تعداد بازدید : 192449
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۱۰/۲۹ ۱۶:۴۰:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ ۱۶:۵۱:۴۷
(ویرایش)

سلام دوستان من ۲۷ سالمه ۲ماهه که ازدواج کردیم و رفتیم خونه خودمون تا الانم خیلی امتحان کردیم برای رابطه اما من خیلی درد و ترس دارم واقعا خسته شدم از وضعیتی که دارم دکترم رفتم مشکلی نداشتم و گفت نازک نارنجی نباش ولی واقعا نازک نارنجی نیستم استرس زیاد تنگی نفس پاهام میگیره از شدت فشاری که از ترس  دارم و سفت میکنم به طور غیر ارادی همسرمم خیلی ملاحظه میکنه و همش میگه هیچی نیست بالاخره میشه ولی خودم خسته شدم و این شرایطو دوست ندارم 

الهی به لطف تو به همت خودم
۱۳۹۹/۱۰/۲۹ ۲۳:۰۷:۵۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۲/۲۲ ۰۰:۵۶:۰۱
(ویرایش)

سلام دوستان 

امیدوارم  حال تک تکتون خوب باشه 

من قبلا شوهرم انگشتشو وارد واژنم  کرد و درد زیادی نداشتم 

از اون موقع دیگه امید وار شدم  ک با دیلا کار کنم  

امروز شروع کردم تمرین

با سایز ۸ شروع کردم و خیلی راحت بودم  اصلا هیچ درد و سوزشی نداشتم 

دوستان میتونم  سایز ۱۰ رو امتحان کنم  ۲ تا ۲ تا هم میشه بری بالا ؟

و یه چیزی ک نگرانم میکنه همش منتظر خون بودم  ولی دریغ از یه  قطره  

بنظرم ماها که واژنیسموسی هستیم باید همون شروع کار خودمون آزاد  و شل بگیریم نفس عمیق و همو کگل  خیلی کمک میکنه 

امیدوارم  مشکل همه حل بشه 

خدای خوبم
به کسی جز خودت عادتم نده
وبه کسی جز خودت محتاجم نکن
۱۳۹۹/۱۰/۳۰ ۱۵:۱۰:۱۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۲/۲۲ ۰۰:۵۶:۰۱
(ویرایش)

سلام چرا   مرتب نمیایین سر بزنید 

دوس دارم ببینم شما ها تا کجا رفتین 

من امروز دوباره  سایز ۸ رو امتحان  کردم  ساده و راحت بود

ولی سایز ۹ رو درست نکردم رفتم سایز ۱۰ 

اولش خیلی سخت بود  ولی بعدش دیگه راحت رفت تو  

باید چند روز کار کنم رو سایز ۱۰ 

بچه ها آخرین سایز ۱۲ هستش ؟؟؟

خدای خوبم
به کسی جز خودت عادتم نده
وبه کسی جز خودت محتاجم نکن
۱۳۹۹/۱۱/۱ ۰۲:۵۹:۱۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۱ ۱۳:۱۸:۵۲
(ویرایش)

سلام ساریسا جان عجله نکن تو سایزا چون بعدا امشکانش خیلی هست به مشگل بخوری هر وقت با یسایز تو دوتا پوزیشن اوکی شدی چه خودت چه تمرین با همسرد برو سایز بعدی اره سایز اخر ۱۲هست

مگر میشود زندگی من را بهم ریخته آفریده باشد خدواند دانه های انار
۱۳۹۹/۱۱/۱ ۰۳:۲۰:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۰۱:۵۷:۵۵
(ویرایش)

سلام دوستان حالتون چطوره؟

من از قدیمیای اینجام و هم دوره ای های من اکثرا درمان شدن‌.بچه ها من بالاخره موفق شدم.حتی یه قطره خونم ندیدم اصلا دردی حس نکردم.امیدوارم این اتفاق بیوفته برای همه تمرینات رو ادامه بدین بدونین بزودی موفق میشین من اسفند پارسال تو این جمع اومدم چون فوق العاده ترسو بودم تقریبا ۱سال طول کشید.اینم بگم بار اول دخول من فقط گریه کردم و میگفتم خدایا شکرت اصلا به لذت فکر نمیکردم😂

موفق باشید بدونید شدنیه از دیلا بهتره حتی دیلا به نظر من درد داشت الت نداشت.ژل بذارید بغل دست مدام شارژش کنین.❤

۱۳۹۹/۱۱/۳ ۱۶:۲۹:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۴ ۱۴:۱۲:۱۴
(ویرایش)
سلام خانوما من یه ساله ک به کمک بچه هاواین سایت درمان شدم امایه مشکلی دارم چندباربادکترمطرح کردم فایده ای نداشت امیدوارم مث سری قبل بازم اینجاباراهنمایی شما مشکلم حل شه من موقع رابطه اگ توپوزیشنی باشم ک به باسنم ضربه بخوره ینی اندام همسرم بهش بخوره دردوحشت ناکی حس میکنم ک نمیتونم ادامه بدم فقط میتونم چن تاپوزیشن تکراری وروبرم ک بدون دردن نمیتونم دقیقابفهمم این دردکجاست وچرا.نمیدونم بین واژن ومقعدمه یاخوده مقعدمه موقع درداحساس مدفوع هم دارم خیلی بده که نمیتونم توهرحالتی راحت رابطه داشته باشم واقعاکلافه شدم هیچ مشکلی هم ندارم نه زخمی نه عفونتی اگ کسی راه حلی داره بگه ممنون میشم
۱۳۹۹/۱۱/۷ ۱۹:۵۷:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۷ ۲۰:۱۲:۰۸
(ویرایش)

سلام دوستان من عضو جدیدم یه چند روزی هست نوشته هاتون و میخونم 4سال میدونم واژینیسموس دارم .

الان دوهفته ای هست  که از امید به روشای دیگه که بشه یهویی با آلت بتونم  دست برداشتم و میخوام با دیلا شروع کنم ولی هربار ک قصد فرو کردن میکنم دستم  میلرزه و نمیتونم وادامه نمیدم میتونین راهنماییم کنید چطور این مرحله و رد کنم ؟شماها بار اول چیکار کردین ک مغزتون مقاومت نکرد وداخل کردین؟ 

۱۳۹۹/۱۱/۸ ۰۲:۲۱:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۰۱:۵۷:۵۵
(ویرایش)

سلام عزیزم

ژل روان کننده استفاده کن

سایز کوچیک دستکش رو با پنبه پر کن ژل بزن بذار جلوش عجله نکن بدنتو شل کن نفس عمیق بکش آروم آروم هل بده یجا نده داخل به این فکر کن که همه ما هم همین جوری بودیم همه هم تونستیم توام میتونی باور کن نه درد داره نه خونریزی یه عمر الکی ترسیدیم و ترسوندنمون.

گزارش بده عزیزم.

۱۳۹۹/۱۱/۸ ۱۹:۳۲:۲۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۸/۱۰ ۲۱:۱۸:۵۱
(ویرایش)

سلام یلدا جان  من همون آستیاک ام رمزم یادم رفته بود مجبور شدم دوباره ثبت نام کنم.

مرسی مهربون خوشحال شدم که جواب دادی.

هر روز سعی میکنم بتونم ولی هنوز موفق نشدم.یه دیلا قد انگشت کوچیک درست کردم .

2هفته اس نتونستم.

آره  درست گفتی همون ترسوندن است که مفزم مقاومت میکنه و باعث میشه از خودم نا امید شم.اما وقتی اینجا میام برا تلاش دوباره انگیزه میگیرم.

تونستم حتما اینجا میگم.

love 

۱۳۹۹/۱۱/۱۱ ۱۵:۳۶:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ ۱۶:۰۳:۲۸
(ویرایش)

سلام خوبید؟ 

من به سایز 11 رسیدم بعدم انشاالله 12 رو شروع می کنم اما هنوز با سایز آلات اختلاف سایز داریم باید چیکار کنم؟ برم سراغ تمرین با آلت؟ یا دوباره سایز بزرگتر بسازم؟

من می توانم
۱۳۹۹/۱۱/۱۳ ۱۲:۵۷:۴۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

مهربانو جان سلام آره عزیزم برو تمرین با آلت نترس الت خیلی آسونتر از دیلا هستش و انعطاف بیشتری داره بهترین حالت برای تمرین با الت زن رو هستش امتحان کن اگه برات سخت بود پوزیشن های دیگه رو هم امتحان کن یادت نره این فقط تمرینه اگر نشد ناراحت نشو دیگه از این به بعد روزی یه ربع هم با الت تمرین کن حتما حتما قبل از تمرین با الت با سایز اخر دیلات تمرین کن بعد بلافاصله برو تمرین با الت به امید خدا به زودی درمان میشی برو تمرین بیا گزارش بده

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
۱۳۹۹/۱۱/۱۴ ۲۰:۳۶:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ ۱۰:۲۷:۱۵
(ویرایش)

سلام بچه ها

زهره جان تونستی دخول داشته باشی؟ موفق شدی عزیزم؟ 

تو را چون آرزوهایم همیشه دوست خواهم داشت❤️
۱۳۹۹/۱۱/۱۶ ۲۳:۰۵:۴۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۸/۱۰ ۲۱:۱۸:۵۱
(ویرایش)

سلام من هنوز جرات نکردم فشار بدم از دهانه رد شه فقط وسط لبای کوچیک و با لوبریکانت  دارم حساسیت زدایی میکنم نمیدونم کی تصمیم ب داخل کردنش میگیرم !بنظرتون کارم درسته؟

کسی در حال تمرین هست ؟چرا گزارش نمینویسین؟  نیاز ب انگیزه دارم .

اگ در حال تمرینین خوشحال میشم بدونم.

راستی  امیدوارم روز زن برای  پیش کسوتایی ک درمان شدن  روز خوبی بوده باشه.

یعنی میشه سال بعد منم روز زن حس کامل زن بودن و داشته باشم!cry

۱۳۹۹/۱۱/۱۸ ۱۱:۳۲:۳۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۶/۲۷ ۲۰:۰۹:۴۵
(ویرایش)

سلام وقت همگی بخیر من تازه ثبت کردم اسممو یک ماه ازدواج کردم متاسفانه دخولی نداشتم شب عروسیم یه دخول کوچیک داشتم همراه کلی دردو سوزشو جیغو گریه

بعدازاون هیچ دخولی نداشتم چندین بارسعی کردم خودمم پیش قدم شدم ولی نمیشه شوهرم میگه آمپول بی حسی بزنم که یه دخول کامل داشته باشیم کمکم کنید لطفا 

صبحی که باتو می شود آغاز دیدنی است ...
خدایا به امیدتو
۱۳۹۹/۱۱/۱۸ ۱۲:۴۹:۰۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

طلوع جان طبق اصول شما باید تا شش ماه تلاش کنین اگر موفق نشدین اونموقع احتمال واژینیسموس میدن شما حتما اول برین دکتر تا معاینه بشین و از لحاظ پرده مشکلی نداشته باشین اگر تهرانین برین پیش خانم خیابانی اگر پرده مشکلی نداشت ریلکس باش دوش آب گرم بگیر ژل لوبریکانت زیاد بزن و معاشقه زیاااااد داشته باش و حین اقدام مرتب کگل بزن راحت میره داخل بنظرم برای اولین اقدامها زن رو بهتر وارد میشه برو انجام بده به امید خدا که عروس میشی بی دردسر نگران نباش

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران