تعداد بازدید : 191437
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۱/۷/۶ ۲۳:۰۴:۰۵
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ ۲۱:۵۰:۲۹
(ویرایش)

سلام الی جان منم سایز هدفم 13/5بود وفکر میکردم باید تا این سایز با دیلاتور تمرین کنم که بتونم دخول رو انجام بدم ولی وقتی سایز 11رو رروون شدم خانم خیابانی گفتند که مواجه با الت رو داشته باشیم 

یعنی هر روز در کنار تمرین با دیلاتور همین سایز با الت هم تمرین کنیم نمیخواد لزوما تا اخر آلت وارد بشه 

هر چقدر که وارد شد اصلا نیازی به عجله نیست هر روز بعد تمرین با دیلاتور با الت هم تمرین کنید که کم کم ترست بریزه تاکید داشتند که اصلا عجله نکنیم نیاز به فشار و زور نیست لزوما نمیخوایم که دخول کامل داشته باشیم فقط مواجهه با آلت 

که خداروشکر بعد دوروز با تمرین با آلت تونستیم دخول کامل انجام بدیم فقط عزیزم اصلا عجله نداشته باش و هرروز تمرین کن اصلا نیاز به زور و فشار نیست هر چقدر که وارد شد حتما اینو به همسرتم توضیح بده که صبور باشه و اختیار آلت رو دست خودت بگیر که خیالت راحت باشه

اگه روزای اول هیچی هم وارد نشد اشکال نداره فقط در حد مواجهه که ترست کم بشه 

هر جا دیدی خوب پیش نمیره نفس عمیق بکش و یه استراحت بده بعد دوباره شروع کن 

اصلا عجله نداشته باش و زور و فشار هم درکار نباشه 

بعد تمرین با دیلاتور  به آلت حسابی لوبریکانت بزن بعد شروع کن 

موفق باشی عزیزم

یه واژینسموسی که تونستم بعد ۵سال در عرض کمتر از یک ماه درمان بشم ❤️😃😍
۱۴۰۱/۷/۷ ۱۳:۲۳:۲۱
(ویرایش)

سلام دوستای گلم یه سوال داشتم کسایی که واژینسموس بودند و درمان شدن آیا با ژل لوبریکانت تونستن باردار بشند یا نه؟ اخه میخوام باردارشم ولی بدون ژل لوبریکانت( بر پایه آب)عادت ندارم

۱۴۰۱/۷/۷ ۱۳:۲۴:۰۳
(ویرایش)

سلام دوستای گلم یه سوال داشتم کسایی که واژینسموس بودند و درمان شدن آیا با ژل لوبریکانت تونستن باردار بشند یا نه؟ اخه میخوام باردارشم ولی بدون ژل لوبریکانت( بر پایه آب)عادت ندارم

۱۴۰۱/۷/۷ ۱۳:۲۷:۵۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۷/۷ ۱۳:۲۷:۵۵
(ویرایش)

سلام بر همه‌ی دوستان

منم بالاخره تونستم و امروز دخول کامل و بدون درد داشتمanim2-thanks

باورم نمیشه ولی واقعا این تمرینا خیلییییییی خوب جواب دادن. من تو این یک هفته هرروز بیشتر از یک ساعت تمرین کردم و قبل این تمرینا که یه دفعه امتحان کرده بودم با آلت انقدر درد داشت که خودمو کنترل کردم جیغ نزنمanim2-wacsmiley

یاسی جون خیلی ممنون از راهنمایی‌هاتونanim2-40

۱۴۰۱/۷/۸ ۰۰:۰۷:۳۱
(ویرایش)

الی جان بانوشدنت رو تبریک میگم. فقط عزیزم حتما تمرین با آلت رو ادامه بده که برات عادی بشه نری یه هفته بعد تمرین کنی. سعی کن هرروز یا یک روز درمیون با آلت تمرین کن موفق باشی عزیزم🥰♥️

۱۴۰۱/۷/۸ ۰۹:۰۰:۴۲
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ ۲۳:۲۱:۲۱
(ویرایش)

سلام یاسی جان 

من چون تصمیم داشتم باردار شم، یکماه بعد از درمان ژل رو کنار گذاشتم. چون از دکترم پرسیدم با لوبریکانت میتونم باردار شم، ایشون گفتن احتمال داره اما لوبریکانت خاصیت اسپرم کشی داره یا ممکنه اسپرم رو ضعیف کنه، بنابراین اگه قصد بارداری داری باید بذاری کنار‌ 

بعدش گفت فقط یه ژل هست به اسم baby dance که مشکلی برا بارداری ایجاد نمیکنه، که اونم سخت گیر میاد.

دیگه کم کم باید عادت کنی ژل استفاده نکنی، ترشحات آقا و خانم کافی هست. من خودم از اسپری آب جوشیده استفاده میکردم

ایمان داشته باش .. خدا چاره ساز است. 🍃
۱۴۰۱/۷/۸ ۰۹:۰۶:۰۴
(ویرایش)

سلام اِلی جان 

بابا باریکلا چه پیشرفتی 👌

تبریک میگم 💓 انشالله آرامش زندگیت همیشگی باشه 💖

۱۴۰۱/۷/۸ ۲۳:۱۸:۰۹
(ویرایش)

ممنونم فاطمه جان 

اخه حس میکنم خیلی واژنم خشکه. البته خیلی کم لوبریکانت استفاده میکنم پس بهتره ترکش کنم

۱۴۰۱/۷/۹ ۰۶:۲۶:۵۶
(ویرایش)

عزیزم اگه مشکل هورمونی نداشته باشی، ترشحات واژن کافی هست. می‌دونم کلا ژل خاصیت روان کنندگی‌ش خیلی بیشتره اما نباید تبدیل به عادت بشه. اینجوری اعتماد به نفستم بالاتر میره

۱۴۰۱/۷/۹ ۱۲:۵۹:۰۵
(ویرایش)

مرسی عزیزم بله حق باشماست🥰

۱۴۰۱/۷/۱۰ ۰۸:۴۵:۴۲
(ویرایش)

😙😍💓

۱۴۰۱/۷/۱۵ ۱۰:۲۴:۱۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۷/۲۱ ۱۰:۳۸:۵۵
(ویرایش)

سلام به همه دوستان گلم.من سه ساله ازدواج کردم و یک هفته پیش با تمرینات پیوسته با دیلاتور درمان شدم و تونستم سه بار دخول داشته باشم اما بعد از اون دردای شبیه پریودی داشتم و به دکتر مراجعه کردم معاینه کرد و گفت عفونت شدید و زخم داری.دارو داد.گفت اگه خوب نشی باید فریز کنی.خیییلی میترسم کلی گریه کردم.حالا ک تونستم واژینیسموس رو شکستش بدم و یه رابطه خوب رو تجربه کنم این مشکل اومد سراغم..کسی این تجربه رو داشته؟!؟ یعنی عفونت بخاطر دیلاتور ها هست؟ اخه من خیلی رعایت کردم هربار با ژل شسشتو میشستم خشک میکردم.موقع رابطه هم از کاندوم استفاده کردم.توروخدا اگه تجربه ای دارید راهنماییم کنید

من تونستم.شماهم میتونید🥰
۱۴۰۱/۷/۱۶ ۰۹:۱۹:۵۲
(ویرایش)

سلام عسل جان خوبی عزیزم؟

اول که تبریک میگم بابت موفقیتت. عشق و آرامش زندگیت ابدی 💓💞

زخم چرا داشتی؟موقع تمرین خیلی به خودت فشار آوردی؟

من هم اواسط تمرین با دیلاتور تکرر ادرار داشتم و وقتی رفتم دکتر گفتش به احتمال زیاد عفونت ادراری داری. با اینکه من دیلاهارو قشنگ با ژل شستشو میشستم هربار، خشک میکردم، در کل خیلی رعایت میکردم ولی نمی‌دونم این عفونت از کجا پیداش شد. خیلی هم اذیت شدم. اما خودش خوب شد 

اما مورد شما واسم پیش نیومد.آخه فریز چرا؟؟؟؟

۱۴۰۱/۷/۱۶ ۱۸:۵۶:۴۰
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۷/۲۱ ۱۰:۳۸:۵۵
(ویرایش)

سلام فاطمه خانوم.مرسی عزیزم ممنون از محبتت 

نمیدونم والا منم خیلی رعایت کردم حتی اقدامم هم با کاندوم بود.ولی ب مدت یک هفته صبح و عصر تمرین کردم وسه روزپشت سرهم اقدام داشتم.میگم شایدبخاطراین باشه زخمم.خییییلی ناراحتم.حالا ک خوب شدم باز این مشکل اومد سراغم.یک هفته رابطه نداشت مدیگه.الانم پری شدم بادرد وحشتناک😓😟😓😭

خیلی نا امیدم.میترسم رابطه داشته باشم دیگه بخاطر زخمم

من تونستم.شماهم میتونید🥰
۱۴۰۱/۷/۱۹ ۱۰:۳۶:۴۹
(ویرایش)

نه عزیزم ناامیدی چرا. این اتفاقا پیش میاد. فعلا باید طبق گفته های دکترت داروها رو مصرف کنی ببینی به کجا میرسه 

برا فریز به نظرم به یه دکتر دیگه هم مراجعه کن ببین نظر اون چیه 

من مامانم دید چشماش کم شده بود. یجا رفت دکتر بهش گفتن آب مرواریده باید عمل شی. یه دکتر دیگه رفت گفت باید شیشه عینکشو عوض کنه. حالا بعد از عوض کردن شیشه عینک دیدش خوب شده 

شما هم به یه دکتر بسنده نکن

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران