تعداد بازدید : 191550
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۹/۷ ۱۳:۴۵:۴۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

پرنسا جان طول دیلا ده سانت کافیه نگران نباش چن بار که باهاش تمرین کنی کامل میره یکم بالا پایینش کن تا زاویه درست رو پیدا کنی

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
۱۳۹۹/۹/۸ ۱۳:۴۲:۰۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۱ ۱۳:۱۸:۵۲
(ویرایش)

سلام ساریسا جان حین تمرین پرده کنار میره چون پرده همون اول ورودی واژن تجربه خودمن این بود یبار وقتی دیلا ۹سانیمو داخل کردم خون اومد بگم قبلش از۸پریدم ۱۱ دیدم سخته و وقتی ۹را کردم خون اومد که از خانوم خیابانی پرسیدم گفت نگران نباش وهروقت خون اومد مثل اینکه بعضی وقتا مسواک میزنیم ولثمون خون میاد اون حالتی .بنظرمن میخوای توام ازهمون دیلا شروع کن ونرو  سر الت  شایدم بتونی التا داخل کنی ولی تا اونجایی که من از صحبتای خانوم خیابانی شنیدم ممکنه واژینیسموس برگرده خدایی نکرده بعد یه مدت

مگر میشود زندگی من را بهم ریخته آفریده باشد خدواند دانه های انار
۱۳۹۹/۹/۸ ۱۵:۵۷:۵۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ ۱۵:۰۶:۴۶
(ویرایش)

اگر دنبال روش های مختلف ضدعفونی کردن محیط کار و خونه هستید این مقاله رو بخونید جالبه

https://omtak.ir/2020/11/24/%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b6%d8%af%d8%b9%d9%81%d9%88%d9%86%db%8c-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d9%88-%d9%85%d8%ad%db%8c%d8%b7-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%a8%d8%b1%d8%a7/

ارام با پشتکار زود رنج
۱۳۹۹/۹/۹ ۱۳:۰۶:۴۹
(ویرایش)

سلام بچه ها کجایین انشالله همیشه اینجا سوت و‌کور باشه فقط بدلیل اینکه هیچ کس این بیماری رو‌نداشته باشه

من غول دومم یعنی معاینه و پاپ اسمیر رو هم شکوندم بالاخره رفتم دادم ببین چطور تو ذهنمون همی چیوگنده میکنیم وقتی هیچی نیستن😏

متاسفانه یکم زخم و یه کوچلو عفونت داشتم  خانمایی که عفونت داشتن مترونیدازول واژینال چقد طول کشید تا خوب شدن؟

۱۳۹۹/۹/۹ ۱۵:۲۶:۳۳
(ویرایش)

ایرانا جان سخت بود پاپ اسمیر ؟وسیلش خیلی بزرگ بود؟واسه زخم و عفونت علائم داشتی؟من تا حالا دوبار خوردم مثل همون انتی بیوتیک که واسه گلو و اینا استفاده میکنیم بنظرم همونطور جواب داد نمیدونم دکتر بهت لاکتوفم یا لاکتواژ داده یا نه اگه نداده بخور بعداینکه مترونیدازولدتموم شد هم باعث میشه زودترجواب بگیری و هم انشالله کمتربه عفونت دچاربشی لاکتوفم  قرص خوراکی و لاکتواژ قرص واژینال هرکدوم راحتری من بخاطر واژینیسموسم تا حالا فقط خوراکی خوردم.واسه منم دعاکن خوب بشم زودتر

۱۳۹۹/۹/۹ ۱۸:۱۹:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۱۰ ۱۵:۳۳:۲۴
(ویرایش)

دوستان عزیز سلام

من تازه به جمعتون‌ملحق شدم ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

من تقریبا همه مکالمات رو خوندم، متوجه نحوه سایز بندی دیلاتورها نشدم.

این ۸ و ۹ که قطر به سانتیمتر نیست قاعدتا!

فرمول خاصی داره سایز دیلاتورها؟

و اینکه با دستکش لاتکس سایز XL درست میکنید سایزهای بالا رو؟

من دوتا سایز با انگشت وسطی دستکش لارج ساختم و تمرین کردم، متاسفانه دستکش ایکس لارج پیدا نمیشه اصلا

۱۳۹۹/۹/۹ ۲۲:۳۰:۳۳
(ویرایش)

سلام گلی ماه از دستکش پزشکی که  فقط یک جفت تو بسته هست استفاده کن نه این بستهایی که توشون تعداد زیاده؛ از انگشت کوچیک دستکش شماره ۷ شروع کن پرش کن و داخل واژن کن بعد که راحت شدی انگشت دوم وبعد سوم بزرگترین سایز هر دستکش همون انگشت سوم میشه.چرا دیگه ما قطر را به سانتیمتر میگیم مترو میگیریم دورش مثلا من الان با انگشت وسط دستکش ۸ یه دیلاتور به قطر ۱۱سانت درست کردم.من خودم یسانت به یسانت زیادمیکنم قطرا بعضیا نیم سانت 

۱۳۹۹/۹/۱۰ ۰۰:۵۴:۰۶
(ویرایش)

سلام پرنس جان پاپ اسمیر مث وارد کردن دیلاتور بود کلا ده ثانیه هم طول نکشید من چون بار اولم بود میترسیدم خودمو سفت کردم اولش یه کوچلو درد داشتم درکل اوکی بود واسه زخم و عفونتم هیچ علائمی نداشتم عزیزم چون جلوگیری نمیکنم و قصد بارداری دارم برام قرص ننوشته فقط یه پماد برام نوشت یه ژل شستشو و و کپسول گیاه مغربی که موقع نزدیکی باید توی واژن خالیش کنم

۱۳۹۹/۹/۱۰ ۰۸:۱۴:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۵ ۱۸:۵۰:۵۴
(ویرایش)

سلام

من ۲ساله که ازدواج کردم والان یه پسر۱۱ماهه دارم

ومتاسفانه به این بیماری مبتلام

اگه میشه لطفابه منم کمک کنید

زندگیم خیلی سردوبی روح شده

۱۳۹۹/۹/۱۰ ۱۱:۱۶:۱۷
(ویرایش)

الا جون تا حالا دخول کامل داشتی یا نصف و نیمه اخه بچه داری یا تازه اینطوری شدی

۱۳۹۹/۹/۱۰ ۱۱:۲۰:۴۵
(ویرایش)

انشالله هر چی زودتر بیای و خبر بارداریتو بدی منم خوب بشم و بارداربشم ی سالی هست که ینفر بچه دارمیشد با چشم حسرت نگاهش میکردم میگفتم یعنی میشه منم این مشگل کوفتیم حل بشه و مامان بشم .هرکی درد مارو کشیده فقط خداکنه  خوب بشه و راحت بارداربشه 

۱۳۹۹/۹/۱۰ ۱۱:۳۲:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۵ ۱۸:۵۰:۵۴
(ویرایش)

نه عزیزم تازه نیس

ازهمون اول ازدواجمون هرچی سعی کردیم نشد

من خیلی بچه دوس داشتم همسرم فقط آبش ریخت جلوی واژنم وخداروشکرباردارشدم

من فک کنم واژینیسموسم خیلی شدیدنیست

چون زایمان طبیعی داشتم وچن بارمامامعاینه م کرد

واینکه همون اول که خیلی پیگیرمشکلم بودم یه سوسیس روباکاندوم داخلم کردم

خیلی سخت نبود

ولی وقتی همسرم میخوادکارش بکنه اصلااجازه نمیدم شدیدامنقبض میشم

نمیدونم چیکارکنم

۱۳۹۹/۹/۱۰ ۱۲:۲۲:۳۰
(ویرایش)

مرسی پرنس جان به امید خدا به زودی مشکل شما هم حل میشه مرتب تمرین کن

۱۳۹۹/۹/۱۰ ۱۲:۳۰:۰۶
(ویرایش)

ela جان شما ترست از شوهرته وقتی زایمان و معاینه داری پس واژینیسموستم شدید نیست اگر یاعلی بگی و شروع کنی بهت قول میدم کمتر از یکماه درمان میشی شما باید با همسرت تمرین کنی تا مشکلت حل بشه خب اگر سوسیس داخل کردی و راحت بودی پس برو دستکش جراحی از داروخونه بگیر سایز بزرگ شروع کن انگشتای دستکش رو پر پنبه کن اول انگشت کوچیکه رو پر کن انقدری که شل نباشه که تغییر حالت بده دیگه تا جاییکه میتونی بعد ژل لوبریکانت بخر و‌بریز رو دستکش تا حسابی لیز بشه و شروع کن اگر داخل شد و‌راحت عقب جلو‌کردی بده دست همسرت برات داخل کنه و تمرین کنه اما اگر خودت باهاش راحت نبودی مرتب تمرین کن باهاش و کگل هم حتما بزن وقتی اوکی بودی بده همسرت روزی یه ساعت تمرین داشته باشی کافیه 

۱۳۹۹/۹/۱۰ ۱۲:۵۵:۳۶
(ویرایش)

الا جان واژینیسموس داری ولی فقط نسبت به شوهرد گارد داری توباید با شوهرد تمرین دیلاتور کنی که گاردت ازبین بره واسه تمرین باشوهرد از همون سایز پایین شروع کن اول خودت داخل واژندکن جلو عقب کن بعد همون که توواژنته بده به شوهرد ریلکس تر که شدی درش بیار ازشوهرد بخواه که خودش داخل کنه همون اول واژن نگه داره و تو گکل بزن میره داخل

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران