تعداد بازدید : 681
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۳/۳۰
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۱/۵/۱۰
کاربران آنلاین : 0
sakara
۱۴۰۱/۳/۳۰ ۲۳:۰۰:۱۶
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۱۰/۴ ۲۳:۰۸:۳۱

مزایای اصلی برنامه ویزای استارتاپ کانادا

(ویرایش)

همان‌طور که از نام ویزای استارت آپ کانادا مشخص است، روشی برای دریافت اقامت موقت و دائم کانادا از طریق راه اندازی کسب و کار نوپا (Start-Up) و ایجاد استارتاپ است.

• اقامت دائم به تمام اعضای گروه و خانواده وابسه آنها اعطا می شود.
  • اقامت دائم کانادا به عنوان مجوز کار نیز عمل می کند.
  • برخلاف اغلب برنامه های کارآفرینی٬ متقاضیان می توانند برای شهروندی اقدام کنند.
  • برای اقدام برای ویزای استارت آپ برخلاف برنامه کارآفرینی که نیاز به حداقل سرمایه گذاری در حدود ۶۰۰ هزار دلار کانادا دارد٬ اعضای گروه ملزم به ارائه این حداقل سرمایه نیستند.
  • محدودیت سنی برای متقاضی اصلی وجود ندارد.
  • زمان رسیدگی به درخواست سریع است.

مجموعه حقوقی مهاجرتی کاناداپاس و شرکت شتاب دهنده بیزینس و استارت آپ i3 capital با مدیریت مهیار حلاج‌ پور٬ عضو سازمان (NACO (National Angel Capital Organization ٬ مشاور رسمی (RCIC) یا اصطلاحا وکیل مهاجرتی کانادا با سال ها تجربه در هدایت و حمایت صد ها تجارت نوپا٬ استارت آپ و همکاری با شرکت های معظم بین المللی از ابتدا تا انتهای مسیر موفقیت شما در پروسه مهاجرت به کانادا در کنار شماست.

۱۴۰۱/۴/۱ ۱۲:۳۰:۴۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۴/۱ ۱۲:۳۰:۴۴
(ویرایش)

من 24 سالمه و درسمم تموم شده و رشتم کامپیوتر هم هست و خیلی دوست دارم به کشور کانادا مهاجرت کنم و اونجا کار کنم میشه بگید بهترین مشاغل کانادا چیه . اصلا چجوری باید به کانادا برم

۱۴۰۱/۴/۱ ۱۷:۱۱:۵۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ ۱۶:۱۴:۴۶
(ویرایش)

ویزای استارتاپ کانادا یکی از سریع ترین ویزاهاست به شرطی که یک بیزنس پارتنر در کانادا داشته باشی یا طرح استارتاپی موفق رو ارائه بدی البته که نیاز بهمقدار قابل توجهی پول هم هست. پس توصیه میکنم در اقدام برای ویزای استارتاپ کانادا تحقیق کنید قبلش...

دکور خانه شما بخشی از شخصیت شماست.
۱۴۰۱/۵/۱۰ ۱۳:۰۲:۴۱
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۹/۲۹ ۱۷:۲۶:۵۲
(ویرایش)

برای مهاجرت به کانادا میتوانید از مشاوره موسسه آوام استفاده کنید

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021