تعداد بازدید : 372
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۶/۸
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۱/۶/۲۶
کاربران آنلاین : 0
elmira_ebadi
۱۴۰۱/۶/۸ ۱۵:۲۶:۱۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۸ ۲۲:۵۹:۳۱

مدرک آرایشگری برای مهاجرت

(ویرایش)

من خودم چند سال هست که مدرک آرایشگری گرفتم و درآمد عالی دارم، دوست دارم در این تالار این که چطور با یک جستجوی ساده این مقاله را پیدا کردم و مسیر زندگی من در حال تغییر است برای دوستانم به اشتراک بگذارم. من قصد مهاجرت داشتم و این مقاله خیلی چیزها را برایم روشن کرد که امیدوارم برای دوستان که حالی مثل من داشتن مفید باشه:

نکات بسیار مهم گرفتن مدرک فنی حرفه ای آرایشگری برای مهاجرت

بعد از خواندن این مقاله به آموزشگاه آرایشگری گل گیس زنگ زدم و کلی راهنمایی و مشاوره دلسوزانه بهم دادن و اینطور شد که من با هدف در حال درست کردن کارهایم برای مهاجرت به  کشور سوئد هستم.

سایتشون برای آموزشگاه آرایشگری گل گیس هست که در تهران هم هستن ، لینکش هم جدا میگذارم برای کسایی که به دنبال جواب سوال هایشان برای مستقل شدن هستن.

golgisamoz.com

کلی تجربه و اطلاعات مفید که دوست دارم برای دوستان و دنیا به اشتراک بگذارم.
۱۴۰۱/۶/۱۳ ۱۹:۳۳:۵۲
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۹/۲۹ ۱۷:۲۶:۵۲
۱۴۰۱/۶/۱۳ ۱۹:۳۳:۵۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۹/۲۹ ۱۷:۲۶:۵۲
۱۴۰۱/۶/۱۹ ۱۰:۴۲:۵۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۶/۲۰ ۰۹:۴۵:۰۰
۱۴۰۱/۶/۲۶ ۱۴:۵۵:۵۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۶/۲۶ ۱۴:۵۷:۱۳
(ویرایش)

سلام اتفاقا من هم خیلی تو این شرایط سخت وحشتناک اقتصادی به دنبال کسب درآمد بودم. چون طراحی و کاشت ناخن رو عاشقشم اومدم سمت آموزش اون توی آموزشگاه آرایشگری معتبر که اونم داخل تهران باشه بهم نزدیک باشه هی پول راه ندم. سرچ کردم و گل گیس رو پیدا و کلی مشاوره دلسوزانه بهم دادن در عرض چند ماه یک متخصص عالی شدم دوستام مونده بودن چقدر حرفه ای شدم، حتی مدرک فنی حرفه ای بین المللی هم گرفتم و فوق العاده بهشون مدیونم از طریق لینک پایین پیداشون کردم امیدوارم به درد کسایی که تو شرایط من بودن بخوره love

https://golgisamoz.com/nail-desing-course

زندگی پر از امید و زیبایی است کافی است که کمی جهت دیدگاه را هل بدیم...
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران