تعداد بازدید : 1965480
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱/۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۴/۱/۱۸ ۲۰:۵۳:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۰ ۰۹:۵۰:۳۳
(ویرایش)
بارانا جون از این که وقت میزاری برا بچه ها متشکرم
۱۳۹۴/۱/۱۸ ۲۰:۵۴:۴۳
(ویرایش)
سلام مایده خوبی ؟
۱۳۹۴/۱/۱۸ ۲۱:۴۷:۵۰
(ویرایش)
سلام طناز جون..منم خوبم مرسی منم دلم تنگ شده بود..مسافرت بودم نت نداشتم
۱۳۹۴/۱/۱۸ ۲۳:۱۶:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۲/۱۵ ۱۷:۱۳:۰۱
(ویرایش)

سلام دوستان، من عضو جديدم. فكر مي كنم هيچكدوم تلخي و رنج منو تجربه نكرده باشيد البته خداروشكر. من ١٧ ساله با اين مشكل در گيرم البته با درد و رنج زياد صاحب بچه شدم ولي واقعا زندگيم به خاطر اين موضوع برام پرازدرد و تنهايي بود. متاسفانه دختراي ايراني از نظر جنسي درست تربيت نميشن و همين نجابت و كمرويي اين مشكلو تشديد ميكنه.... به هرحال در شرايطي كه زندگي سرد و بي روحي رو در غربت ميگذروندم با يه اتفاق ساده با اين سايت آشنا شدم... شايد باورتون نشه ولي بعدازاين همه سال من حتي نمي تونستم به خودم دست بزنم يا با آينه خودمو ببينم. حالا درطي يك هفته به سايز ٣ رسيدم البته فقط در پوزيشن زن زير. فقط الان شديدا ناحيه پرينه م درد ميكنه. هنوز باورم نميشه تونستم به اينجا برسم . من بايد تنها و خودم به خودم كمك كنم . هنوز باورم نميشه و فكر ميكنم اينا واقعيت نداره. ميترسم در اقدام اصلي شكست بخورم و اينبار ديگه واقعا مسءله مهم و حياتيه. به توضيحات و دلگرميهاتون شديدا احتياج دارم من خواهر و مادر ندارم😔والبته اون وقت كه مادرم بودن روم نميشد چيزي بگم....

۱۳۹۴/۱/۱۸ ۲۳:۳۸:۲۶
(ویرایش)
سلام شیرین جون خوش امدی به اینجا عزیزم.چه خوب تونستی پیشرفت کنی.درد یا به خاطر انقباض هست یا به خاطر اینه که واژنت هنوز به سایز عادت نداره..سعی کن به واژنت فشار نیاری...خدا رو شکر که اینجا رو پیدا..تمرینا رو ادامه بده..موفق میشی
۱۳۹۴/۱/۱۸ ۲۳:۴۰:۴۱
(ویرایش)
شیرین جان باکره هستی؟
۱۳۹۴/۱/۱۸ ۲۳:۴۱:۴۴
(ویرایش)
شیرین جان هفده ساله ازدواج کردی؟
۱۳۹۴/۱/۱۹ ۰۰:۴۱:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۸/۸ ۰۰:۴۵:۵۴
(ویرایش)

سلام دوستان الان رفتم گروه قبلي ديدم گروه جديد تشكيل دادين، اميدوارم تو سال ٩٤ و تو گروه جديد هر روز اتفاقاي خوب داشته باشيم

۱۳۹۴/۱/۱۹ ۰۱:۰۷:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۲۲ ۰۴:۱۷:۵۲
(ویرایش)

سلام رقیه جان من نمیتونستم تایپ کنم ولی میخوندم بعد از دخول 1  مشکل دیگه شوهرت داشت بهتر شد?واسه این میپرسم چون مال منم اینجوری البته بعد از چند بار 1 کوچولو بهتر شده

۱۳۹۴/۱/۱۹ ۰۷:۲۶:۵۹
(ویرایش)
سلام مهی جان زیارتت قبول.
۱۳۹۴/۱/۱۹ ۰۷:۲۷:۳۰
(ویرایش)
سلام صبح بخیر بچه ها
۱۳۹۴/۱/۱۹ ۰۷:۴۵:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۹ ۱۹:۴۲:۳۰
(ویرایش)
صبح بخیر شب خیال جونم ... واینک .......شب خیال دوباره فعااااااااااال ........شب خیال جون من منتظر روطهای تعطیلم تا تمرین دخول انجام بدم حتما گزارش میدم ممنون ازتشویقت.........آویدار جون ما فقط دوبار اقدام داشتیم دوبارش هم شوهرم اینطوری بود ولی بقول بچه ها ان شالله کم کم برطرف میشه
۱۳۹۴/۱/۱۹ ۰۷:۵۰:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۹ ۱۹:۴۲:۳۰
(ویرایش)
شیرین جان خوش اومدی ...چقدر سخته این همه سال با این درد دست وپنجه نرم کردن شما روی همه ما رو تو صبر وتحمل کم کردین اما عزیزم هر سختی بالاخره پایانی داره ان شالله روزهای خوشی درراهه ماهی رو هروقت از آب بگیری تازه س
۱۳۹۴/۱/۱۹ ۰۷:۵۷:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

سلام به همه و صبحتون بخیر و شادی

بچه ها من خیلی افسرده ، نا امید و ناراحتم cryingcryingcryingcrying

گفته بودم که هفته پیش سایز 10.5-11 وارد کردم یکم به سختی رفت ولی بعدش راحت عقب جلو میکردم، فرداش گفتم یکم دیگه باهاش تمرین کنم بعد برم سایز 13 که وقتی با سایز 10.5 کار کردم درست وارد نمیشد و خیلی اذیت شدم و بعدم پریود شدم و کار برام پیش اومد ، تا دیشب بعد از 10 روز دوباره رفتم سراغ تمرین .........  . اول یکم با سایز 4 کار کردم تا یکم واژنم باز بشه، بعد رفتم سایز 5 ، یکم به سختی وارد کردم و در عقب جلو هم زیاد راحت نبودم ، اما تمرین کردم تا کم کم عادت کنم ، یهو برام کار پیش اومد و رفتم به کارم برسم بعد از 45 دقیقه دوباره برگشتم سر تمرینم که یکم با سایز 5 کار کنم و بعد سایز 4 هم بدم دست شوهرم تا اون برام وارد کنه ، اما..............

سایز 5 که اصلا وارد نمیشد و به زور هم که وارد کردم خیلی اذیت شدم و سایز 4 هم که قبلا چقدر باهاش راحت بودم دیگه به سختی رفت داخل و اصلا نمیتونستم وجودش و تو بدنم تحمل کنمcrying

خیلی عصبی و افسرده خوابیدم.

بچه ها خواهشا بیاید و از تجربیاتتون برام بگید که دارم دیوونه میشم

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۴/۱/۱۹ ۰۸:۰۶:۳۶
(ویرایش)
مریم جان سایز های بالا یه تمرین بیشتر نیاز داره و نباید هم بین تمرینات فاصله بیفته..همه تو سایزای بالا مشکل این جوری دارن.به نظرم بازم تمرین کن..قبل از این که شوهرت وارد کنه چند لحظه قبلش حسابی تمرین دیگه به دست شوهرت..
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران