تیرگی-لبهای-تناسلی

تیرگی لبهای تناسلی زنان

تیرگی لبهای تناسلی در بین زنان شایع است و غیر عادی نیست. خانم ها نباید دیستگاه تناسلی خودشون رو با آنچه در فیلم ها مشاهده می کنند مقایسه کنند.

 

تیرگی لبهای تناسلی - تیرگ لبهای کوچک واژن

پوست بدن در همه ی نواحی یکنواخت نیست ودر بعضی قسمت ها به صورت طبیعی تیره تر ویا روشن تر از سایر قسمت ها می باشد . آلت تناسلی و نواحی چین دار بدن معمولا کمی تیره تر از بقیه ی قسمت های بدن است.تغییر رنگ وتیره شدن ناحیه تناسلی یک روند طبیعی است. و به عنوان یک بیماری نباید به آن نگاه کرد. به طور طبیعی بعد از بلوغ و تغییرات هورمونی رنگ ناحیه تناسلی نسبت به رنگ بقیه قسمت های بدن تیره تر می شود و اصولا" با بالا رفتن سن این تیرگی بیشتر می شود .علت اصلی تیره شدن رنگ آلت تناسلی زنان، تغییرات هورمونی و عوامل ژنتیکی است.تیرگی پوست ناحیه تناسلی برای بسیاری از خانم ها ناراحت کننده است با آن که که این ناحیه در معرض دید همه نیست، اما تیره بودن آن می‌تواند برای یک خانم و شریک جنسی اش ناخوشایند باشد. 

برای مطالعه ادامه مقاله تیرگی واژن به لینک زیر در ماماسایت مراجعه کنید .

/fa/article/417066/تیرگی-واژن

سوالات و مطالب مرتبط با تیرگی لبهای تناسلی

 

سلام خسته نباشین من ی دختر 19سالم ک ان شا الله تا چند ماه دیگ ازدواج میکنم ولی یکم استرس د ... ۵ساله که خود ارضایی نکردم اما باز علت این تیرگی واژن و اینکه یکم لب های داخلی واژنم به تیرگی میزنه لبه های واژنم بزرگ و تیره است ایا طبیعی است ؟هورمون های بدنم هم زیاد بود عمل جراحی زیبایی واژن (لابیاپلاستی) علت تیرگی و سیاهی ناحیه کلیتوریس و لب کوچک تناسلی چیه و درمانش چیه؟ از بین بردن تیرگی لبهای واژن خیلی جاها خونده بودم که دلیل تیرگی و بزرگ بودن لبه های کوچک الت تناسلی زنان به دلیل داشتن رابطه زیاد و یا خود ارضاییه. دلیل تغییر رنگ ناحیه تناسلی بعد از سن بلوغ مخصوصا لبهای کوچک داخلی چیه؟ تیرگی لبهای كوچیك ناحیه تناسلیش چی؟ اونم طبیعیه؟ دستگاه تناسلی زنان + عکس

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1398
پ ج ش ی د س چ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031