تعداد بازدید : 671
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۵/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۵/۲۳
کاربران آنلاین : 0
آوانتا
۱۳۹۹/۵/۲۳ ۲۲:۰۱:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ ۰۶:۰۱:۳۷

کمکم کنید درمان بشم

(ویرایش)

سلام بابارانا جان من امروز بهت ایمیل زدم برای گرفتن رمزا حالا میخوام اینجا کمکم کنی 

اول یکم در مورد خودم بهت میگم

من ۲۸ سالمه و ۴ سال عقد بودم خیلی مشکلات و استرس داشتم بعد از گذروندن همه این استرسا بالاخره آبان ۹۸ رفتم سر خونه زندگیم.. خونه خودمون یه شهر بود و خونه پدرو مادرا یه شهر دیگه.. برای همین شب عروسی ناچارا خونه پدرشوهر موندم تا یه هفته اجازه ندادن از خونشون بریم احساسات عاطفیم نسبت به همسرم خیلی متفاوت بود و انگار تازه عاشقش شده بودم و خیلی دلم میخواست خونه خودم باشم و به حسرتایی تو دلم بود تا اینکه همون هفته پریود شدم و وقتی رفتیم خونمون پریود بودم .. خلاصه بعد از کلی انتظار و شور و اشتیاق برای گذروندن شب اول زفافمون پریودیم تموم شد و روزبکه پاک شدم خانواده همسرم لشکری ریختن خونمون و همش تا یه هفته یا خونه ما بودن یا خونه بقیه و ماهم ناچارا باهاشون باید میرفتیم مهمونی و شبا دیروقت با خستگی و کوفتگی میرسیدیم خونه و بعدش میفتادیم میخوابیدیم بعد اینکه خانوادش رفتن خونشون و مهمونیا تموم شد افسردگی من شروع شد اون شور و هیجانو دیگه نداشتم مثل کسیکه تو ذوقش خورده باشه واقعا روزای بدی بود که فقط خودم میدونستم و به شوهرم میگفتم خانوادت بدموقع اومدن خونه ما اول زندگی و عروسی و مزاحمت و غیره.. دپرس شدید بودم ولی یه شب ک تصمیم گرفتیم شب زفافمون باشه با وجود اینکه خیلی از نطر جنسی گررررم هستم ولی موقع دخول و ازاله بکارتم دست و پام یخ شد و قفل شدم پاهام حالت لرزش میگرفت منقبض  میشد و نمیذاشتم شوهرم  کاری کنه. چند شب تلاش کردیم همونجوری میشد اما یکی دو شب پوزیشونو عوض  کردم سعی میکردم به ترسم غلبه  کنم و بااینکه خیلی ریلکس بودم و شوهرم با ارامش تمام کارشو میکرد تا من هیچی نفهمم و ولی دخولی صورت نگرفت انگار قفله واقعا .. وقتی بدنمو تو آینه نگاه کردم متوجه شدم یه کوچولو بکارتم بریده شده و انگار خیلی ضخیمه و البته تشخیص خودم بود.. با کلی سرچ و غیره متوجه شدم واژینیسموس دارم  ولی به دلایلی نشد من درمانش کنم .. عفونت دارم از ترس کرونا حتی دوست ندارم برم دکتر .. البته ترس از معاینه هم دارم . در کل تنها چیزی که درباره بکارت خودم میدونم اینه که واضح دیده میشه و سوراخ واژنم هم پایین بکارتمه و نمیدونم از چه نوعیه و اون بخش کوچیکی که میبینم پاره شده از کنار همونسوراخ پایینه.. من حاضر نیستم برم دکتر و میخوام با درمان طبیعی عفونتمو برطرف کنم از دوران مجردیم بدنم حساس بود به رطوبت حتما باید خودمو خشک میکردم.. اگه نمیکردم بو میگرفتم هنوزم همینطوریم .. میگن در صورتی میتونم درمان بشم ک اول عفونتمو برطرف کنم حالا شماهم کمکم کن اول عفونتمو برطرف کنم .. از شما کمک میخوام چون اگه پای ینفر باتجربه وسط باشه بیشتر مقید خواهم بود که کارمو تموم کنم .. پس خواهش میکنم کمکم کن .. منتظر راهنماییهات هستم یساعتی مشخص کن من بیام اینجا.. البته امروز پریود شدم ولی میخوام حتی از کارایی ک برای عفونت تو دوره پریودی هم میشه انجام داد برام بگی ممنونم عزیزم

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران