تعداد بازدید : 986
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۱/۳/۱۶
کاربران آنلاین : 0
Farzan66k
۱۳۹۹/۱/۲۴ ۱۱:۱۰:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۸ ۰۹:۱۵:۱۷

افزایش قد بچه

(ویرایش)

دوستان من قد بچم از حدنرمال پایین تره میشه لطفا کمکم کنید 

دکترش گفته هورمون رشد تزریق کنه ولی من از عوارضش میترسم ترجیح میدم دارو بخوره

زندگی زیباست
۱۳۹۹/۱/۲۴ ۱۱:۴۱:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۵ ۲۳:۳۳:۱۶
(ویرایش)

سلام عزیزم مسلما اگه دارو میشد استفاده کنه خود دکترش میگفت ماهواره زیاد تبلیغ میکنه میگن مکمله عوارض نداره ولی آدم میترسه استفاده کنه

۱۳۹۹/۱/۲۴ ۱۲:۴۷:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۴ ۱۲:۵۳:۲۸
(ویرایش)

دوستم برای افزایش قد و وزن کودکت اگه سنش بالای دو ساله , میتونی بهش    گین آپ    بدی. همه داروخونه های موجوده و فوق العاده خوش طعمه. من اثرشو دیدیم و به همه ی دوستان و اطرافیانم هم توصیه کردم وخداروشکر همه راضی هستن.anim2-painting دکتر رامین اسدی فوق تخصص اطفال منطقه  5 هم خیلی با گین آپ موافقه بازم میتونی با ایشون هم مشورت کنی.

من تنها دارایی خودم هستم
۱۳۹۹/۱/۲۵ ۰۲:۳۵:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۵ ۰۲:۳۹:۱۲
(ویرایش)

وااااااااااااااااااااااااااااای نه از تبلیغات ماهواره اصلا چیزی رو خرید نکنید. یکی از همسایه های ما از ماهواره برای افزایش رشد قدش کپسول گرفته بود بیچاره مُرد.

۱۳۹۹/۱/۲۵ ۱۴:۱۵:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۷ ۱۲:۲۴:۱۸
(ویرایش)

سلام

کسی تا حالا آرژنین برای افزایش قد بچه 6 تا 7 مصر کرده؟

۱۳۹۹/۲/۹ ۱۲:۰۰:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۰ ۱۳:۱۴:۴۵
(ویرایش)

بهتره که با فوق تخصص غدد اطفال مشورت کنی بچه رو ببرید آزمایش میدی خیالت راحت میشه.منم از گین آپ برای رشد بچه راضی بودم .به تبلیغات ماهواره که نمیدونی منشأ ش کیه و کجاست اهمیت ندیدن.

۱۳۹۹/۳/۲۲ ۱۴:۰۸:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۳ ۱۹:۳۲:۵۱
(ویرایش)

روند رشد بعضی از کودکان در مقایسه با بقیه کمتر است. این کودکان نسبت به سن شان کوتاه تر هستند و اغلب دیر وارد دوران بلوغ می شوند؛ البته روند رشد این کودکان بعد از توقف رشد دوستان شان ادامه خواهد داشت.

در صورتی که قد والدین کودک کوتاه باشد، احتمال کوتاه قد بودن کودک هم وجود دارد.

برخی از بیماری های مزمن باعث کوتاهی قد کودک شده و در سلامت عمومی کودک تاثیر می گذارد که برخی از آن ها شامل موارد زیر می شوند:

• بیماری قلبی؛
  • آسم؛
  • بیماری التهاب روده (IBD)؛
  • دیابت؛
  • مشکلات کلیوی؛
  • کم خونی داسی شکل؛
  • آرتروز روماتیسمی در نوجوانی (JIA).

منبع معتبر گفته های بنده

۱۳۹۹/۳/۲۸ ۱۴:۴۱:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۲۶ ۱۹:۲۹:۴۷
(ویرایش)

یه خبر خوب

پوشک بیبی کینگ رو که همه میشناسین. حالا چند وقته سایت خودشو راه اندازی کرده و علاوه بر اینکه می تونید پوشک بچه رو بی واسطه از خود کارخونه سفارش بدین، کلی مطالب جالب و به درد بخور راجع به مادرا و کودکا داخل سایتش قرار داده که به درد همه میخوره. تا مطالب کهنه نشده، اولین نفری باشید که مقالات رو برای دوستاتون میفرستین. 

اینم لینک سایت: https://babyking-co.com/

۱۴۰۰/۲/۲۲ ۱۴:۴۱:۱۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱ ۰۹:۵۴:۵۲
(ویرایش)

به نظرم در این مورد حتما حتما به پزشک مشورت کنید و بدون هماهنگی با دکتر اقدامی نکنید

۱۴۰۱/۳/۱۶ ۲۱:۱۸:۲۰
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۶/۲۸ ۱۴:۴۷:۳۳
(ویرایش)

روش های طبیعی به نظرم خیلی بهتر جواب میده میگفتن استخر رفتن کمک می کنه به قد بچه. ما برای خونه مون استخر بادی خریدیم همیشه توی خونه هست. 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران