تعداد بازدید : 98
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۳/۱۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۳/۱۳
کاربران آنلاین : 0
ندا1994
۱۴۰۲/۳/۱۳ ۰۱:۱۰:۴۸
آخرین حضور: ۱۴۰۲/۳/۱۹ ۰۲:۰۹:۴۳

گل ارایی ماشین ومجلس عروسی

(ویرایش)

بهترین روز زندگی هرکس روزیه که انتخاب میکنه که بقیه عمرشو باکی زندگی کنه ،عروسیمون بعد ماه محرم صفر بگیریم ولی
چون داییم دیگه نمیتونست بیاد ایران خیلی برامون مهم بود حتما حضور داشته باشه میخواستیم که مراسمو زودتر برگذار کنیم وتو این مدت زمان
کم نمیدونستیم چجوری میشه از پس همه کارها بربیایم .اونم با این همه ترافیک که کلی از وقتمون میگرفت رفتم با کلی فکر اینترنت گشتم ببینم
میشه یکم از کارمون جلو بیوفته گل فروشی آنلاین شیراز سرچ کردم دیدم بله دسته گلم ،گل سفره عقد و دیزاین صندلی، ماشین عروس از یه جا
میشه انلاین سفارش داد.درسته خیلی از گل فروشیا این کار میکنن ولی یک دلیل دیگه که منو به خودش جذب کرد این ود کیک عروسیمونم با
خیال راحت میشد ازشون سفارش داد.اینجوری کلی صرفه جویی تو وقت و هزینمون میشد .تلفون برداشتم زنگ زدم همانگ کردم بریم همه چیو
قطعی کنم .باغ از خودمون داشتیم رفتیم ادرس دادیم با برخورد خوبشون و راهنماییاشون همه چی خیلی سریع هماهنگ شد و همه چی به
خودشون سپردیم.
دلم میخواد ازتجربه و عروسی برنامه ریزیشو بهتون بگم تا یه مجلس خوب وبی استرس تجربه کنین
شب عروسی برای هر زوجی یه شب خاطره انگیزه وهمیشه در ذهنشون ماندگار است .برنامه ریزی برای عروسی یکی از بهترین کارهایی
است که میشود کرد تا عروسی به شکل خیلی بهتر وپر از خاطرات شیرین تررقم بخوره ،برنامه ریزی عروسی کار زیاد دشواری نیس فقط نیاز
به یک سری اصول دارد:
-بهتر است از 4 الی 6 ماه قبل از عروسی تاریخ عروسی را تعیین کنید ،برای انتخاب تاریخ باید شرایط مهمان هایی که از شهر و کشور های
دیگر می ایند را در نظر بگیرید،چه فصلی برای سفر بهتره و تعطیلی وشرلیط جاده هارا در نظر بگیرید.
-بودجه ایی را توافق کنید برای مخارج عروسی از ابتدا که دلخوری پیش نیاید.و نسبت به بالا رفتن قیمت تا چهارماه اینده حساب شود .همه
دوست دارند عروسی با شکوه و همه چی تمام بگیرند ولی از اول زندگی برای حرف دیگران زندگیتان را به اختلال و دردسر نییندازید.
-مراحل اولیه که برای مراسم مهم است مکان برگذاری عروسی است.که درتاالار ها یا باغ مجالس میشود رزو کرد یا اگر خودتان باغ دارید
مکانی برای برگداری عروسی دارید از قبل بروید و به انجارا سرسامان دهید، تا برای برگزاری مراسم خیالتون راحت باشد.
-اتلیه عروسی 3 یا 4 ماه قبل رزو کنید. در شهر های بزرگ فعالیت اتلیه ها زیاد است و طبق بودجه خودتان انتخاب کنید..خودتون چند ژستلیست مهمان ها را اماده کنین و تعداد در نظر بگیرین برای اندازه بوجه تاثیر دارد ..
عکس و مدل فیلم در نظر بگیرین .
-ارایشگاه عروس رزو کنید مهم است ارایشگاهی با کیفیت بالا رزو کنید .مراسم عروسی شبی خاطره انگیز است و همیشه در ذهن میماند پس
مهمه ظاهر خود را ان شب مهم دوست داشته باشید.
-ماشینی که میخواهید برای عروسی گل بزنید در نظر بگیرید اگرمال خودتان نیس هماهنگ کنید و اگر میخواهید اجاره کنید رزو کنید.
لباس و کفش و اکسسوری عروس و داماد تهیه کنید یا اگر میخواهید اجاره کنین از قبل رزو کنید.
-یکی از مهم ترین اصلی تری کارها گل ارایی است که از اول مراسم همراه ما است از سفره عقد ودسته گل عروس خانم و ماشین عروس
و....حتما جایی انتخاب کنید که مطمعن هستید از گل های تازه استفاده می کنند وسر زمان که میخواهید اماده کنند.
-کیک خود را سفارش بدهید و طرح مورد نظر خود را انتخاب کرده باشید .از قبل نمونه کارهای قنادی و از کیفیت مطمئن شوید.
کارت های عروسی اماده کنید اسم مهمان ها را بنویسید 3.الی 2 هفته قبل از عروسی کارت ها را پخش کنید.راستی ام گلفروشی که من تمام گل ارایی ها وکیکم را به انها سفارش دادم گل فروشی انلاین کارن است
به امید روزی که همه ازدواج ها پر از عشق وهمیشگی باشد .

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران