تعداد بازدید : 192754
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۱/۲/۱۳ ۱۲:۱۴:۴۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۳ ۲۰:۱۹:۰۱
(ویرایش)

سلام Z75m عزیزمanim2-ad54ad

من درمان شدم عزیزم،همینجا به کمک همین دوستان نازنین❤️

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده🙏
۱۴۰۱/۲/۱۵ ۰۰:۲۵:۵۲
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۵/۱۳ ۱۴:۰۷:۳۴
(ویرایش)

سلام عزیزان،،چرا خبری از کسی نیست؟خیلی سوت و کوره من مطمئن هستم ک بعضی از دوستان در حال تمرینن شایدم درمان شده باشن😍ولی توروخدا مارو تنها نذارین ب اینجا هم سر بزنین ما ب کمکتون خیلی احتیاج دلریم

تا خدا نخواد هیچ برگی از درخت نمیفته
۱۴۰۱/۲/۱۵ ۰۰:۲۸:۲۳
(ویرایش)

سلام sogand.stجان خوبین شما؟خوش بحالتون دست راستتون رو سر ما کاش منم یه روز میومدم میگفتم هوراا در مان شدم ولی حیف و صد حیف ک اینطوری نیست😪

۱۴۰۱/۲/۱۷ ۱۳:۵۹:۲۳
(ویرایش)

سلام Rahii جان،،شما درمان شدین؟؟

۱۴۰۱/۲/۲۰ ۱۳:۵۰:۰۷
(ویرایش)

سلام بچه ها چرا از کسی خبری نیست؟

۱۴۰۱/۲/۲۳ ۱۱:۴۸:۱۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۴/۲۵ ۰۲:۰۴:۳۴
(ویرایش)

سلام به همه عزیزان

ان شاالله که حال همگی خوب باشه 

دوستان در حال تمرین امیدوارم که هر روز پر تلاش تمریناتتون رو انجام بدین و هیچ وقت ناامید نشین و با انگیزه روند درمان رو با تلاشتون و تمرین روزانه کامل کنین

حوراسا جان عزیزم مطمئن باش اگه اصولی به صورت پیوسته و آهسته تمرین کنی به زودی تو هم اینجا با خبر بانوشدنت خوشحالمون میکنی.شاید باورت نشه ولی من هم و تمام کسانی که با این روش درمان شدن یه روز مثل تو درست همین نقطه ای که الان هستی بودیم با هزارتا سوال توی ذهنمون که یعنی میشه ما هم بتونیم.....ولی شد خیلی راحتتر از اون چیزی که تصورش رو کنی شد پس هیچ وقت ناامید نباش حین تمرین و همیشه نیمه پر لیوان رو ببین و به موفقیتها و پیشرفتهای روزانت فکر کن نه به یاس و ناامیدی که آخرش چی میشه.....فقط یادت باشه شرط موفقیت فقط کلیدش دست اراده و تلاش خودت هست که روزانه(به جز ایام پریودی)به صورت پیوسته و بدون وقفه تمرین کنی و در افزایش سایز دیلاها به هیچ وجه شتابزده عمل نکنی .....من هم با همین روش به راحتی البته با تمرینهای روزانه و به دور از شتابزدگی درمان شدم و توی طول درمان نذاشتم هیچ وقت ناامیدی بر من غلبه کنه و در عوض با کوچکترین پیشرفتی از خوشحالی ذوق میکردم....پس تو هم میتونی ایمان داشته باش که راه درمان همینه و تو هم میتونی چون من و هزاران نفر دیگه مثل من و تو تونستن....

anim2-a2d3flowerloveپر قدرت ادامه بده.به امید خبرهای خوبت 

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۱/۲/۲۴ ۱۴:۵۵:۲۲
(ویرایش)

سلامz99جان،ممنون از امیدواریت🌹،هرچی تلاش میکنم ب نتیجه نمیرسم،همشم بخاطر وقفه بین تمریناتمه اصلا پیوسته نیست،ولی میدونم ک ۸۰درصدش هم بخاطر بچه داری هس خدا بهم کمک کنه هر چ زودتر از شر این بیماری خلاص شم 🙏

۱۴۰۱/۲/۲۴ ۲۱:۳۰:۳۰
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۴/۲۵ ۰۲:۰۴:۳۴
(ویرایش)

حوراسا جان حتی اگه با تمام وجود گرفتاریها و دغدغه های زندگی که داری هر روز نیم ساعت وقت واسه خودت بزاری باور کن توی مدت زمان کوتاهی درمانت کامل میشه....هیچ وقت فراموش نکن عزیزم حتی اگه این مشکل هم نداشتی هر خانمی حداقل حقش هست حداقل  یک ساعت از شبانه روز فقط و فقط واسه خودش باشه نه واسه همسر و حتی فرزند .....سعی کن حداقل نیم ساعت از شبانه روز واسه خودت و به خودت تنها اختصاص بدی ،میتونی از همسرت کمک بگیری اون ساعت تمرینت بچه رو نگه داره و یا اینکه اگه نمیشه،سعی کن زمانی که بچه خواب هست تمرین کنی عزیزم.باور کن ارزشش رو داره ،انگار یه بار سنگین از روی دوشت برداشته میشه و خودت از نظر روحی خیلی سرزنده تر و سرحالتر میشی و دیگه این افکار آزارت نمیده و اعتماد به نفست خیلی بالاتر میره عزیزم.پس اول به خاطر خودت تمرین رو جدی بگیر.باور کن من هم شاغل بودم توی کار خونه داری هم اصلا کمکی نداشتم ولی به خاطر خودم هر روز حتی شده بیست دقیقه تا نیم ساعت تمرین کردم و نتیجه داد .

پس تو هم میتونی عزیزم.منتظر خبرهای خوبت هستم.پیروز باشیflower

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۱/۲/۲۷ ۲۳:۲۰:۴۶
(ویرایش)

آره حرفتو قبول دارم z99جان،،ممنون،انشالله 

۱۴۰۱/۲/۲۸ ۱۷:۱۱:۱۵
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۷/۱۷ ۱۰:۴۰:۲۸
(ویرایش)

سلام من پنج ماهه عروسی کردم از عید خواننده خاموش این انجمن هستم این پنج ماهو درگیر واژینیسموس شدید بودم .قبلا کاربرا اینجا خیلی اکتیو تر بودن 

تنها خدا کافیست
۱۴۰۱/۲/۳۱ ۲۰:۱۵:۰۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ ۲۳:۲۱:۲۱
(ویرایش)

سلام قشنگا .. 💓 در چه حالین؟ خوبین؟ خوشین؟ 

تمرینا به کجا رسیده؟

من اومدم با یه خبر .. من دارم مامان میشم 🙈😊 

ایمان داشته باش .. خدا چاره ساز است. 🍃
۱۴۰۱/۲/۳۱ ۲۰:۱۸:۱۲
(ویرایش)

سلام Ziziii جان .. خوبی؟

این مدت که خواننده خاموش بودی واسه درمان اقدامی هم کردی؟

۱۴۰۱/۳/۱ ۰۰:۰۸:۵۳
(ویرایش)

سلام فاطمه خانووم،پس حدسم درست بوده خداروشکر آخه دیدم خیلی کم پیدایی گفتم احتمالا مامان شدی،،تبریک میگم عزیزم،چند وقتته؟

۱۴۰۱/۳/۱ ۱۳:۳۷:۵۵
(ویرایش)

سلام عزیزم .. 

عه جدی همچین حدسی زدی؟ 😁 

سلامت باشی 

۱۵ هفته‌م تموم شده

۱۴۰۱/۳/۳ ۱۳:۰۴:۱۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۷/۱۷ ۱۰:۴۰:۲۸
(ویرایش)

من خیلی روحیه مو از دست دادم . شب اول ازدواج دو سانت دخول داشتم و پرده مو از دست دادم بعد از اون واسم کابوس بود ب توصیه این انجمن دستکش و پنبه هم گرفتم ولی نتونستم استفاده کنم انگشت شش سانتی متری به زور تا نیمه داخل میشد خلاصه هدفم هم 13 بود 

تنها خدا کافیست
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران