تعداد بازدید : 626
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۸/۲۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۲۱
کاربران آنلاین : 0
گلبو1398(...)
۱۳۹۹/۸/۲۱ ۱۳:۰۵:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ ۱۰:۲۷:۱۵

ترس از دخول اول

(ویرایش)

سلام به همه ی خانومای گل

دوستای عزیزم منم مثل شما بودم شش سال از ازدواجم میگذشت و از ترس دخولی نداشتم.... نا امید، فراری از جمع هایی که راجع به مسائل زناشویی صحبت میکردن، از بچه دار شدن حرف میزدن، گریه های شبانه و......به شدت این موضوع لذت بردن از زندگی رو ازم گرفته بوده، خودم رو ناتوان میدیدم..... در صورتی که همه ی این افکار ساختگی یه و واقعی نیست..... بچه ها ورودی واژن فقط هنگام دخول مقاومت ایجاد میکنه وگرنه توی واژن گنجایش بیشتری داره..... من توصیه م بهتون اینه خوب دستگاه تناسلی تون رو وارسی کنین خوب بشناسینش.... من خرداد پارسال رفتم پیش خانم خیابانی و ایشون هم با آرامش و مهربونی من و همسرم رو راهنمایی کردن و دیلایی که درحضور خودم ساخت رو آروم خیلی آروم و با آرامش وارد واژنم کرد، طوری که خیلی جزیی احساس سوزش کردم و اصلا متوجه نشدم دیلا کامل رفته داخله واژنم!!!! حرفه من اینه بچه ها وقتی واژنت رو بشناسی دستگاه تناسلی ت رو بشناسی اگاهیت که بره بالا جسور میشی،من تا چند وقت اول با دیلا کار کردم تا سایز 12 هم رفتم هی این وسطا نامید میشدم، کلا گذاشتم کنارتمرینو.... تا اینکه باخودم گفتم بذار با انگشت این کارو انجام بدم، از روزی که تصمیم گرفتم تا روزی که دخول داشتم یک هفته طول کشید بچه ها، من تجربه مو میخوام بهتون بگم با انگشت خودتون رو اول وارسی کنین بعد شروع کنین روز اول یه انگشت ببرین توو واژنتون،خیلی آروم و با آرامش، قشنگ با انگشتی که داخل واژنتون هست سعی کنین درون واژن رو بررسی کنین، هی نگین چندشم میشه بدم میاد، حتما اینکارو انجام بدین روز بعد اول با یه انگشت بعد با دوانگشت این کارو کنین، روز سوم با سه انگشت و اینکارو هی تکرار کنین....قول میدم بهتون تا آخر هفته جسور میشین که دخول انجام بشه....کار با دیلا یه کم سخته چون خیلی سفت و غیرقابله انعطافه.... آلت اصلا اینطوری نیست......

تو را چون آرزوهایم همیشه دوست خواهم داشت❤️
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران