تعداد بازدید : 171
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۸/۱۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۱۲/۱۳
کاربران آنلاین : 0
راویس
۱۳۹۹/۸/۱۸ ۱۳:۱۴:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۸ ۱۳:۱۴:۲۴

40 مدل کوسن کودکانه فانتزی و گارد تخت نوزاد

(ویرایش)

کوسن کودک با طرح های فانتزی یکی از بهترین انتخاب ها برای زیباتر شدن دکوراسیون اتاق کودک و نوزادان می باشد که تنوع زیادی داشته و در اندازه ها و طرح های مختلف می توان آنها را تهیه نمود. با توجه به تفاوت های زیادی که در سلیقه افراد در نحوه چیدمان اتاق کودک و نوزاد وجود دارد، در ادامه مدل های متنوعی از انواع مدل کوسن عروسکی گارد تخت نوزاد، کوسن های نمدی و بچه گانه شیک را ارائه خواهیم داد.

بهترین مدل کوسن کودک

تنوع در کوسن های مورد استفاده برای اتاق کودکان و همچنین نوزادان بسیار زیاد بوده و متناسب با طرح و جنس و اندازه و ابعاد، این وسایل کاربردهای متفاوتی دارند. به طوریکه در برخی از مواقع تنها جنبه ی زیبایی و تزئینی داشته و گاهی به عنوان بالش و در بسیاری از مواقع نیز به عنوان گارد تخت نوزاد مورد استفاده قرار میگیرند. در انتخاب مدل کوسن بچه گانه لازم است به چند نکته مهم توجه داشته باشید که عبارتند از:

تعداد و اندازه کوسن بچه گانه

با توجه به اینکه قصد دارید کوسن را برای مبل اتاق کودک استفاده کنید یا روی تخت، لازم است تعداد و همچنین اندازه و ابعاد آن را بدرستی انتخاب کنید. تعداد بالشت های تزئینی روی تخت و مبل در اتاق باید به اندازه ای باشد که باعث زیباتر شدن محیط شود و تا حد امکان از شلوغ به نظر رسیدن اتاق باید دوری کنند. به عبارت دیگر، لازم است با توجه به اندازه اتاق و نحوه چیدمان وسایل در آن، تعداد مناسبی از کوسن با اندازه های استاندارد و نه چندان بزرگ و کوچک را انتخاب کنید.

مدل کوسن فانتزی

رنگ کوسن کودک عروسکی

یکی از مهم ترین فاکتورها در دکوراسیون داخلی، توجه به رنگ می باشد که به شدت بر احساس و عواطف افراد و همچنین بزرگ یا کوچک جلوه دادن فضا موثر هستند. به همین دلیل بهتر است رنگ کوسن عروسکی و کودکانه را از مجموعه رنگ های شاد انتخاب کنید. البته توجه داشته باشید که رنگ ها به گونه ای باشند که زود کثیف نشوند و لک های ایجاد شده بر روی آنها براحتی قابل شستشو باشد.

مدل های بیشتر را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید

مدل کوسن کودک

مدل کوسن عروسکی

شکل و طرح کوسن فانتزی

کودکان علاقه بسیار زیادی به طرح های فانتزی و شخصیت های کارتونی دارند، به همین دلیل در دکوراسیون اتاق کودک پسر و دختر تابلو و عروسک های فانتزی متعددی را می توان مشاهده نمود. یکی از بهترین انتخاب ها برای زیباتر شدن اتاق کودک و نوزاد، استفاده از کوسن فانتزی و طرح های عروسکی می باشد. طرحی که انتخاب می کنید بهتر است متناسب با جنسیت کودک و همچنین علاقه وی باشد تا حس بهتری را در او ایجاد نمایید. به عنوان مثال، برای مدل کوسن کودک دخترانه می توانید طرح خرگوش را انتخاب کنید و در مقابل، برای اتاق پسرانه از کوسن روباه استفاده کنید. البته این دو مورد تنها یک مثال ساده می باشند و خواسته و علاقه در افراد و کودکان مختلف با هم متفاوت است.

کوسن کودکانه پرنده

جنس کوسن کودک

در بسیاری از مواقع کوسن کودک به عنوان بالشت نیز مورد استفاده قرار میگیرد و به همین دلیل باید جنس پارچه به کار رفته برای آنها از لطافت خوبی برخوردار باشد. علاوه براین، کودکان برای بازی علاقه زیادی به پرتاب کردن بالشت و کوسن دارند و به همین خاطر پیشنهاد می کنیم گزینه هایی را برای این منظور انتخاب کنید که مقاومت بالایی داشته باشند.

مدل کوسن عروسکی گارد تخت

مدل کوسن گارد تخت نوزاد

مدل کوسن عروسکی گارد تخت نوزاد

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1400
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران