تعداد بازدید : 847
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۶/۱۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۱۴
کاربران آنلاین : 0
شهرزاد صادقی
۱۳۹۹/۶/۱۳ ۱۶:۴۱:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱۴ ۱۵:۲۹:۰۲

بارداری با وجود واژینیسموس

(ویرایش)

سلام عزیزان

امیدوارم حال دلتون خوب باشه

دوستان من واژینیسموس دارم و همسرمم هم مشکل نعوظ داره و سنمون داره میره بالا فرصت درمان نداریم.

همه آزمایشات قبل از بارداری دادیم هیچ مشکلی نداریم.

الان میخوام باردار بشم 

متخصص زنان با بی حسی میتونه آی یو آی انجام بده برام؟؟؟ یا با پماد بی حسی

آی وی اف هزینه بالایی داره نمیتونم

چه روشی پیشنهاد میدین

خدایا تنها تورا میپرستم و تنها از تو یاری می جویم
۱۳۹۹/۶/۱۳ ۱۸:۰۴:۲۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۲/۱۱ ۱۹:۰۷:۵۵
(ویرایش)

گذاشتن اسپرم داخل رحم کار چندان سختی نیست با وجود واژینسموس هم میشه کار رو پیش برد .اغلب موارد به بی حسی هم نیازی نیست چون ضخامت لوله ای که با اون اسپرم رو به داخل رحم منتقل میکنند کم هست و در داخل کردن اون مشکلی پیش نمیاد ولی باید فکر زمان زایمان رو بکنی . ممکنه موقع زایمان سزارین برای شما تشخیص داده بشه و نتونی زایمان طبیعی داشته باشی . باید از دو هفته مونده به زایمان تحت نظر باشی ویا با تشخیص پزشک بستری بشی تا در صورت عدم وضع حمل طبیعی سریعا و به صورت اورژانسی  به اتاق عمل منتقل بشی و به خودت و جنین اسیبی وارد نشه 

۱۳۹۹/۶/۱۳ ۱۹:۵۷:۰۲
(ویرایش)

ممنون عزیزم که جواب دادین

من در هرصورت سزارین میکنم حتی اگه واژینیسموس نباشم

بنظرتون اگه اسپرم رو با سرنگ توی واژن تخلیه کنم امکان بارداری هست؟ آخه آی یو آی با دستگاه اسپکلوم واژن رو باز میکنن که برا من مقدور نیست

۱۳۹۹/۶/۱۳ ۲۱:۱۶:۲۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۲/۱۱ ۱۹:۰۷:۵۵
(ویرایش)

امکانش هست .همسر شما میتونند انزال کنند به داخل لوله ازمایش مخصوص آزمایش اسپرم در آزمایشگاهها یا حتی داخل یک لیوان تمیز بعد بلافاصله اونو به سرنگ منتقل کنند و در طول این فرایند منی نباید سرد بشه چون اسپرم ها میمیرند اینه که باید کار در ظرف کمتر از یه دقیقه تموم بشه بعد سرنگ رو به لوبریکانت ( ژل روان کننده ) آغشته کنید و سریع داخل واژن کرده و تخلیه کنید . اینو یکی دو ماه بخصوص در طول دوره تخمک گذاری انجام بدید اگه تست حاملگی تون مثبت شد که خوبه و گرنه اقدام به آی یو آی کنید 

۱۳۹۹/۶/۱۴ ۰۰:۵۵:۲۹
(ویرایش)

چشم حتما انجام میدم بازم ممنونم 🙏🙏🌹🌹🌹🌹❤️

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021