تعداد بازدید : 902
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۶/۲۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۲۷
کاربران آنلاین : 0
S1997
۱۳۹۹/۶/۲۵ ۱۲:۴۶:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ ۱۰:۰۲:۴۴

احتمال بارداری وجود داره؟

(ویرایش)

سلام من ۲۳ سالمه و با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم که پیشاب ایشون به من برخورد داشت سه ساعت بعد ۴ قرص الدی و ۱۲ ساعت بعد ۴ قرص دیگر مصرف کردم و دو روز بعد درد شدیدی در تخمدان و رحمم داشتم ولی پریود نشدم هنوز تاریخ اخرین پریودم ۲۳ مرداد بود و رابطه ۱۹ شهریور بود و چون پربودی نامنظم دارم زمان تخمک گذاری و نمیتونم تخمین بزنم و تخمدان پلیکیستیک دارم و پرولاکتینم هم بالاست با این شرایط چقدر احتمال بارداری وجود دارد؟

۱۳۹۹/۶/۲۵ ۱۷:۳۸:۲۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۲/۱۱ ۱۹:۰۷:۵۵
(ویرایش)

1- رابطه بدون دخول و صرفا تماس منی با واژن باعث حاملگی نمیشه مگر اینکه موقع انزال خروجی آلت مرد با فشار روی ورودی واژن قرار داده بشه و منی بتونه داخل واژن بشه  بنظر من شما لازم نبود ال دی مصرف کنی .

2- مسائلی که در سطر سوم و چهارم گفتی ربطی به حاملگی نداره و احتمال بارداری رو کم و زیاد نمیکنه .

3-درد شدید در تخمدان و رحم میتونه عوامل متعدد داشته باشه و ال دی اگه با دوز بالا مصرف بشه میتونه این درد ها رو ایجاد کنه .

4- ال دی باعث بهم خوردن و نامنظمی پریود میشه لذا اگه شما پریود نشدید لازم نیست نگران باشی و اونو دلیل بر حاملگی ندونید . 

احتمال بارداری شما تقریبا صفره ولی اگه تا ده روز دیگه پریود نشدید دوم مهرماه یه بی بی چک بزنید اگه منفی بود دیگه مشکلی ندارید .

۱۳۹۹/۶/۲۵ ۱۷:۵۵:۴۳
(ویرایش)

خیلی ممنون ازینکه جواب دادین

۱۳۹۹/۶/۲۵ ۲۰:۲۴:۳۵
(ویرایش)

خواهش میکنم .موقع معاشقه بدون دخول هم بهتره از کاندوم استفاده کنید . ارزوی زندگی زناشویی خوبی برای شما دارم 

۱۳۹۹/۶/۲۵ ۲۱:۴۴:۲۷
(ویرایش)

مرسی از آرزوی قشنگتون فقط استرس دارم نمیدونم چجوری استرسم و کنترل کنم تا رو دوره پریودیم تاثیر نذاره هرچند نامزدم میگه اصلا نگران نباش و قرص و بی خودی خوردمanim2-sad

۱۳۹۹/۶/۲۶ ۰۷:۱۵:۳۳
(ویرایش)

به کارهای عادی زندگی ادامه بدید اگه تحصیل میکنید یا کار میکنید .

اگه یه وقت استرس به سراغ شما اومد به خودتون تلقین کنید که اگه هم به فرض حامله شدید میتونید سقط بکنید .منظور من این نیست که در صورت حاملگی سقط کنید منظور من اینه که به خودتون بگید در صورت حاملگی یه راه حلی برای این مشکل هست . این تلقینات به رفع استرس خیلی کمک میکنه  

۱۳۹۹/۶/۲۶ ۰۸:۱۲:۵۱
(ویرایش)

درسته حق با شماستم مرسیlove

۱۳۹۹/۶/۲۶ ۱۳:۳۶:۲۳
۱۳۹۹/۶/۲۶ ۲۰:۰۷:۳۴
(ویرایش)

ببخشید من هی سوال میکنمsad دو روز برا پریود شدن زعفرون دم کردم خوردم باز شکم درد دارم و لک کم رنگ یعنی دارم پریود میشم؟ 

۱۳۹۹/۶/۲۷ ۱۰:۳۹:۱۰
(ویرایش)

به احتمال زیاد بله ولی نه قطعا 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728