تعداد بازدید : 848
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۵/۳
کاربران آنلاین : 0
هدیه بانو۷۳
۱۳۹۹/۴/۶ ۱۸:۳۰:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۶ ۲۲:۲۸:۲۲

زایمان طبیعی از سزارین

(ویرایش)

سلام

من بارداری قبلیم رو سال ۹۲ مجبورا سز شدم چون کیسه ابم پاره شد بعد هم که تا ۴سانت رفتم و پیشرفتی نداشتم...به نظرتون میتونم بعدی رو طبیعی بیارم؟اطلاعاتی دارید بهم کمک کنید ممنونم

خدا بخواد میشه🤗
۱۳۹۹/۴/۶ ۱۸:۳۱:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۶ ۲۲:۲۸:۲۲
(ویرایش)

ببخشید سال ۹۴ زایمانم بود اشتباه نوشتم🙈

خدا بخواد میشه🤗
۱۳۹۹/۴/۸ ۰۱:۵۲:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۸ ۱۱:۱۸:۵۹
(ویرایش)

من شنیدم میشه

باید از پزشکایی که این کارو انجام دادن بپرسید

۱۳۹۹/۵/۳ ۲۰:۲۹:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۴ ۱۸:۳۹:۰۱
(ویرایش)

شروع علائم بارداری از چه زمانی است؟

بعد از رابطه جنسی، اگر داخل رحم شما تخمک سالم وجود داشته باشد و شرایط رحمی نیز مناسب باشد، ترکیب تخمک و اسپرم غالبا در داخل لوله رحم اتفاق می‌افتد. بعد از لقاح، سلولی به نام تخم ساخته می‌شود. این سلول شروع به تقسیم و زیادشدن می‌کند و توده‌ای از سلول‌ها را ایجاد می‌کند که رویان نامیده می‌شود. رویان برای اینکه بتواند رشد کند و زنده بماند نیاز به استفاده از مواد غذایی و اکسیژن داخل رگ‌های خونی مادر دارد. به همین خاطر، رویان از داخل لوله‌های رحم به داخل حفره رحم که فضای مناسبی برای رشد و بقا است، می‌رود.

تقریباً 7 تا 14 روز طول می‌کشد تا جنین در دیواره رحم لانه گزینی کند و پیام قطع قاعدگی شما را صادر کند. آیا در طول این مدت هیچ ‌یک از علائم بارداری را ندارید؟ شاید همه علائم بارداری را نداشته باشید، اما قطعاً به دلیل تغییرات بدن شما در راستای سازگار شدن با حفظ جنین اولیه، شما تغییراتی هرچند اندک را مشاهده خواهید کرد. همان‌طور که گفتیم درواقع، اولین علائم بارداری در هفته اول بعد از لقاح ایجاد می‌شوند. البته زمان شروع علائم بارداری در افراد مختلف متفاوت است. در ادامه با ریزترین علائم بارداری آشنا خواهید شد.

منبع:https://gahvare.net/articles/XnRW5/%D8%B9%D9%84%D8%A7%D8%A6%D9%85-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران