تعداد بازدید : 192305
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۸/۲۴ ۲۰:۵۳:۳۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

سلام دوستان من سایز ۱۱ تمرین کردم باهاش اوکی بودم از امشب به توصیه خانم خیابانی با آلت تمرین میکنم امیدوارم که زود مشکلم حل بشه همچنین همه سما عزیزان فقط اراده داشته باشین من هیچوقت فکر نمیکردم تا سایز یازده برم جلو پس پاشین شروع کنین و هر روز هم تمرین کنین اصلا وقفه نندازین

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
۱۳۹۹/۸/۲۵ ۰۱:۰۶:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۵ ۰۰:۵۷:۳۳
(ویرایش)

سلام بچه ها ممنون از همتون که جواب دادینlove

خودمم تصمیم گرفتم برم پیش خانم خیابانی!تهران نیستم ولی هرطور شده میرم و این طلسم رو میشکنم!خیلی مصمم شدم مشکلم رو حل کنم و این خوشحالم میکنهanim2-4d564ad6برای همتون دعا میکنم شما هم برای من دعا کنید!

۱۳۹۹/۸/۲۵ ۲۰:۰۷:۵۸
(ویرایش)

سلام بچه هااااااا من امروز بالاخره برای اولین بااااااار رابطه داشتم anim2-4d564ad6 اصلا نمیدونم چی بگم چه جوری بگم تا خوشحالیمو باهاتون تقسیم کنم فقط از خدا میخوام هرچه زودتر شما هم به مشکلتون غلبه کنین❤️🙏🏻 فقط باورم نمیشه انگار که باید چن بار رابطه داشته باشم تا دلم آروم بگیره حیف که یکی دوروز اینده باید پریود بشم anim2-25r30wi

۱۳۹۹/۸/۲۵ ۲۲:۱۱:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۵ ۰۰:۵۷:۳۳
(ویرایش)

سلام عزیزم واقعا برات خوشحال شدم کاشکی بشه ی روز منم اینطور خوشحال باشم!!!برا هممون دعا کن

۱۳۹۹/۸/۲۶ ۲۱:۲۷:۰۳
(ویرایش)

مرسی گلی جان به امید خدا به زودی همتون درمان میشین حتماحتماتمریناتو جدی بگیرین

۱۳۹۹/۸/۲۸ ۱۲:۵۳:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

خیلی دلم تنگ شده براتون

ممنون از اینکه به یادم بودید و پیگیر احوالم 

من در حال حاضر دارم با سایز های آخر تمرین میکنم 

خیلی زیاد محتاح دعای خیرتون هستم.

بعد از کامل شدن درمانم حتما اینجا فعالتر خواهم بود.

Irana جان مبارکت باشه عزیزدلم .

خیلی دوستتون دارم 

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۹/۸/۲۸ ۲۰:۴۸:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۴ ۰۲:۰۵:۲۷
(ویرایش)

سلام به همه گی . خوبین بچه ها ؟ اینجا چرا اینقدر سوت و کور شده ؟؟ من 6 سال واژینیسموس شدید داشتم و در عرض 1 ماه هم اینجا به لطف خدا وبه کمک این سایت درمان شدم که ای کاش زودتر با اینجا آشنا میشدمcry..

بچه ها ترس رو بزارین کنار . فقط کگل یا به زبان راحت تر خودتون رو شل کنید کاملblink و ژل فراوون و البته نفس عمیق ..فقظ کافیه 1 بار آلت بره داخل بعد میبینین که چقدر الکی میترسیدیم و چقدر آلت راحت تره نسبت به این دیلاها  ..بچه ها بهونه نیارین نگین الان نزدیک پریودمه و یا تازه پریودم تموم شده ..فقظ کاقیه رو تصمیمتون مصمم باشین .. ژل زیاد _ کگل _ نفس عمیق ..شاید اول یکمی بسوزه و یا درد بگیره فقط اوایل اینطوره بعدش یک عمر لذت و راحتی smile..فقط به خودتون بگین که میتونین و باور داشته باشین از ته قلبتون که میتونین .راستی به بانوهای جدید هم تبریگ میکم و از ته قلبم براتون خوشحالم انشالله برای همه  هر چی زودتر این مشکل لعنتی حل شه ..

برا همتون دعا میکنم انشاالله هر چی زودتر مشکلتون حل شه و اگه سوالی داشتین در خدمتتونم ..

زهره جون با خبر خوبت خوشحالم کن . هر سری میام ببینم چیکار کردی . دیگه آخراشه عزیززم میدونم که میتونی valentine

به امید خدا ..
۱۳۹۹/۸/۲۹ ۱۷:۰۹:۲۷
(ویرایش)

سلام زهره جان خداروشکر که خوبی مطمئنم به زودی خبر درمانتو میدی گلم تند تند تمرین کن من که روزای اخر هم صب تمرین میکردم شبم که با شوهرم فکر نمیکردم جدی بگیرم انقد زود درمان میشم وگرنه که من چهارساله با این سایت اشنا شدم ولی ماهی یکی دوبار تمرین میکردم پس بچه ها جدی هر روز تمرین کنین برای منم دعا کنین جلوگیری نمیکنم الان پریودم میخوام بعدش اقدام کنم برای بچه دعام کنین لطفا اینهمه سر واژینیس اذیت شدیم سر بچه نشیم به امید خدا

۱۳۹۹/۹/۱ ۰۴:۰۱:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۱ ۰۴:۰۳:۱۳
(ویرایش)

فقط امید داشته باشید حتما درمان میشید موقع تمرین با الت ژل زیاد بزنید و فک کنید دقیقا همون دیلاتوره نفس عمیق و کگل حتما درمان میشید من خودم فقط یه شبه که درمان شدم و نمیتونم از حسش براتون بنویسم به امید درمان همتون خانومای خوشگل

امید همه چیو تغییر میده امیدوار باش💙✌🏻
۱۳۹۹/۹/۳ ۱۲:۵۶:۴۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۱ ۱۳:۱۸:۵۲
(ویرایش)

سلام دوستان من تازه واردم امروز روز۸تمرینهام میشه سایز ۹سانتم، قبلا مثلا یه سایز پایین تر ۸سانتو داخل میکردم کلش میرفت تو ولی الان این ۹سانیه ۲ستانش نمیره مثلا ۱۱سانته طولش یکی دوستانش نمیره چرا؟خیلی خودمو باختم

مگر میشود زندگی من را بهم ریخته آفریده باشد خدواند دانه های انار
۱۳۹۹/۹/۳ ۱۳:۰۰:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۳ ۲۰:۵۶:۴۴
(ویرایش)
سلام خوبین؟ یک سوال داشتم من مشکل واژینیسموس داشتم وبه گفته دکترم پردم سالم بود به خاطرمشکلی رفتم دکترزنان دیگه و با دستگاه معاینه کرد که شدیدا درد و سوزش داشت اشکم دراومد.بعدش هم خونریزی داشتم به اندازه دوانگشت.یعنی الان پردم پاره شده؟
۱۳۹۹/۹/۳ ۱۳:۰۳:۵۰
(ویرایش)

بچهایی که میگین ۲سانت بیشتر نمیتونین شاید زوایه دستدونو بد میگیرین یا خیلی عمودی یا بالا میگیرید

۱۳۹۹/۹/۵ ۱۷:۵۲:۴۲
(ویرایش)

چرا هیچکس نیست اخه

۱۳۹۹/۹/۷ ۰۲:۲۴:۲۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۲/۲۲ ۰۰:۵۶:۰۱
(ویرایش)

سلام دوستان 

من یک سال و ۸ ماهی هست ک ازدواج کردم و موفق ب دخول نشدم  همیشه میام اینجا و مطالب رو میخونم و منم مث شماها دقیقا موقع سکس انگار  قفل میشم  طوری ک خودمو عقب میکشم و اجازه دخول نمیدم مطالبتونو ک خوندم  گفتین باید دیلا درست کنیم و تمرین  .میخواستم اینکارو شروع کنم ولی بازم وحشت داشتم  از این کار  .گذشت تا  امشب شوهرم  با انگشتش داشت  ور میرفت باهام   خودمو  شل گرفتم دیدم میگه رفته داخل اصلا متوجه نشدم خودمم بعد میگفتم چقد رفته  میگفت تا آخره. ولی هر چی  نگاه کردم  اصلا خونی نیومد  .خانم هایی که دارین با دیلا تمرین میکنین آیا موقع تمرینا خونی ازتون اومده؟ چطور بکارتتون برداشته میشه ؟با این حال من میتونم سریع  برم با آلت تمرین کنم ؟یا باید مث بقیه با  سایزای مختلف دیلاها تمرین کنم .لطفا جوابمو بدین 

خدای خوبم
به کسی جز خودت عادتم نده
وبه کسی جز خودت محتاجم نکن
۱۳۹۹/۹/۷ ۱۳:۴۲:۲۳
(ویرایش)

ساریسا جان اگر دکتر نرفتی برو پردتو معاینه بکنه که خیالت راحت باشه بعد اینکه ما تمرینامونو که شروع کردیم پرده کم‌کم کنار میره خیلی ها از جمله خود من اصلا متوجه نمیشن من خودم اگر دکتر نرفته بودم و بهم نگفته بود که پردت سالمه و حتی بهم گفت که خیلی ضخیمه اصلا باورم نمیشد که‌ پرده دارم😆 در کل اصلا اصلا به پرده و خونریزی فکر نکن خیلیا خونریزی ندارن اصلا منتظر همچین جیزی نباش 

و اینکه حالا که تونستی انگشت شوهرتو داخل کنی با همین انگشت ادامه بده ولی حتما ناخناش از ته کوتاه باشن که زخم نشی با انگشت برات عقب جلو کنه هروقت اوکی شدی و راحت بودی دو انگشتی داخل کنه اینکارو انجام بده ببین اوضاعت چطوره

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران