تعداد بازدید : 192314
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۵/۲۲ ۰۹:۵۹:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

الیراز جان این فکر شاید به ذهن همسرای هممون برسه. حالا یکی بیان میکنه یکی نه. به همسرت بگو این مشکل ممکنه برای هرکسی پیش بیاد و ما بی خبر باشیم. همونجور که من به کسی نگفتم دیگران هم جایی بیانش نمیکنن. همین سایت رو نشونش بده تا ببینه چقدر خانم درگیر این مشکلن یا توی اینستا پیج ماماسایت یا پیج واژینیسموس بگو بره ببینه. واقعیت ماجرا هم همینه.خیلیها باهاش درگیرن و ما بی خبریم و فکر میکنیم هیچ مشکلی ندارن. چون هممون ظاهرمونو حفظ میکنیم. حتی اختلال نعوظ و یا حتی ترس از دخول در اقایون هم شایع هست. اما اقایون دنبال درمان نمیرن. چون اینو یه ضعف بزرگ میبینن. ولی چون ما بی خبریم دلیل نمیشه که هیچکس این مشکل رو نداشته باشه.

۱۳۹۹/۵/۲۲ ۱۱:۴۳:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۹ ۱۲:۱۰:۵۲
(ویرایش)

سلام بچه ها

اميدوارم تمرينات همتون به خوبي جلو بره و هر روز پيشرفت داشته باشيد🌺 

اليراز جان همه ما اين مشكل رو داريم كه چه خودمون چه همسرمون ممكنه قبول نكنيم كه واژينيسم هستيم و قبول كردنش برا همسرا مطمينن سخت تره. مطمئن باش تنها همسر شما نيس هممون اينو تحربه كرديم.

من خودم هميشه فك ميكردم تنها من اين مشكل رو دارم تا اينكه پيج اينستاگرام خانم خياباني رو پيدا كردم باز هم برا خودم قبول اين واقعيت سخت بود همس ميگفتم نه از ته دل واقعا نخاستم به دخول فك كنم بايد تلاش كنم ولي هر سري ناموفق تر از قبل.

به همسرت پيج اينستايخانم خياباني و پيام هاي درمان شده ها رو نشون بده براي مردا نسبت به ما سخته قبول اين واقعيت، وقتي خيلي از دكترها و ماماها خودشونم قبول و شناختي ندارن از اين مشكل . اميدوارم به زودي هممون درمان بشيم و مث بقيه روال عادي روابط رو در پيش بگيريم ❤️

۱۳۹۹/۵/۲۲ ۱۹:۵۱:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها

الیراز  جان همسر منم همین حرفها رو بهم زده ولی الان داره همکاری میکنه .

خیلی اذیت شدم تا بیاد پیش خانوم خیابانی .

سعی کن با صبوری و آرامش باهاش حرف بزنی

بگو مشکلی هست که شایعه و خیلی از خانوم ها بعد زایمان این مشکل براشون پیش میاد و حتی کسایی هستن که با وجود اینکه بچه دارن ولی دخول رو تجربه نکردن .

بهش بگو مشکلی هست که خداروشکر درمان داره و همت و تلاش هردوطرف رو میخواد .

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۹/۵/۲۲ ۲۲:۴۶:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۱ ۲۲:۰۶:۳۹
(ویرایش)

مرسی بچه ها از همدردیتون. به همسرم همه اینا رو بارها گفتم... امیدوارم کم کم همراه بشه باهام. موقع امتحان کردن با الت هم عصبی میشه و طوری رفتار میکنه که من استرس میگیرم. فعلا هر شب تمرین میکنم تا وقتی با اون هستم مطمئن باشم که میشه. برای ما الان دخول انجام میگیره ولی گویا من منقبض میکنم خودم رو و برای اون سخته. امیدوارم همه مون روزی داستان درمانمون رو بنویسیم. بازم ممنون از همه تون عزیزای دل. 

۱۳۹۹/۵/۲۳ ۰۱:۲۸:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۰ ۰۰:۳۴:۵۴
(ویرایش)

فداي محبتت زهره جون❤️

اليراز عزيزم منم اولش همسرم همش ميگفت بقيه بعد ازدواج در چه حالن اونوقت ما درگير چي هستيم تا اينكه اينقد براش گفتمو اين پيجو پيجاي مشابهو نشونش دادم تا بهش بفهمونم امثال من كم نيستن تا اينكه خداروشكر كم كم نرم شد،نگران نباش ان شاالله به زودي زود همسر شماهم باهات همكاري ميكنه ديگه اگه بهش بفهموني چاره اي جز اين نيست و تا همكاري نكنه مشكل، اساسي حل نميشه چه بسا خودشم پيش قدم بشه

راستی من از امشب با سايز ١١ونيم تمرين ميكنم تا به اميدخدا با اين سايزم حسابي راحت شم بعد برم براي ديلاي بعدي

زندگي را زندگي بايد كرد
۱۳۹۹/۵/۲۴ ۰۸:۳۴:۱۷
(ویرایش)

ممنونم عزیزم. امیدوارم که همینطور باشه.

منم با سایز یازده و نیم هر شب تمرین میکنم. درد و سوزش اصلا ندارم ولی موقع تو دادن اگه کگل نزنم نمیره تو. یعنی کلا مشکلم با سایز نیست، با رفتن اولیه ست که کلی باید نفس عمیق بکشم و اروم شم تا بره. 

فکر میکنم یکی از مشکلات من وقتی با همسرم امتحان میکنم، عدم اعتماد به اونه. همش میگم نکنه اشتباهی بره تو و زاویه ا ش دقیق نباشه... 

۱۳۹۹/۵/۲۴ ۱۷:۲۶:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۵ ۰۰:۵۵:۱۶
(ویرایش)

سلام دوستای مهربونم..

سوگند جان ممنون که حواست بهم هست.

زهره جان خیلی خوشحال شدم که داری اصولی پیش میری.

ممنون از همتون که یادم بودین..

بچه ها من این چند وقت حالم اصلا خوب نیست..

پریودهای نامنظمم یه طرف ک هر بار بعد پاک شدن، مصیبت دارم برای پیدا کردن شیب دیلا و ورودش ب واژن.

مبتلا شدن پدرم به کرونا هم یک طرف ک الان چند وقته بستری هستن، بیماری قند و چربی هم دارن متاسفانه..

همسرم هم رفته ملاقات پدرم، الان چند روزه که نمیدونم سرما خورده، چی شده.. بیحال و مریض احواله

خودمم که حالم مساعد نیست. مدام اسپاسم بدنم برمیگرده و توان تمرین کردن رو ازم میگیره.😔

خلاصه که محتاج دعای همتون هستم...

چند وقت پیش هم به خانوم خیابانی گزارش میدادم، بنده خدا دیگه از دستم کلافه شدن..😭😭 از بس که هر بار یه مشکل پیش میاد و روند درمان من رو مختل میکنه..

بخدا خودمم خسته شدم..

یه مدت هم که اصلا بخاطر درد بازوم و گرفتگی عضلاتم و ۱۰ روز پریودم نتونستم تمرین کنم... 

کلا بهم ریختم..

چند شب پیش به پدرم زنگ زده بودم حالش رو بپرسم، موقع صحبت کردن معلوم بود سخت نفس میکشه😭😭😭😭

دیگه بعدش یه دل سییییییییر گریه کردم😭😭😭😭😭😭😭

بچه ها خیلی دعام‌کنید

به کلی خودم رو باختم....😭💔

و خدایی که بشدت کافیست...
۱۳۹۹/۵/۲۴ ۱۹:۵۲:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

سلااام

جان جانا ان شاالله حال پدرت به زودی خوب میشه. کسی که کرونا داده نوشیدنی هم سرد هم گرم باید زیاد بخوره که کلیه ها حسابی کار کنن. دمنوش اویشن عالیهههه. به همسرتم حسابی دمنوش اویشن بده. 

برای اسپاسم بدنت و ریلکس شدنت برو دراز بکش. کل بدنتو منقبض کن و بعد چند ثانیه رها کن. چند بار اینکارو بکن. نفس عمیق بکش. 

کگل هم که خوراکمونه. موقع تمرین هر قسمت از بدنت که دچار اسپاسم شد همینکارو بکن. 

بچه ها لطفااااا تمرین رو توی ذهنتون تجسم کنید. ضمیرناخوداگاه باورش میکنه. و توی تمرین بهتون کمک میکنه. یه روانشناس بهم گفت شب قبل خواب و صبح موقعی که بیدار میشی با چشمای بسته بهش فکر کن.

۱۳۹۹/۵/۲۵ ۱۶:۵۰:۵۶
(ویرایش)

سلام بچه ها...

اينجا چرا اينقدر خلوته 

جان جانان ان شالله پدرتون زودي حالشون بهتر ميشه

بچه ها اوضاع تمريناتتون چطور پيش ميره؟ زهره، اليراز، عاطفه، جان جانان،

و بفيه بچه ها كه اسمشون يادم رفته از قلم افتاد در چه حالين سايز عوض كردين؟ بياين بگين روحيه بديم بهم 

۱۳۹۹/۵/۲۵ ۲۲:۵۳:۰۴
(ویرایش)

جان جانان غصه نخور، زندگی گاهی اینطوری میشه.... فقط خوبیش اینه که اینم میگذره... امید داشته باش و ادامه بده. وضع منم بهتر از تو نیست ولی با گریه و هزار فکر و خیال تمرینا رو انجام میدم شبها. 

بچه ها من با دستکش نتونستم دیلای خوبی درست کنم احتمالا چون سایز دستکشم مدیوم هست. با همون کاندوم درست کردم و چون از تمیزیش مطمئن نیستم، هر شب با یه لایه کاندوم جدید روی لایه ی قبلی تمرین میکنم. راستی تست پاپ اسمیر هم دادم... فقط یه کمی سختم بود، همین. اگه پارسال یا همین چند ماه پیش بود عمرا میتونستم تحمل کنم که واژنم و باز کنن و یه چیزی توش بذارن. همچنان استرس موقعیت واقعی با آلت رو دارم... 

یه چیزی که دیدم کمکم میکنه برای کگل و ریلکس کردن، تنفس از راه بینی هست و تمرکز روش. تو اون زمان واژن باز و ریلکس میشه. 

۱۳۹۹/۵/۲۶ ۰۰:۴۴:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

امیدوارم که همگی سلامت باشید.

منم  این چند روز روبراه نیستم

به همین خاطر کمتر صحبت کردم اینجا .

تنها کاری که تونستم برای نجات خودم انجام بدم اینکه وقت از مشاور گرفتم . وضع مالیمم خیلی عالی نیست.

مشاوری که میخوام برم ساعتی ۲۰۰ تومن میگیره .

ولی حاضر شدم طلام رو بفروشم و چندوقت برم پیش مشاور.

تو همین چند روزه هم میخوام یه اپلیشکین ورزش که اسمش هست "همیشه"رو نصب کنم و باهاش ورزش کنم.

گفتم بهتون معرفی کنم چون خیلی ازش تعربف شنیدم.

این روزا ورزش خیلی کمک کننده س .

حتی اگه روزی نیم ساعت پیاده روی هم کنین خیلی عالیه.

من خودم ار فردا میخوام شروع کنم .

اینارو  گفتم که بدونید همه مون تو سختی هستیم.

ولی باید یه کاری کرد .غصه خوردن فایده نداره.این روزا برای اینکه از پا در نیایم باید قوی باشیم و تلاش مون رو برای حفظ حال خوب بکنیم.

جان جانا عزیزدلم برای آرامشت دعا میکنم.

و هرکس میتونه برای شفای پدر جان جانا حمد شفا بخونه.

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۹/۵/۲۶ ۱۸:۱۹:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۲۵ ۲۳:۱۸:۳۳
(ویرایش)

سلام به همه .خوبین بچه ها ؟ جان جانا انشالله پدر سلامتیشون رو به دست میارن نگران نباش عزیزم .

باور کن حال منم چندان خوب نیست این مدت مشغول مریض داری بودمو اصلا نتونستم تمرین کنم  ؛ حال روحیم اصلا خوب نیست اما باید قوی باشیم .

امروز دوباره برگشتم سر تمرینام امیدوارم این دفعه فاصله بینش نیافته😭😭

امیدوارم حال دل همتون به همین زودیا خوب بشه انشالله

۱۳۹۹/۵/۲۶ ۲۱:۰۳:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۵ ۰۰:۵۵:۱۶
(ویرایش)

بچه ها سلام.

ممنونم از همتون که برای پدرم دعا کردین. الحمدلله امروز مرخص شدن و فعلا قرنطینه خانگی هستن. بازم شکر خدا..🤲

من بخاطر اون مدت زیادی که تمرینم عقب افتاده، ناچارم یک جلسه دیگه بدم که بقول خانم خیابانی دوباره بندازدم رو غلتک. ولی فعلا خودمون ۲هفته هم قرنطینه ایم تا معلوم بشه مبتلا نشدیم. بعد این ۲هفته هم پریود میشم.

ولی خبر خوب اینکه کلاسهای پیلاتس آنلاین رو مربیم شروع کرده و از لحاظ جسمی بهترم.

مدیون دعای تک‌تک شمام دوستان😘

خلاصه دعام کنید

و خدایی که بشدت کافیست...
۱۳۹۹/۵/۲۶ ۲۲:۰۲:۴۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۸ ۰۱:۴۲:۵۵
(ویرایش)

سلام به همتون عزیزای دل

زهره جون عزیزم این عادیه که یهو همه چیز جوری که ما میخوایم نیست. اروم باش و بدون خدا همیشه هست اما این شرایط همیشه نیست. خدارو حس کن و آرامش بگیر. همش منتظر خبر خوش از تو هستم. 

جان جانا خداردشکر میکنم که پدرت حالش خوب شده. قدرشو بدون و از لحظه لحظه کنارش بودن لذت ببر. از کرونا هم نترسید.حتی بهش فکرم نکنید. 

بدونید درمانتون یه لحظه اس. همون لحظه ایه که میگی این که کاری نداره و عضله هات شل میشن و خلاص. 

اما من بگم براتون. همچنان انقباض دارم. چون بی اصول درمان شدم و در واقع قفلم باز شد. کگلم اصلا نزدم. الان خوبم تو رابطه فقط استارتش یکم اهسته است و نمیتونم یهو داخل کنم. گاهی دردم داشته که به خاطر عفونت شدیده بوده گویا. 

بچه های عزیز تنها درمانتون ذهنتونه. روش خیلی کار کنید. پریودیو حال بد و مریضیو هرچیزی زو بهانه نکنید. رو ذهنتون کار کنید. 

بازم میام 💓💋

من تونستم. بخدا توام میتونی. از الان شروع کن
۱۳۹۹/۵/۲۶ ۲۳:۳۳:۲۰
(ویرایش)

سلام بر همه

انشالله حال دل همتون خوب باشه و تمريناتتون خوب جلو بره🌺

زهره جان يه ويژگي مشترك كه همه واژينيسم ها دارن اينكه روحيه و اعتماد بنفسمون بخاطر اين مشكل پايينه و همه انفاقات و مشكلات زندكيمون رو ختم ميكنيم به اين جريان

من خودمم روحيم چند سال داغون بود و اين خيلي خوبه كه تصميم گرفتي پيش مشاور و روانشناس بري و خيلي تاثير گذاره.

طلا و جواهر به چه دردمون ميخوره وقتي حال دلمون خوب نيس بهترين تصميم رو گرفتي دعا ميكنم زودي حال دل تو و هممون بهتر شه  

من اين چند وقت خيلي خيلي درگير بودم ولي دعا ميكنم برا هممون زودي اين مشكل رو حل كنيم و  حال دل هممون خوب شه🌺❤️ 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران