تعداد بازدید : 191569
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۷/۵ ۰۹:۵۸:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

نورا جان حالت چطوره ؟

نی نی کی میاد؟

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۹/۷/۵ ۱۱:۳۲:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

مرسی زهره جونم. تو خوبی؟ خدارو شکر خیلی خوب داری پیش میری. جوجه منم اواسط ابان میاد

۱۳۹۹/۷/۶ ۰۰:۴۴:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۰۱:۵۷:۵۵
(ویرایش)

سلام

بچه ها خوبین؟

نه عزیزم زهره جان اصلا وقت نکردیم این چند روز منم کسالت داشتم.شوهرمم هر روز ماموریته.من هنوز سایز ۹ هستم به امید خدا..

۱۳۹۹/۷/۶ ۱۴:۳۷:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۶ ۱۷:۰۰:۲۱
(ویرایش)

سلام بچه ها خسته نباشید 

منم همین مشکل واژنیسموس رو دارم خیلی افسرده شدم کسی هست منو راهنمایی کنه؟ 

کاااااااااش منم ی روز مثل ی خانوم عادی باشم
۱۳۹۹/۷/۶ ۱۹:۱۶:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۹ ۱۲:۱۰:۵۲
(ویرایش)

سلام زرگل جان خوش اومدي،

برو چند صفحه قبل زهره زحمت كشيده توضيحات كامل رو نوشته،

ولي توصيه ما اينه اول سعي كني حضوري پيش خانم خياباني بري چون واژينيسموس شناختنش نوعش و شدتش متفاوته 

۱۳۹۹/۷/۷ ۲۱:۳۹:۴۶
(ویرایش)

سلام بچه ها

كجايين؟؟ 

بياين خبر دارم براتون البته خيلي وقته ميخام بگم ولي گفتم وقتي اينجا شلوغه بگم ولي هي منتظر موندم خبري ازتون نشد

بچه ها من به لطف خدا و كمكاي خانم خياباني درمان شدمanim2-4d564ad6anim2-4d564ad6

anim2-thanksخدا رو خيلي شاكرم خيليييي خيلي

من هميشه فكر ميكردم هيچوقت درمان نميشم بقدري ترس شديد داشتم ولي بچه ها از من به شما نصحيت آلت خيلي خيلي راحت تر و بهتر از ديلا هس😬 من اواخر ديلا عصبيم ميكرد ولي الت راحت تر و بهتر از سايز اخري كه تمرين ميكردم بود

اومدم بگم وقتي من درمان شدم شما هم مطمئنا به زودي درمان ميشيذ فقط اصولي برين جلو سر خود كاري نكنين كه مراحل اخر خيلي حساسه

مطمئنم همتون ميتونينanim2-a2d3

اميدتون به خدا باشه اون روز برا همتون نزديكه منم دعاتون ميكنم😍

۱۳۹۹/۷/۸ ۱۳:۴۶:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

یسنا جون مبارکت باشه عزیزم. وقتی یکی میاد خبر درمانشو میده از ته دلم خوشحال میشم. 

۱۳۹۹/۷/۸ ۱۶:۴۷:۰۷
(ویرایش)

ممنون نورا جوني ان شالله همه زودي درمان شن 

من چقدر پيام درمان شده ها رو ميخوندم و اشك ميريختم از بچه ها از خود شما سوالاي مختلف هي ميپرسيدم فك ميكردم درمان نميشم ولي خدا رو هزار مرتبه شكر بقول خودت آلت خيلي راحت تر از ديلا هس من اين حرفتو تو ذهنم نگه داشته بودم ديدم واقعا اونطوريه

بچه ها تلاشتون رو بيشتر كنين و مصممتر ادامه بدين اون روز نزديكهanim2-a2d3

۱۳۹۹/۷/۸ ۱۸:۵۸:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

نورا جون خوبم ممنون از احوالپرسیت .ان شالله به سلامتی فارغ بشی .

یسنا جان تبریک میگم عزیزدلم ❤

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۹/۷/۹ ۱۶:۰۳:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۹ ۱۶:۱۰:۳۷
(ویرایش)

سلام به همگی

من تازه وارد هستم. چند سالی هست که درباره این بیماری اطلاعات به دست آوردم. چندبار هم تا سایز 7 رفتم و رهاش کردم. مشکلم اینه که خیلی سوزش دارم و بعضی وقت ها چون همیشه ترس از عفونت دارم فکر می کنم عفونت دارم و رهاش می کنم. البته عفونت هم داشتم واقعا ولی خب ... گاهی فکر می کنم شاید به لاتکس آلرژی دارم. شاید هم این بازی های ترس منه. بهرحال من خیلی درمانده ام. سال هاست این مشکل رو دارم. حتی روم نمی شه بگم چند سال. از خودم بدم میاد. زندگی ام در آستانه فروپاشیه. خواهش می کنم هر از گاهی جواب من رو بدین که من احساس تنهایی نکنم. همش تو ترس و وحشت این دارم زندگی می کنم که من درمان بشو نیستم. حتی یک بار شوهرم به مشاورش گفته بود که خانومم این مشکل رو داره و مشاورش گفته بود خیلی درصد پایینی درمان می شن. با این که می دونم این طور نیست اما این جمله انگار تبر زده به ریشه ی امیدهای من. خیلی بی اعتماد به نفس شدم و احساس ناقصی و شرم دارم.

امروز تمرین کردم و سایز 3 سوزش داشتم اما ادامه دادم. حتی با وجود کگل هم سوزش داشتم. دقت که کردم دیدم خودم رو سفت می کنم. بهرحال تصمیم دارم تمرین کنم تا بشه. راستی یه سوال. من وقتی کگل انجام می دم با این که جمع می شه عضلاتم اما خیلی حسش نمی کنم. وقتی دیلاتور داخلمه می فهمم داره اتفاق می افته کگل اما خودم خیلی حس نمی کنم. عادیه ؟

ممنونم love

۱۳۹۹/۷/۱۰ ۰۱:۰۰:۵۸
(ویرایش)

سلام یسنا جان تبریک میگم عزیزم

میشه از آخرین مرحله هات که میگی حساسه برامون بگی؟

آخرین روزا چکار میکردی؟ آخرین دیلایی که ساختی چه سایزی بود؟درد داشتی؟

من دیگه خسته شدم ازین وضعیت چند روز دیگم پریود میشم.

خیلی خیلیم اعصابم بهم ریختست😔😔😔

۱۳۹۹/۷/۱۰ ۰۱:۱۰:۴۸
(ویرایش)

سلام رزا جان از نظر من بهتره اصلا از چیزی خجالت نکشی عزیزم مقصر منو تو نیستیم نگاه جامعه است که مارو تا اینجا کشونده.عزیزم اول از همه آرامش داشته باش منم وقتی آرامشم بهم میربزه تمریناتم اصلا نتیجه ای نداره.گلم بدون حل میشه همه ی ما میدونیم این اتفاق میوفته دیرو زود داره ولی میوفته.خوشحال باش که توی مسیر درستی یادت باشه سکس تنها مسئله ای نبوده که تو بخاطرش ازدواج کردی از همسرت کمک بخواه و حتی براش مطالبی درباره واژینیسموس بفرست مطمئن باش اونم دوست داره کنارت باشه کی بهتر از تو که درکنارش لذت ببری و بهش لذت بدی.پس باهم باادرک هم شروع کنید آروم باش اونم به آرامش دعوت کن اصلا رو خودت عیب نذار.صبور باش.اگه مسخرت کرد بخند فقط و حوصله کن( نوبت توام میشه😉 )ازش بخواه چندماه کمک و همراهیت کنه.مهربانانه و با محبت زیاد ازش بخواه بهش بگو که این عیب تو نیست حل شدنیه.😘 

عزیزم بیا برامون بگو و برات ارزوی موفقیت بسیار دارم

۱۳۹۹/۷/۱۰ ۰۱:۲۵:۵۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۲ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

سلام بچه ها 

اومدم گزارش بدم😅اقا من از دیلا خیلی بدم میاد

ساختمش اما اصلا ازش خوشم نمیاد

چند شب پیش با همسرم امتحان کردیم داخل نرفت زیاد اما ترسم ریخت تا حدودی و دیگه الان استرس ندارم موقع رابطه 

ولی این انقباضات کوفتی هنوز هست😑😑

الان پریودم اما فکر میکنم چند بار دیگه امتحان کنم شاید بتونم بدنمو شل کنم 

منم موافقم با حرف یسنا. بنظر منم آلت بهتر از دیلاس 

من دیلارو اندازه یه بند انگشت نمیتونم داخل کنم اما با الت راحت ترم

قبلش معاشقه داریم و موقع دخول همسرم همش باهام صجبت میکنه و با بوس و نوازش و ... سعی میکنه ارومم کنه و این بغل کردنش و حرفاش و دلداری دادنش خیلی کمکم میکنه 

ولی خب  بخاطر عفونتم و انقباض عضلاتم سوزش زیاد دارم در حدی که هر دفه فک میکنم بکارتم از بین رفته اما میفهمم نه هنوز خبری نیست 😢

من فعلا به تمرین با الت ادامه میدم امیدوارم بتونم بدنمو شل کنم اگه موفق نشدم ناچارا  میرم سراغ دیلا😕

۱۳۹۹/۷/۱۱ ۱۳:۲۶:۵۰
(ویرایش)

سلام بچه ها

اميدوارم حال همتون خوب باشه و تمريناتتون بخوبي پيش بره

ممنون بچه ها ان شالله به زودي خبر درمان شما رو بشنويم و ذوق كنيم من كه هي براتون دعا ميكنم.

يلدا جان من تا سايز ١١/٥ رفتم ولي تو سايز   ١٢/٥، ١٢ گير كردم هركاري ميكردم نميشد نميرفت داخل😁 ديلاتور و من با هم دعوا ميكرديم

اينكه ميخوندم بچه ها با كاندوم تا سايز ١٤ رفتن يا خيار و هويج امتحان كردن برا سفتي ولي من با اين سايز مشكل دارم ميترسوندتمت و خيلي نااميد ميشدم ولي با ١١/٥ تمرين كردم بعد يكي دو بار رفتيم با ألت، نگم برات از اون لحظه كه باورمون نميشد رفته تو

سوزش داشت يكم ولي همسرم همش دلداري ميداد اولشه نگران نباش و اينا

ولي بعد انجام حركات سكس قابل تحملتر و كامل روون تر ميشد فقط لحظه ورود يكم سخته برام 

كلا تو اين سايز كه تمرين ميكردم خيلي نااميد بودم و حال خوشي نداشتم چون اذيت ميشدم ولييييي بعد تمرين با آلت به اين نتيجه رسيدم بدن با بدن و شرايط متفاوته قرار نيس حتما چون فلاني بعد سايز ،١٣، ١٢/٥ رفته تمرين با آلت منم حتما با اون سايز برم چون سر آلت گوشتيه و نرم و مث ديلا سفت نيس خدا طوري افريده هر چقدم بزرگتر از ديلا باشه موقع ورود راحت تر از ديلاس چون بنظرم سرش منعطفه 

نبايد اين اخرا عجله كرد و نااميد شد چون اگه يهو بري برا تمرين با آلت شايد درد بكشي و بترسي و بدتر شي پس صبوري بخرج بدين اون لحظه برا همتون اتفاق مي افته 

و مهمترين نكته حتما حتما حتما حتماااااا با همسرتون تمرين كنين ترستون بريزه مخصوصا وقتي سايزتون رفته رفته بيشتر ميشه اين نكته خيلي تاثير داره برا دخول چون وقتي ترس از همسرتون بريزه راحت تر اعتماد ميكنين به آلت كه دردي برات ايجاد نميكنه

۱۳۹۹/۷/۱۲ ۰۱:۵۲:۰۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۲ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

یسنا جان من اصلا با دیلا کنار نمیام 

اعصابم خورد میشه بسکه سفته 

من مطمئن نیستم‌ واژینیسموس باشم چون تازه چند هفته ست داریم امتحان میکنیم و به قول خانوم خیابانی تا ۶ ماه از تلاشات برا دخول نگذره نمیشه اسمشو گذاشت واژینیسموس

نمیخوام همون اول برم سراغ دیلا غیر ازون فکر اینکه خودم اونم با دیلا بکارتمو از بین ببرم اذیتم میکنه😬

میخوام قبلش شرایط و زمانای مختلف رو امتحان کنم شاید ترسم بریزه و مشکلم حل شه

راستی شما چجوری پرده رو برداشتین؟ با دیلا؟ اذیت نشدین؟

فک میکنم بیشتر ترس من بخاطر اینه که هر لحظه انتظار درد و سوز پارگی بکارتو دارم و اینقد میرم تو  فکرش که نمیتونم بدنمو شل کنم 😐 البته من عفونتم دارم و همینم باعث سوزش میشه

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران