تعداد بازدید : 58872
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۴/۱۸
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۵/۱۰
کاربران آنلاین : 0
مینیاتور۶۵
۱۳۹۶/۴/۱۸ ۱۵:۳۰:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۱۲ ۲۳:۳۷:۰۸

امپول سینال اف

(ویرایش)

کسانی که امپول سینال اف زدن بیان

امیدم فقط به خداست ومیدونم که وقتی از ته دلم بهش امید دارم بهم میده..
۱۳۹۶/۴/۱۸ ۱۵:۳۱:۵۷
(ویرایش)

توروخدا اگه کسی امپول سینال اف زده ونتیجه گرفته بیاد؟

عوارض هم داره؟

من دکترم ۶تا سینال داده بزنم سه تا شوزدم سه تای دیگه مونده 

۱۳۹۶/۴/۱۹ ۰۸:۴۷:۱۹
(ویرایش)

ممکنه با سینال اف هم باردار نشم؟

۱۳۹۶/۴/۱۹ ۱۰:۵۷:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۸ ۱۹:۵۱:۴۸
(ویرایش)

سلام

من زدم، به من دوازده تا داده بود که دو تا دوتا باهم میزدم  روز سیزده پریودی یک سونو دادم  دکتر گفت فولیکولات خوبن و بالغن و...امپول اچ سی جی هم بزن که تخمک ازاد بشه و ... و روز بعدش 2 تا اچ سی جی هم زدم و همون ماه باردار شدم الان  5 ماهه هستم منتظر نی نی .

راستی من قبل اینا دو نوبت اچ سی جی تنها زده بودم ولی جواب نگرفته بودم (البته من سقط داشتم یعنی بدون دارو هم باردار میشدم اما سقط میشد همون ماه اول)

۱۳۹۶/۴/۱۹ ۱۱:۱۱:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۸ ۱۹:۵۱:۴۸
(ویرایش)

من خودم قصد داشتم اگر سینال اف هم جواب نداد برم دنبال روش های ازمایشگاهی اما به اون روشها هم هیچ وقت اعتماد کامل نداشتم واسه این که دست رو دست نگذاشته باشم و مصداق ادم بی تلاش نباشم دکتر میرفتم ،اما راستش رو بخوای به نظرم نه این امپول و نه هیچ داروی دیگری تو بارداری اونقدام موثر نیست باید خواست خدا باشه تا بشه!

من تو اشناهامون موردی سراغ دارم که دکتر گفته بود مشکل ژنتیک دارید با هم بچه دار نمیشید طلاق بگیرید یا بچه بیارید اما خودش باردار شد الان سومی رو هم اورده اون هر روز 70 بار سوره حمد رو روی اب میخوند و میخوردن و خیلی به واسطه های زمینی چشم ندوز فقط واسطه هستن همین!

انشاالله شما تلاشت رو بکن خدا بهترین خیر رو برات رقم میزنه خیلی فک نکن حالا سینال اف چه چیزیه جادو میکنه یا با عوارضش ادم میکشه هیچ کدومش نیست فقط واسطه است. واسه من عوارضی نداشت فقط کیست اورد دارو خوردم .امپول هپارین و قرص اسپرین هم دارم استفاده میکنم.

۱۳۹۶/۴/۱۹ ۱۱:۴۶:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۹ ۲۰:۵۴:۳۸
(ویرایش)

علت سقطتون چی بود عزیزم

سلامتی باشه
۱۴۰۰/۱/۱۹ ۱۳:۴۸:۴۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۵ ۱۵:۴۲:۲۱
(ویرایش)

من نمیدونستم سینال اف برای آقایان هم مفیده.

ببخشید آمپول سینال اف برای پسرزایی تاثیر داره؟wonder

https://laklak.me/questions/56421/%D8%A2%D9%85%D9%BE%D9%88%D9%84-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D9%81-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%B1%D9%85

۱۴۰۰/۵/۱۰ ۱۳:۱۱:۴۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲ ۲۰:۰۸:۲۸
(ویرایش)

عزیزم معمولا دور ناف میزنن. اینجا آمپول سینال اف کجا تزریق میشه؟ هم گفته تو بازو و دور ناف

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران