تعداد بازدید : 191545
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۴/۱۱ ۱۳:۲۲:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۰ ۰۰:۳۴:۵۴
(ویرایش)

سلام بچه هاااا

اميدوارم حال همه تون خوبِ خوب و روزاي زندگيتون پر از اتفاقاي شيرين باشه😍

چند روزه اينجا خيلي خلوت شده انگار همه از حالو هواي تمرين افتادن!حداقل اگر تمرينم نكردين از كگل زدنتون بياين بگين

من همچنان در حال تمرينم،امروزم با موفقيت ديلاي ١٣ رو وارد كردم

يا توجه با اينكه دو روز اخر هفته خونه نخواهم بود دوباره از شنبه با جديت سايز اخرمو تمرين ميكنم تا به اتفاق خوبه برسم😃

اميدوارم همه مون هرچه زودتر از اين مشكل راحت شيم تا با خاطري جمع به بارداري فكر كنيم☺️

زندگي را زندگي بايد كرد
۱۳۹۹/۴/۱۱ ۱۳:۲۶:۰۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۲۲ ۱۶:۲۹:۱۳
(ویرایش)

چقدر ساکتید ی چیزی بگید. 

بچا من دوباره شروع کردم از سایز صفر تا 9 و نیم رو رفتم دیلای 10 نداشتم یهو رفتم 11.11 اصلن داخل نشد و درد و سوزش شدید داشت اما 9 خیلی راحت داخل شد بی درد. یعنی  بخاطر پرش سایز درد داشتم؟ اگه سایز 10 رو بسازم بی درد میره تو؟ 

بچه ها من هدفم 14 و نیم هست ینی خیلی کلفته؟ میتونم؟ واویلااااااا میترسممم

خدا منو تا اینجا آورده پس ادامشم کمکم میکنه....
۱۳۹۹/۴/۱۱ ۱۳:۴۰:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۹ ۰۲:۰۵:۰۷
(ویرایش)

سلاااام من عضو جدیدم ک به تازگی متوجه واژینسموسم شدم 

فک میکنم واژینسموس خفیف دارم 

از امروز میخام تمریناتمو شروع کنم امیدوارم ک زود مشکلم حل شه 

هر روز هم میام اینجا و گزارش کارمو میدم 

ولی خب مشکلی ک من دارم و نگرانشم اینه ک همسرم از دوره ماهی چند روز همو میبینیم و فقط ۴.۵ بار امتحان کردیم و تقریبا فقط دو سانت دخول راحت داشتیم و هنوز درک درستی از واژینسموس نداره و فکر میکنه ک منو خوب تحریک نمیکنه

امیدوارم تا  ۶ مرداد ک تولدشه و همو میبینیم مشکلم حل شده باشه 

۱۳۹۹/۴/۱۱ ۱۵:۴۷:۵۷
(ویرایش)

سلام به گل ميخك عزيزم

از اونجايي كه تجربه اي كاملا مشابه داشتم ميگم شك نكن بخاطر اينكه يهو زيادي تغيير سايز دادي اين اتفاق افتاده

چون منم وقتي ميخواستم يهو دو سانت بزرگترو وارد كنم ديدم نميتونم و چقد تلاش كردمو دردو سوزش كشيدم اما نشد

بعد اينكه سايز بينشونو درست كردمو با اون راحت شدم رفتم سراغ ديلايي كه نميرفت ديدم چقد راحت رفت بعدهاهم كه سايزاي بالاتر رفتم وقتي به همون ديلا نگاه ميكردم با خودم ميگفتم ببين اين ديلا چقد در مقابل اين جديديا لاغر مردني بوده callanim2-25r30wi

پس توهم سايز بينشونو بسازو به قول جانِ جانا خودتو خووووووب شل كنو با ارامش بدش تو،بعد ببين كه چقد برا ديلاي بعدي راحت آمادگي كسب ميكني

برا سايز همسرتم نگران نباش،وقتي سر بچه ازونجا رد ميشه ديگه يه آلت و ديلا كه چيزي نيس،بعدم واژن كاملا منعطفه و كش مياره

ساناز جان خيلي خوش اومدي عزيزم

همينكه شما شوهرتو موقع دخول هل نميدي و ميزاري همون دوسانتم وارد كنه يعني خيلي از ماها جلوتري

ممكنه هم فقط با كگل زدن و تقويت عضلات لگنو واژن كلا مشكلت برطرف شد

ولي خب با ديلاهم تمرينتو شروع كن،ضرر كه نداره

اما قبلش حتمااا همسرتو در جريان اينكار قرار بده چون با وارد كردن ديلا پرده ت ميره كنار

مطالب صفحه اول انجمنو هم اگر مطالعه نكردي حتما بخونsmile

زندگي را زندگي بايد كرد
۱۳۹۹/۴/۱۱ ۱۶:۰۹:۱۲
(ویرایش)

بار اول ک نمیدونسیم مشکل چیه راستش دوتامون به زور سعی داشتیم ک دخول صورت بگیره 

و به زور فشار دادیم کامل رفت داخل و پردم رفت دیگه ولی خب دردش خیلی زیاد بود خییییلی کلی هم خونریزی کردم 😑

من خشکی واژن هم دارم ممکنه بخاطر اینم باشه ؟ 

۱۳۹۹/۴/۱۱ ۲۲:۰۷:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

سلاااام بچه هاااا

مهسا درویش مبارکت باشه عزیزم. ان شاالله قدمش خیر باشه براتون.

ساناز جان برای تو خفیف هستش. شما هر روز روزی ۳ بار و هر بار ۳۰ تا کگل کوتاه و بلند بزن. اختیار عضلات واژنت که دستت بیاد دخولتم راحت میشه. برای خشکی واژنتم کرم واژیسان استفاده کن. 

بچه های در حال تمرین خدا قوت. همتون به زودی میرید فینال و تمااااام

۱۳۹۹/۴/۱۱ ۲۲:۴۹:۰۵
(ویرایش)

مرسی از راهنماییت 

خب امروز ک کگل رو انجام دادم ولی یکم واسم مشکل بود انشالله هممون زود راحت شیم 

۱۳۹۹/۴/۱۲ ۰۲:۵۱:۰۹
(ویرایش)

سلام مجدد. عاطفه جون ممنون حرفات بهم روحیه داد. سایز بین 9 و 11 یعنی 10 رو ساختم و از دیلای کوچولووو شروع کردم و کم کم به 9 رسیدم. بد نبود گاهی سوزش داشت اما کمتر میشد ب مرور.بیشتر سوزشم مال وقتیه ک دیلا رو میخام بکشم بیرون. دیواره های واژنم محکم میچسبن ب دیلا و هلش میدن بیرون اگه دستمو از جلوش بردارم دیلا پرت میشه بیرون خودمو کاملن شل میگیرما. 

شما هم اینجوری بودین؟ این هل دادن ب سمت بیرون برام دردناکه و سوزش داره

اما وقتی سایز 10 رو وارد کردم دیگه این سوزش ک خصوصن توی عمق واژنمه خیلیییی زیاد بود و من خیلی ناراحت شدم پیش خودم گفتم از بین همه واژینیسموسیا من بدبخت ترم ک اینقدر برای سایز 10 سوزشششش دارم. افکار ناامیدیه زیادی اومد تو سرم... اینکه نکنه من هیچ وقت درمان نشم و این سوزش لعنتی نره... اما همچنان روش کگل زدم تا یکم سوزشش قابل تحمل شد و 30 بار عقب جلو کردم اما بازم موقع عقب کردن میسوخت... منم دیگه درش اوردم....

یعنی خوب میشم؟ بقیه هم سوزش داشتین خوب شد؟چند روز باید روی این 10 بمونم تا بی سوزش شه؟ نکنه عفونته؟ 

۱۳۹۹/۴/۱۲ ۰۲:۵۳:۱۲
(ویرایش)

دیوه از هیچکس چیزی نمیخام فقطططط میخام خدا خوبم کنه و بس. چشم امیدم ب بنده خدا رو کور کردم.... 

۱۳۹۹/۴/۱۲ ۰۸:۱۶:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

گل میخک سوزش موقع تمرین یا بیرون اوردن دیلا بخاطر همون انقباض هستش. کگل بزن تا اختیار عضلات واژنت دستت بیاد. موقعی هم که میخوای دیلارو بیرون بیاری کگل بزن. سوزشت کمتر میشه و به مرور از بین میره. مام این سوزشهارو داشتیم. نگران نباش. و حتی بیرون اومدن دیلا هم طبیعیه. خیالت راحت

۱۳۹۹/۴/۱۲ ۱۰:۲۹:۲۴
(ویرایش)

گل میخک عزیزم همینطور که نورا جان گفتن بیرون اومدن دیلا و سوزش داشتن طبیعیه ،باور کن منم سریکی از دیلاها خیلی اذیت شدم اصلا اینقد سوزش داشتم که اشکم درومد دیگه اونموقع با خودم میگفتم من سر این اینقد سوزش و درد دارم دیگه وای به حال روزی که بخوام برسم سایز13! اما سر اون دیلا زیاد موندم و کلی تمرین کردم که دیگه باهاش راحت شدمو سایز عوض کردم دیگه یه جورایی بعدیا برام قابل تحمل تر شده بود
من خودم وقتی یه سایزی برام سخته چشامو میبندم و در حالیکه دیلارو خیلی اروم وارد میکنم سعی میکنم به چیزای خوب فکر کنمو در اون لحظه موزیک یا پادکست گوش میدم تا حواسم پرت شه و نفس عمیق میکشم؛ دیگه زمانی به خودم میام که دیلارو بدون درد وارد کردم و همونجوری میزارم 10 دقیقه داخلش بمونه و کگل میزنم فقط،بعدش اروم عقب جلو میکنم و تمرینمو همینجوری ادامه میدم
برا من خیلی تاثیر داره

زندگي را زندگي بايد كرد
۱۳۹۹/۴/۱۲ ۱۲:۱۶:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

امیدوارم خوب و سلامت باشین 

منم دیروز پریودم تموم شد و امروز میخوام تمرین کنم به امید خدا.

جان جانا چرا نیست ؟خیلی جای خالیش حس میشه

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۹/۴/۱۲ ۱۶:۴۶:۱۸
(ویرایش)

نورا و عاطفه جون ممنونم ازتون خیالمو راحت کردین

زهره جون حس میکنم بانوی بعدی شمایی

بوس بر شما

۱۳۹۹/۴/۱۳ ۱۶:۲۵:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ ۰۱:۵۶:۱۲
(ویرایش)

لطفا به من کمک کنید خیلی خسته ام و روحیه ام برای زندگی کردن از دست دادم ...یه شرح حالی از خودم میگم 

نه ماه ازدواج کردم از فردا روز عروسی هر وقت میخواستیم رابطه داشته باشیم بدنم قفل میشد و ترس و استرس داشتم البته یکی دوبار هم اجازه دادم ولی هر کاری کردیم دخول انجام نشد ...بعد از اون همسرم گفت عجله نکنیم و به هم فرصت بدیم تا به مرور انجام بدیم ولی بعد از اون هم چند بار تلاش کردیم و نشد همسرم هم چون دیسک کمر داشت دیگه امتحان نکردیم بعد از دو ماه تقریبا رفتم پیش دکتر زنان و اون گفت که پردمه ضخیمه و باید برداشته بشه ولی خوب من نمیخواستم جراحی کنم پیش چند تا دکتر دیگه هم رفتم اونا هم همینو گفتن بعدش تصمیم گرفتیم جراحی کنم و پرده بکارت با جراحی برداشتم بعد از جراحی بازم امتحان کردیم ولی ترس و اضطراب من بیشتر شده بود بازم نتوانستیم...تا این که دو ماه پیش انجمن پیدا کردم و شروع کردم به کگل و وارسی و وارد کردن اول یه گوش پاک کن ولی به مرور دیلاهای سایز پنج تا ده و نیم وارد کردم و خوب بود ده و نیم و یازده یکم احساس سوزش داشتم ...تا اینکه دیشب امتحان کردیم ولی اصلا حتی یه ذره هم نتونستیم انجام بدیم ...پوزیشن زن رو رو انجام دادیم ....اینم بگم من تمریناتم حالت نشسته روبروی آینه انجام میدم ...و فقط همین پوزیشن انجام دادم ....سایز هدفم دوازده هست من حتی سایز دوازده رو هم وارد کردم یکم درد داشتم ولی هنوز با یازده و دوازده دارم تمرین میکنم میشه لطفا کمکم کنید 

۱۳۹۹/۴/۱۳ ۱۷:۰۸:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

عیدتون مبارک 

زیبا جان پیشرفتت عالیه .فقط دقیقا متوجه نشدم چرا نتونستی دخول داشته باشی .

یعنی میری برای اقدام ترست زیاده ؟یا اینکه درد و سوزش داری؟

من خودم قبل عید تا سایز هدفم تمرین کردم ولی  از همسرم ترس داشتم و نتونستم دخول رو کامل انجام بدم .یه بار التش تا نصفه رفت که از ترسم سریع کشیدمش بیرون .

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031