تعداد بازدید : 664
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۵/۱۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۵/۱۷
کاربران آنلاین : 0
Mry3542
۱۳۹۹/۵/۱۵ ۱۲:۵۳:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۶ ۱۲:۲۷:۳۱

جلوگیری از بارداری ناخواسته

(ویرایش)

سلام من ۲۴ ام هر ماه پریود میشم   ... ۲۴ ام تیر  پریود شدم و ۲۹  تیر تموم شد ... من ۵ مرداد رابطه زناشویی از جلو داشتم و فک کنم یه قطره دو قطره مایع منی در واژن من ریخته شد من همون موقع دو تا قرص اورژانسی با دوز 0/75 خوردمبعد ۱۸ ساعت  یعنی فرداش دو تا دیگع خوردم ... ولی خیلی استرس داشتم چون ما هنوز عقدیم و اصلا نمیخوام باردار شم .. باز پس فرداش یه دونع قرص اورژانسی خوردم الان به شدت استرس دارم ... دیشب یکم زیر دلم و کمرم درد میکرد  همین .... میخوام ببینم احتمال بارداری هس تورو خدا کمکم کنین ک اگه ممکنه اتفاقی بیوفته سریع جلوشو بگیرم .... تورو خدا نیاین بگین قرص ضرر داره خودم میدونم ضرر داره فقط میخوام بدونم با توضیحاتی ک دادم احتمال بارداری هس یا نه؟؟؟؟ لطفا کمک کنید اگه احتمالش هس بهم بگین چیکار کنم از بین بره لطفا کمکم کنید دارم سکته میکنم اگه اطرافیانم بفهمن منو میکشن بهم فقط بگین چند درصداحتمال داره بارداز باشم و اگه احتمالش هس تا وقتی چیزی تشکیل شه چجوری جلوش بگیرم چون هنوز یه هفته نگذشته

🙏😔
۱۳۹۹/۵/۱۵ ۱۳:۵۶:۰۲
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۲/۱۱ ۱۹:۰۷:۵۵
(ویرایش)

بذارید علمی توضیح بدم .پریود های شما 30 روزه و منظم هست بنابر این شما دوره تخمک گذاریت حدود 15-16 روز بعد از شروع پریود تون هست و شما  13 روز بعد  یعنی دو سه روز مونده به دوره تخمک گذاری رابطه داشتید که با توجه به قاعده  زنده موندن اسپرم در وازن بمدت دو الی سه روز شما در روز پر ریسکی رابطه داشتید که احتمال حاملگی بالاست اما چون در مصرف قرص های اورژانسی تاخیری نداشتید احتمال بارداری تون به نزدیک صفر تقلیل پیدا میکنه اما باز هم نه کاملا صفر . بهر حال هیچ کار دیگه ای لازم نیست بکنی فقط منتظر بمون و 19 مرداد یه تست خانگی انجام بده اگه فقط یه خط پررنگ شد حامله نیستی  

۱۳۹۹/۵/۱۷ ۱۱:۴۵:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۲۵ ۱۳:۱۱:۲۵
(ویرایش)

آیا هوس خوردن ترشی در بارداری دست از سرتان برنمی‌دارد؟! برخی از خانم‌ها کلا به ترشی علاقه دارند؛ هم قبل از بارداری و هم در دوران بارداری. برخی هم ممکن است در بارداری به طور ناگهانی میل به خوردن پیدا کنند. برخی زنان باردار هم شنیده‌اند که خوردن ‌ترشی در لیست غذاهای مناسب بارداری است و در جلوگیری از شایع‌ترین عارضه بارداری یعنی بیماری صبحگاهی، مفید است. هوس کردن غذاهای خاص در دوران بارداری متداول است که معمولا به دلیل نوسانات هورمونی بدن است؛ شاید هم بدنتان در تلاش است که چیزی را به شما بگوید

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران