تعداد بازدید : 1054
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۵/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
Zhila80
۱۳۹۹/۵/۲ ۰۳:۴۳:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۴ ۰۱:۴۷:۲۸

آبرو دارا ! برای معجزه ای آبرو برام گرو بزارید!خواهش میکنم!

(ویرایش)

سلام مهربونا !

دلم خیلی گرفته! تو این هفته یه معجزه می‌خوام که نجاتم بده.کمکم کنید،من کسی و ندارم. اگه این معجزه اتفاق بیافته مدیونتونم تا آخر عمرم و دعاتون میکنم. بچه ها خیلی اینجا بی کس و غصه دارم.به دادم برسید.یکیتون آبرو واسم پیش خدا گرو بزاره شاید قبول معجزه کنه.ممنون میشم ازتون🙏

۱۳۹۹/۵/۲ ۰۵:۵۹:۳۶
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۲/۱۱ ۱۹:۰۷:۵۵
(ویرایش)

خدا بد نده .چی شده مگه .خدا پشت و پنات باشه چه تنهایی یی ؟cry

۱۳۹۹/۵/۲ ۱۰:۰۵:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۴ ۰۱:۴۷:۲۸
(ویرایش)

وامی دارم برای خیلی سال پیش که هر ماه پرداخت میکردم و چند ماهه که دیگه نمیتونم چون خیلی خیلی سنگینه.اگه تو این ماه پرداخت نشه نه آبرو برام میمونه نه دیگه سلامتی. من میمیرم از این بی آبرویی.یه بچه کوچیک دارم و شوهرم هم پشتم نیست.ایران زندگی نمیکنم.فقط یه معجزه از خدا می‌خوام.فقط برام دعا کنید که معجزه بشه.دیگه قلبم این همه سنگینی رو تحمل نمیتونه بکنه.این وام هم جریان خودشو داره،یک قرون هم برای من نبوده ،خدا خودش شاهد زندگیمه.به خدای واحد قسم که اگه معجزه ای بشه تا عمر دارم مدیونتونم و دعاگو. فقط برام پیش خدا آبرو بزارین که معجزه‌ای بشه😢😢😢🙏🙏

۱۳۹۹/۵/۲ ۱۲:۴۵:۰۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۲/۱۱ ۱۹:۰۷:۵۵
(ویرایش)

به یه کلیسا برو بخواه واسه تو دعا کنند . جدی می گم . من خودم مسلمان هستم ولی یه مشکل داشتم به عیسی مسیح توسل کردم مشکلم حل شد .عیسی مسیح صاحب روح القدس هست متوسلینش رو بی جواب نمیذاره 

۱۳۹۹/۸/۱۷ ۱۵:۵۳:۲۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ ۱۵:۰۶:۴۶
(ویرایش)

بچه ها شما تاحالا سوسیس پنیری رو امتحان کردید؟ سوسیس پنیری دهکده پروتئین بی نظیره

ارام با پشتکار زود رنج
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران