تعداد بازدید : 977
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱/۲۵
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۲/۷
کاربران آنلاین : 0
77Zizi
۱۴۰۰/۱/۲۵ ۰۰:۰۶:۴۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۷ ۰۲:۱۶:۴۳

واژینیسموس۹۹

(ویرایش)

سلام بچه ها امیدوارم حالتون خوب باشه،من چارروزه با سایت اشناشدم و تمرین هم شروع کردم ولی امروز موفق شدم وارد سایت شمو پیام بزارم.

بچه ها خواهش میکنم کمکم کنین من خیلی داغونم ولی امیدوارم،من ده ماهه عروسی کردم دوبار پیش دکتر رفتن برای برداشتن بکارت کلی درد کشیدمو بخیه و پانسمانو هزینه ولی فایده نداشت🥺فک میکردم نمیتونم تا اینکه اینجارو دیدم امیدوار شدم،من روز اول دیلا نه سانتی درست کردم و اولش با یکم دردو حس بد داخل رفت یکم بود عادی شد گفتم بزرگتر بسازم ده ونیم ساختم بدون ژل ب هیچ عنوان داخل نمیره ژل ک میزنم با درد داخل میره وقتیم ک کامل داخله کگل میزنم درد میاد ینی تنگیشو حس میکنم ده دقیقه ک میشه دردش عادی میشه ولی عقب جلو ک‌میکنم درد میاد یکم،چقد باید اینو ادامه بدم و ایا درسته ب همین منوال پیش برم؟؟؟

۱۴۰۰/۲/۱ ۱۶:۳۳:۴۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ ۱۱:۲۷:۱۶
(ویرایش)

سلام بچه ها من هم واژینیسموس دارم و تا سایز ۸ پیش رفتم و زیر شکمم خیلی درد میکنه .ایل این طبیعیه؟

زندگی زیباست...
۱۴۰۰/۲/۷ ۱۵:۱۱:۳۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۴/۱۵ ۱۹:۰۱:۵۷
(ویرایش)

سلام زی زی  من انقدر اطلاع ندارم اما تا جایی که میدونم نباید از اون سایز شروع میکردی یا ی دفعه انقد سایزتو بالا میبردی نیم سانت نیم سانت برو بالا بدنت اذیت نشه  و این که تا با یه سایز راحت نشدی رو سایز بعدی نرو 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران