشته باشم . تمرین های من از چهار روز پیش شروع شده و من الان میتونم انگشت سومم رو داخل واژنم بکنم و الان نمیدونم باید چیکار کنم لطفا درباره دیلداتور ها برام بگید خواهش میکنم لطف بزرگیه به من

۱۴۰۰/۱/۲۸ ۱۸:۰۶:۱۰
(ویرایش)

سلام 

من هم به جمعتون اضافه شدم 

من هم این مشکل و دارم دو سال که ازدواج کردم اما نمیتونیم دخول رو انجام بدیم بخاطر ترس من و تصورات بدی که دارم ازین داستان لطفا بهم کمک کنید من یه سری تمرین و خودم قبل از پیدا کردن شما انجام دادم و حدودا پنجاه درصد ترسم خوب شده ازین داستان هم خوشحالم هم ناراحت چون دوست دارم کاملا خوب شم و احساس رضایت از رابطمون داشته باشم . تمرین های من از چهار روز پیش شروع شده و من الان میتونم انگشت سومم رو داخل واژنم بکنم و الان نمیدونم باید چیکار کنم لطفا درباره دیلداتور ها برام بگید خواهش میکنم لطف بزرگیه به من

۱۴۰۰/۱/۲۸ ۲۳:۴۲:۱۵
(ویرایش)

لطفا کمکم کنید 

۱۴۰۰/۱/۲۸ ۲۳:۵۲:۰۹
(ویرایش)

کسی نیست جوابمو بده :(

۱۴۰۰/۱/۲۹ ۰۰:۰۰:۴۳
(ویرایش)

من بیصبرانه منتظر جوابتون هستم