تعداد بازدید : 755
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۱۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۲
کاربران آنلاین : 0
چاوان
۱۳۹۹/۴/۱۵ ۱۹:۱۸:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۵ ۱۹:۲۵:۰۲

لکه بینی بعد از قاعدگی

(ویرایش)

سلام و عرض ادب...
موضوع:لکه بینی بعد از پریود
بنده 22سالمه 2 سال و چند ماه که ازدواج کردم و متاهل هستم تا الان بچه دار نشدم و در حال حاضرم باردارنیستم 
این بار بعد از قاعدگی که نزدیکی داشتم صبح که بیدار شدم کلا لباسم لکه های خون بود لکه قهوه ای اگه میشه دلیلشو برام ارسال کنید اینم بگم که قبلانم تو همین وضعیت تاهل یک دوبار دیگه این موضوع برام پیش اومده سپاس گذارم....

۱۳۹۹/۴/۱۶ ۲۱:۵۱:۴۵
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۲/۱۱ ۱۹:۰۷:۵۵
(ویرایش)

اگه بلافاصله (یکی دو روز) بعد از قاعدگی بوده خون مردگی دوره پریودی هست چون همانطوری که گفتی رنگ قهوه ای داشته .مسله مهمی نیست . البته نوع روش پیشگیری هم در این امر میتونه دخیل باشه بخصوص اگه قرص پیشگیری مصرف میکنی .

۱۳۹۹/۸/۱۱ ۱۰:۳۲:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲ ۱۳:۰۲:۱۹
(ویرایش)

لکه قهوه ای بعد از پریود زیاد مشکلی نداره مهم لکه بینی ما بین زمان های پریود هستش که گاهی بخاطر میوم و کیست ممکنه به وجود بیاد و مشکل سازه من خودم خونریزی های نامنظم داشتم لکه بینی زیاد داشتم زیر نظر دکتر فهیمه ثابت کیست تخمدان تشخیص دادن با جراحی برداشت شده قرار بر این بود که تخمدان ها برداشته بشن اما با سعی دکتر ثابت تخمدان ها باقی موندن و فقط کیست ها پاکسازی شدن . 

زندگی زیباست
۱۳۹۹/۸/۱۲ ۱۵:۲۵:۳۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ ۱۵:۰۶:۴۶
(ویرایش)

بچه ها برای دوران قاعدگی تون میتونید از این سایت نوار بهداشتی با قیمت مناسب خرید کنید. خیلی خوبه

ارام با پشتکار زود رنج
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران