تعداد بازدید : 191539
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۱۲/۱۱ ۲۲:۳۲:۳۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۲ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

نسیم جانم همینطوری پر انرژی ادامه بده 😍👏 مطمئنم خبر خوب بعدی رو به زودی میدی بهمون😀

۱۳۹۹/۱۲/۱۱ ۲۲:۴۱:۰۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۲ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

آستیاک جانم تبریک میگم عزیزم😍😍بالاخره قدم اولو برداشتی 

سخت ترین قسمتش همین بود😁 دیگه از کم آوردن نگو برامون

اصلا انرژی منفی نده ، تو بااااید تا تهش بری 

وقتی تا اینجا پیش رفتی ینی میتونی 😍💪

ببین تا اخرش که منظم و مرتب تو تمرینا پیش بری، آلت دقیقا مثل همین گوش پاک کن خیلی راحت و بدون دردسر میره داخل

اصلا جوری راحته که خودتم متعجب میشی و باورت نمیشه این تویی اونم آلته😂 

اگه با گوش پاک کن راحت شدی دیگه وقتشه بری سراغ سایزای بالاتر اگه باهاشون راحت بودی برو سایز بعدی 

تا برسی به اون دیلایی که باهاش راحت نیستی ، اینقد باهاش کار کن که بدنت بهش عادت کنه و واسش عادی بشه 

فرداهم منتظر خبرای خوبت هستم😍

۱۳۹۹/۱۲/۱۱ ۲۲:۵۲:۰۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۸/۱۰ ۲۱:۱۸:۵۱
(ویرایش)

مرسی جانا جان  فردا دوباره با گوش پاکن شروع میکنم باش راحت شدم میرم سایز بعدی.

۱۳۹۹/۱۲/۱۱ ۲۳:۱۱:۴۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۶/۲۷ ۲۰:۰۹:۴۵
(ویرایش)

چشم حتمادعات میکنم 😘اون کارسخته رو انجام دادی باورت دارم داری خوب پیش میری مطمئنم خیلی زود به نتیجه میرسی و همسرتو خوشحال میکنی خوشحالیو که توچشاش ببینی اون لحظه تاهمیشه تو ذهنت نقش میبنده😍😍😍 پس بجنگ برای هدفت که قدم بزرگ و برداشتی😍

صبحی که باتو می شود آغاز دیدنی است ...
خدایا به امیدتو
۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ۰۰:۲۶:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۰۱:۵۷:۵۵
(ویرایش)

سلام سلام با اینکه کلی اتفاق ناراحت کننده امروز برام رقم خورد خوندن موفقیتای شما کلی بهم حال خوب داد.آستیاک جان تبریک میگم سختترین قدم رو برداشتی بدون که خیلیا هنوز پشت همین گوش پاک کن موندن!!!خدارو هزار مرتبه شکر.

استیاک جان هیچ تایم یکسانی وجود نداره فقط هر وقت بدنت با دیلا راحت شد سایزتو عوض کن.وقفه ننداز و هر روز تمرین کن.اگه هر روز یه سایز پیشرفت کنی قبل عید بانو شدی تامامanim2-a2d3

نسیمی جان چیزی تا هدف نمونده و انشاا.. بزودی خبر خوش داریم ازت.عزیزم ۱۰ رو که رد کردی با آلتم تمرین کن حالا داخلم نکردی پوزیشن و .. و مهم تر از همه ترس از آلتت بریزه.

به امید موفقیتای شل کننده های عزیزanim2-40

۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ۰۸:۳۶:۲۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۴ ۲۱:۰۳:۵۴
(ویرایش)

سلام دوستان.. شماها که ترس دارید چطور دیلاتور رو داخل میبرید؟ من همون دم در نگه میدارم. اصلا نمیتونم فشار بدم

۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ۱۰:۳۸:۵۴
(ویرایش)

سلامانابل جون  نترس فکرتو ازادبذارو کگل بزن همراهش نفس عمیق بکش دم وبازدم خودش اروم میره 

خدایا به امیدتو
۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ۱۰:۴۰:۵۰
(ویرایش)

سلام یلدابانو غم وناراحتی ازدلت دور لبت خندون زندگیت پرازشادی اجی جون

خدایا به امیدتو
۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ۱۲:۲۲:۱۴
(ویرایش)

سلام طلوع جان.. یه هفته انجام دادم.. حواسمو پرت کردم ولی متاسفانه اصلا نمیشه.. ناامید شدم... اصلا نمیدونم باید چکار کنم.. شماها چقدر طول کشیده تا انجام شده؟ این طبیعیه که یه هفته من نتونم ذهنم رو آزاد کنم؟ مشاوره سکسولوژ رفتم.. دکتر زنان معاینه شدم.. ولی هیچی خیلی حواسم جمع . اصلا اضطراب زیادی میاد سراغم که ترجیح میدم بی خیال شم.. اعصابم دائم خورده که چرا نمیشه. تو رو راهکار بدین خسته شدم

۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ۱۴:۰۵:۵۷
(ویرایش)

دوستان یه سوال,  همسرم وقتی ترسِ منو میبینه عدم نعوظ میشه.. آیا این طبیعیه؟ کسی اینطور میشه همسرش. ..  آخه من میگم اگه یه ساعت نعوظ باشه شاید بشه کاری کرد. ( با دیلاتور تمرین کردم ولی نتونستم , الان قصد دارم با همسرم تمرین کنم, احساس میکنم ترسِ دیلاتور بیشتره).. من اصلا جرات فشار دادن ندارم..خدا به همه کمک کنه.. آخه این چه مشکلیه.. اعصاب برام نذاشته.

۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ۱۴:۱۷:۴۴
(ویرایش)

آستیاک چطور بردی ؟ یعنی فقط باید جراتم زیاد شه یا کارِ دیگه ای هست؟ تو رو خدا راهکار بدین من این پیامهاتونو با گریه میخونم. 

۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ۱۴:۴۹:۰۹
(ویرایش)

دوستان یه گروهی مشاور بهم معرفی کرد که برم و عروس همراه بگیرم.. هزینه داره.. بنظرتون برم جواب بهتری میگیرم؟ 

۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ۱۸:۰۲:۲۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۸/۱۰ ۲۱:۱۸:۵۱
(ویرایش)

سلام مرسی یلدا جان واقعا قدم بزرگه همین بود .مرسی عزیز دلم خوشحالم ک با موفق شدنم تونستم روزتو بهتر کنم.smile

تو و جانا خیلی بهم کمک کردین ک بتونم این غول وحشت ورد کنم.kissمی بوسمتون.

آره طلوع جان خدا کنه اون لحظه وخیلی زود ببینم.برا دعاهاتم ممنون قشنگمlove

گزارشمم بدم امروز دو مرتبه با دیلا سایز 4 تمرین کردم.anim2-thumbsupsmileyanim

۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ۱۸:۳۵:۲۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲۳ ۱۹:۲۶:۱۵
(ویرایش)

سلام خانوما من دو سال و نیم ازدواج کردم و همچنان ....

توی مرحله فرارم و نمیخام با درمانم روبرو شم با انگشت خودمو همسرم و دیلا ۵ سانتم شروع کردم و مشکلی نداشتم البته قبلا

الان به کمکتون نیاز دارم که پیگیرم باشید مطمئنم اگه اراده خرج کنم خیلی زود درمان میشم

الان یه لباس بچگونه دخترانه گرفتم و دارم گریه میکنم یعنی میشه یه روز بانو بشم مادر بشم

مبارزه هر چند سخت صعود را ادامه بده
قله شاید تنها در یک قدمی تو باشه
۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ۱۸:۴۸:۲۶
(ویرایش)

اناجان اینکه برای هرکسی چقد طول میکشه متفاوت هست بستگی به خودت و امادگیت داره ترس همه ما داشتیم ولی باید یه جا محکم وایستیم جلوش پس تسلیم نشو اینکه چون 1هفته نتونستی نباید سردت کنه ازپسش برمیایباورکن اصلا سخت نیست ان شاءالله به زودی تجربش کنی اونوقت کلی به این ترسا میخندی نگران نباش همینکه پا پیش گذاشتی ومیخوای درمان شی این خیلی خوبه قدم بعدیت اینه روی فکرت تسلط داشته باشی کگل بزن اروم باش و بدون ازپسش برمیایقبلش باشوهرت صحبت کن حالت هاتو بهش بگو که هرجا استرس داشتی کمکت کنه ارومت کنه باهم قدم وردارین میتونی انا جان 

خدایا به امیدتو
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران