یه ساله اقدام به بارداری کردم که موفق نشدم ،دیروز رفتم دکتر برام متفورمین داده. ترشحات قهوه ای دارم خیلی کم و اسهالم شدم

تعداد بازدید : 1472
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۶/۲۶

سوال شما

سلام مامای عزیز خسته نباشید من یه ساله اقدام به بارداری کردم که موفق نشدم ،دیروز رفتم دکتر برام متفورمین داده نصف شب نصف روز دیشب که خوردم امروز ترشحات قهوه ای دارم خیلی کم و اسهالم شدم با عرض معذرت میخواستم بدونم به مصرفش ادامه بدم ؟ این ترشحات به خاطره متفورمینه؟ زانوم شاید نیاز به عکسبرداری داشته باشه قبلش به دکتر باید بگم متفورمین میخورم؟ ممنون

پاسخ

سلام عزیزم. متفورمین علایم گوارشی مثل اسهال  و ...ممکنه بده . متفورمین رو ادامه بده . 

نه  ،نیازی نیست بگی متفورمین میخوری .

ارسال نظر
امکان پاسخ به سوالات درون کامنت وجود ندارد. در صورت داشتن سوال بر روی کلید پرسش سوال اورژانسی کلیک کنید.
نظرات کاربران
میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ارسال

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

تیر 1396
پ ج ش ی د س چ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031