تعداد بازدید : 2854
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۵/۱۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۵/۱۸
کاربران آنلاین : 0
آیناز-۹۸
۱۳۹۹/۵/۱۸ ۱۴:۲۰:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ ۰۸:۵۲:۵۹

واژینیسم دارم ایا

(ویرایش)

سلام من حدود یکسال و نیمه ازدواج کردم اوایل ازدواج بعد از سه روز تونستم زن بشم و بعد از اون باردار شدم بعداز بارداریم بخاطر خاطره بدی که از معاینه لگنی دارم نمیتونم با شوهرم رابطه کامل برقرار کنم اولش خوب پیش میره ولی موقع دخول بخاطر ترسی که دارم خود ب خود بدنم سفت میکنم و اینجوری درد احساس میکنم و نمیتونم دخول انجام بدم.نمیدونم چکار کنم

فقط خدا
۱۳۹۹/۵/۱۸ ۱۹:۰۰:۵۶
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۲/۱۱ ۱۹:۰۷:۵۵
(ویرایش)

واژینسموس ندارید چون سابقه رابطه دخولی بدون مشکل روداشتید .نگفتید زایمان کردید یا نه ولی به هر حال این یه نوع واهمه ثانویه است .مثلا بنده خودم دوره بچگی از ارتفاع نمیترسیدم ولی حالا که بزرگسالم از ارتفاع میترسم .ولی این حرف شما هم قانع کننده نیست که چطور یه ادم میتونه صرفا بخاطر یه معاینه لگنی دچار چنین وحشتی بشه. اگه خدای نکرده تصادف رانندگی چیزی میگفتید شاید میشد باورش کرد ولی صرف معاینه پزشکی یه لگن ،آدم اینقدر وحشت زده بشه واقعا سخته باورش   . خیلی عجیب و غریبه این ادعای شما . با این واهمه ای که دارید من نمیدونم چطور میخواید فارغ بشید (زایمان کنید ) . موقع خروج نوزاد واژن خیلی بیشتر از ضخامت آلت مردانه منبسط میشه اونوقت میخواید چی کار کنید ؟ 

۱۳۹۹/۵/۱۸ ۲۰:۲۸:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ ۰۸:۵۲:۵۹
(ویرایش)

اخه چون من بعد از شب اول ازدواجمون باردار شدم و بخاطر شرایط بارداریم رابطه نداشتم تا روز زایمانم ک بخاطر معاینات لگی خیلی درد کشیدم و نتونستم طبیعی بچمو بدنیا بیارم و اورژانسی سزارین شدم و بعد از اون دیگه رابطه برام سخت شده

فقط خدا
۱۳۹۹/۵/۱۸ ۲۱:۱۹:۰۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۲/۱۱ ۱۹:۰۷:۵۵
(ویرایش)

شما این توضیحات ضروری رو در مرحله اول سوالتون مطرح نکرده بودید .شما سزارین شدید و از اون به بعد دچار واهمه از دخول به واژن شدید . پس شما پس بصورت اورجینال و ارگانیک دچار واژینسموس نیستید ولی میتونید تمرینات مربوط به واژینسموس رو در دستور کار قرار بدید چون به هر حال ترس از دخول دارید . قسمت انجمن درمان واژینسموس متعلق به این سایت رو دنبال کنید خانمهای خیلی مهربون و خوبی هستند که شما رو تا مرحله آخر همراهی میکنند تا زمانیکه ترس شما از رابطه بریزه و موفق به دخول کامل بشید . برای شما آرزوی توفیق و زندگی سعادتمند میکنم 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران