تعداد بازدید : 525
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۴/۲۰
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۷/۵
کاربران آنلاین : 0
sakara
۱۴۰۱/۴/۲۰ ۱۸:۵۴:۲۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۱۰/۴ ۲۳:۰۸:۳۱

بهترین رشته ها برای مهاجرت به کانادا کدامند؟

(ویرایش)

یکی از مهم ترین دغدغه های افرادی که قصد تحصیل در کانادا و دریافت ویزای تحصیلی کانادا را دارند، یافتن بهترین رشته های دانشگاهی برای اپلای در کانادا است. بدیهی است که متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی کانادا آزادی بیشتری برای انتخاب رشته دانشگاهی خود خواهند داشت اما دانشجویان مقطع بالاتر برای ورود به دانشگاه، باید به رشته آخرین مقطع دانشگاهی خود توجه ویژه ای داشته باشند. از بهترین رشته های تحصیلی برای مهاجرت به کانادا میتوان موارد زیر را نام برد:

پزشکی و سلامت، مهندسی، علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات، تجارت و امور مالی، حقوق، داروشناسی، زمین شناسی و علوم معدن و...

پس از بررسی بهترین رشته ها برای مهاجرت کانادا باید به این نکته اشاره داشت که به طور کلی تحصیل در کانادا می تواند یک فرصت فوق العاده در زندگی هر فرد باشد. افرادی که مدرک تحصیلی خود را از کشور کانادا دریافت می کنند، می توانند آسوده خاطر باشند که در این کشور می توانند مشغول به کار شوند. 

۱۴۰۱/۵/۱۰ ۱۲:۴۸:۳۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۹/۲۹ ۱۷:۲۶:۵۲
(ویرایش)

سلام شما برای دانشجوی سال آخر پرستاری مهاجرت به آلمان و یا مهاجرت به کانادا رو پیشنهاد میدین؟

۱۴۰۱/۵/۱۸ ۱۶:۳۹:۴۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ ۱۶:۱۴:۴۶
(ویرایش)

موسسه افق ویزا درباره بازار کار رشته کامپیوتر در کانادا بطور کامل توضیح داده توصیه میکنم ی نگاهی بندازین

دکور خانه شما بخشی از شخصیت شماست.
۱۴۰۱/۱۲/۱۵ ۰۹:۳۶:۴۰
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ ۰۹:۳۷:۱۰
(ویرایش)

سلام منم قصد مهاجرت کاری به کانادا دارم.

کسی میتونه کمک کنه؟

۱۴۰۱/۱۲/۱۵ ۰۹:۴۰:۱۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ ۰۹:۰۷:۳۹
(ویرایش)

سلام مینا جان

من حدودا 3 ماه پیش مهاجرت کاری به فرانسه داشتم.

حتما برای راحت تر شدن کارهات از یه وکیل کمک بگیر

من خودم با موسسه مهاجرتی اصطهباناتی چند جلسه مشاوره رفتم.

۱۴۰۲/۵/۱۰ ۱۵:۰۳:۵۸
آخرین حضور: ۱۴۰۲/۶/۲۲ ۱۴:۳۰:۵۳
(ویرایش)

سلام

روز همگی بخیر

چنتا سوال داشتم.

یک این که مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل امکان پذیره؟

و این که آیا میشه از طریق تحصیل در کانادا اقامت این کشور رو گرفت؟

سوم این که چرا انقدر تب مهاجرت به کانادا بالاست؟

لطفا راهنماییم کنید.

۱۴۰۲/۵/۱۶ ۱۴:۱۲:۴۱
آخرین حضور: ۱۴۰۲/۵/۱۶ ۱۴:۲۱:۵۳
(ویرایش)

سلام 

روزتون بخیر

میخواستم بدونم برای مهاجرت به کانادا کدوم روش رو توصیه میکنید

تحصیل در کانادا یا 

سرمایه گذاری در کانادا

۱۴۰۲/۷/۵ ۱۴:۵۵:۵۹
آخرین حضور: ۱۴۰۲/۷/۵ ۱۵:۰۵:۵۷
(ویرایش)

سلام دوستان

بدون شک، مهاجرت به کانادا یکی از بهترین گزینه‌ها برای مهاجرت کاری و تحصیلیه. کانادا به عنوان یکی از کشورهای پذیرنده‌ی خوب مهاجران، فرصت‌های شغلی فراوانی برای مهاجران ارائه می‌ده و از طریق برنامه‌های مهاجرت کاری به کانادا به افراد امکان مهاجرت به کانادا رو فراهم می‌کنه. همچنین، برای کسانی که دنبال تحصیل در کانادا هستن، برنامه‌های مهاجرت تحصیلی به کانادا وجود دارند که به آنها فرصت می‌دهند تا در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی این کشور تحصیل کنند. به طور کلی، مهاجرت به کانادا به شما فرصتی عالی برای شروع یک زندگی جدید، به دست آوردن تحصیلات برتر، و پیشرفت در حیطه‌های شغلی متنوعی را ارائه می‌دهد.

دیگه وقت رفتنه ...
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران