به دليل تاخير خيلي زياد در پريودهام قرص میخورم، الان ترشحاتم همراه با لکه بینی هست. دلیش چی هست؟

تعداد بازدید : 1266
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۱

سوال شما

سلام من ٢٦ سالمه. به دليل تاخير خيلي زياد در پريودهام. ٣ دوره هست قرص ياز ميخورم. ماه دوم به صورت نا منظم خوردم. و روز ٢٤ دورام پريود شدم و ٣ روز طول كشيد. قرص دوره سوم رو از روز ٣ پريود خوردم. الان ترشحات همراه با لكه هاي خون دارم!؟ با درد زنان پريود!؟ دليلش همين بي نظميه كه در خوردن قرص ها كردم!؟ من توي اين ٣ دوره اصلا رابطه نداشتم :) ميشه دليلشو بگيد!؟ برم دكتر!؟ يا خودش خوب ميشه. ممنون

پاسخ

سلام گلم. اصلا این قرصها رونباید نا منظم بخوری ! اصلا ما میخوریم که نظم بدیم به بدن. نه اینکه بدترش کنیم !
شما خودت بی نظمی و ایجاد کردی . حالا این یک ماه رو درست بخور ببین اگر خوب نشدی برو دکتر.
نظرات کاربران
میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ارسال

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

مرداد 1399
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران