تو این ۹ ماهی که ازدواج کردم من و همسرم فقط سه بار تونستیم دخول داشته باشیم اونم نه کامل، چون واژن من خیلی کوچیک و تنگه،...

تعداد بازدید : 1748
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۴/۵

سوال شما

سلام. من ۹ ماهه که ازدواج کردم. از همون اول رابطه جنسی یعنی دخول برام خیلی دردناک و غیرممکن بود . بالاخره بعد از ۵ ماه از ازدواجمون همسرم تونست دخول رو انجام بده (حدودا چهار سانت) و مقدار کمی هم خونریزی داشتم. از اون به بعد من فکر کردم شاید سر واژنم گشاد شه و دخول راحت تر انجام شه، اما این اتفاق نیفتاد. تو این ۹ ماهی که ازدواج کردم من و همسرم فقط سه بار تونستیم دخول داشته باشیم اونم نه کامل، چون واژن من خیلی کوچیک و تنگه، اصلن غیر ممکنه که آلت همسرم داخلش بره. نمی دونم چه مشکلی وجود داره؟ من و همسرم هرچقدر سعی می کنیم این کارو انجام بدیم نمیشه. حالا چیکار کنم؟

پاسخ

سلام عزیزم. شما تا حالا معاینه زنان شدی ؟ 

به نظر میاد به نوع خفیفی از واژینیسموس دچار شده باشی . 

واژن ت هم تنگ و کوچیک نیست . بلکه در اثر انقباضات غیر ارادی شما ، سفت شده و دخول رو سخت کرده . 

برچسب ها :

واژینیسموس

مطالب مرتبط
وارد پنجمین سال زندگی شدیم. اما هنوز باکره هستم ترس شدیدی از نزدیکی دارم.... سلام خانم دکتر. وقت بخیر من دو روز قبل براتون ایمیل فرستادم ولی هنوز جوابی نگرفتم. 31 ساله هستم و سه ماهه که عروسی کردم اولین سکس ما خیلی برام دردناک بود و تا دو سه روز شبیه پریود خونریزی داشتم بعد هم تا مدتها بعد هر سکس که دردم داشتم و اصلا لذتی نمیبردم خون می امد دوبار هم پیش متخصص زنان رفتم معاینه کردند گفتند پرده کاملا از بین رفته و چند تا ژل روان کننده دادند با ژلها دردم کمتره ولی وسط سکس احساس خشکی واژن و سوزش میکنم و بعد از دوش گرفتن بعد سکس از پماد ویتامین AD که دکتر داده استفاده میکنم چون بعد سکس بیرون واژنم میسوزه احساس بریدگی دارم و گهگهای هم خونابه میبینم. نمیدونم علتش چیه با اینکه عاشق همسرم هستم ولی اصلا از سکس بخاطر این مسایل لذتی نمیبرم مقاله واژینیسموس شما رو هم خوندم ولی بنظرم من شامل این دسته نمیشم چون با معاینه دکتر مشکلی ندارم و حتی تنهایی رفتم و اپیلاسیون هم میرم ولی نمیدنم مشکلم از کجاس در ضمن شغل شوهرم اقماریه و فقط دو هفته در ماه با هم هستیم و برای هر دومون این موضوع خیلی سخته لطفا راهنماییم کنید یه سوال دیگه اینکه آیا در سکس عادی و بودن این مشکلات خانم از اول تا آخر رابطه لذت میبره یا فقط در لحظات ارگاسم؟ در ضمن پریود من در دو هفته ای هست که شوهرم پیشمه و خیلی دوست داره که پریودم بیافته تو دورانی که اون نیست آیا میتونم کاری کنم که تاریخ پریودم تغییر کنه در ضمن دوذره های من از 24 تا 28 روز متغیره. آیا با داشتن وازینسموس و عدم توانایی دخول امکان بارداری هست؟... 4 سال که ازدواج کردم، اما به علت ترس زیاد اجازه نزدیکی ندادم، تا اینکه تصمیم به بارداری گرفتم به هزار دردسر و سرنگ منی را وارد میکردم ... واژینیسموس هستم. برای بارداری حتما باید دخول كامل انجام گیرد؟ واژینیسم شدید بودم و الان هنوز با آلت مشکل دارم و از ورودی واژنم عبور نمیکنه ؟
نظرات کاربران
میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ارسال

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال