تعداد بازدید : 1966895
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱/۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۴/۱۱/۱۴ ۲۳:۵۹:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۳ ۱۴:۵۹:۵۲
(ویرایش)

من امروز با ابتدا 7 و انتها 8 تمرین کردم نسبت به دیروز بهتر بود ، ولی هنوز راحت نیستم ، همه دلگرمیم اینجاست ، موفق باشین دوستای عزیزم، راستی من یه سوال خارج از موضوع دارم اگه ممکنه بپرسم ، اینکه بهترین روش زدودن موهای زائد زیر مایو چیه ؟

۱۳۹۴/۱۱/۱۵ ۰۴:۲۰:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۱/۱۸ ۰۲:۴۹:۲۲
(ویرایش)

لازم ميدونم كه بگم من روز ١٨اذر بانو شدم.بچه ها اميدتونو هيچوقت از دست نديد و سفت و سخت تمرين كنيد ميتونيد خيلي زودتر از اون چيزي كه فكرش كنيد بانو بشيد.باور كنيد خيلي خيلي راحته فقط بايد تمريناتتون رو تا اخر ادامه بديد

خدایا شكرت
۱۳۹۴/۱۱/۱۵ ۰۸:۱۶:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

الناز جون بانوي ١٤٨ بهت تبريك ميگمممممم هوراااا من كلي تو سايت صدات ميكردم و نگرانت بودم، خوب دخترجون يه ايميل بهم ميزدي و خبر ميدادي، بهرحال بازم بهت تبريك ميگم و برات بهترين ارزو ميكنم، مرتب رابطه داشته باشيد و نكات بهداشتي و رعايت كنيد و پيش هر پزشك زنان يا مامايي ميري از بيماري و نحوه ي درمانت كامل بگو تا سطح اگاهيشون نسبت به واژينيسموس زياد بشه، نام كاربريت و به الناز(١٤٨) تغيير بده با اينكه زودتر بانو شدي اما مجبوريم اخرين عدد و بهت اختصاص بديم😊 ، ميبوسمت

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۴/۱۱/۱۵ ۰۸:۱۸:۰۷
(ویرایش)

دوستان حجم پيامها خيليييييي بالا رفته زحمت بكشيد فقط پيامهاي گزارش تمرين و خبر بانو شدنتون و بذاريد، و پيامهاي تكراري و اضافي رو پاك كنيد

۱۳۹۴/۱۱/۱۵ ۰۸:۲۰:۳۸
(ویرایش)

سكينه جان ديدي اگه حرف گوش كني كار نشد نداره، لطفا با همون كار كن به روشي كه گفتم و وقتي راحت شدي تعدادش و كن ٣ تا گوش پاك كن بعدش ٥ و بعدش ٧ تا گوش پاك كن، عقب جلو هم كن تو واژنت

۱۳۹۴/۱۱/۱۵ ۱۰:۱۹:۲۵
(ویرایش)

Aniisa  جون شما اول درمان ميشي بعد باردار ميشي ايشالا، انقد تنبلي نكن و زودتر تمرين كن كه موفقيتت نزديكه، اگه باردار بشي درمانت ميفته واسه حداقل يكسال ديگه، در ضمن بارداري بدون دخول هم انقد راحت نيست كه فكرش و ميكني، منتظر گزارشاتتم، ديگه هم نبينم ساز منفي بزني جيگر، بدو تمرين كن گزارش بده ايشالا خوب كه شدي بكم هم خودت و هم همسرت طعم زندگي زناشويي كه چشيديد بعدش طبيعي باردار شو

۱۳۹۴/۱۱/۱۵ ۱۰:۴۵:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۱/۱۵ ۱۱:۰۱:۴۱
(ویرایش)

به منم کمک کنید همین مشکل رو دارم...

الهی گاهی نگاهی ...
۱۳۹۴/۱۱/۱۵ ۱۰:۴۷:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۲/۱۶ ۱۴:۵۲:۴۸
(ویرایش)

الهی به امیدتو

خب دوست جونیااااااااااااا

سلااااااااااااااااااااااااااااااااااام

من دیشب باسایز 5تمرین کردم انتهاش هم 6.5 بود.خداروشکل مشکل سوزش حین تمرینام ندارم.تفریبا بعد 10دقیقه تا 15 دیلاتور رو دیگه راحت عقب وجلو میکنم.

فقط یه مشکل من خیلی کم حوصلم وعجولم.واقعا لازمه 1ساعت تمرین کنم.من فقط نیم ساعت تمرین میکنم چون دیکه واقعا بعد 15دقیقه کلنجار رفتن تو یک ربع اخر با دیلاتور راحت میشم

الهی وربی من لی غیرک
۱۳۹۴/۱۱/۱۵ ۱۱:۴۵:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۲۲ ۲۲:۴۶:۵۱
(ویرایش)

سلام به همگی..من امروز سومین روزیه که با سایز سه کار میکنم...8 تا 9 سانت هستش... خداروشکر اوضاع داره باهاش بهتر میشه..عقب جلو هم راحت میره مث قبلیاس...فقط یه چیزی..دیروز عصر همسرم بعد کلی پیش نوازی و اینا خواست انگشتش رو بکنه تو..البته ناگهانی..قبلش بهم نگفت ولی انگشتش مسلما 9 سانت نیست!!بعد من کلا باز هم نتونستم بذارم..با اینکه دیلاتور سایز یک و دو رو با هم تمرین کرده بودیم... نمیدونم چرا..از دیشب همش فکرم مشغوله..اعصابم داره خورد میشه..وقتی من خودم میتونم یه دیلاتوری به محیط 9 سانت رو تو واژنم عقب جلو کنم..چرا  بازهم با یه انگشت 3-4 سانتی مشکل دارم...:(

من میتونم چون میخوام که بتونم...
۱۳۹۴/۱۱/۱۵ ۱۱:۴۵:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۹ ۱۳:۱۸:۱۳
(ویرایش)

گل فروردین عزیز خوش آمدی به گروه

لطفا یکم از سابقه بیماریت برامون بنویس تا بهتر بتونیم کمکت کنیم عزیزم.

هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند
اما همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند...
۱۳۹۴/۱۱/۱۵ ۱۱:۵۱:۵۱
(ویرایش)

سحر عزیزم خوشحالم تمریناتت بخوبی جلو میره.بابت انگشت همسرت اصلا نگران نباش.خیلی از ماها بعد درمان هم  نمیتونیم اجازه بدیم همسرمون با انگشت اینکار رو کنه چون انگشت یکم حس خشونت داره.بعضی از واژینیسموسی ها با انگشت خودشون هم مشکل دارن.یه مورد دیگه هم ناگهانی بودن این پیشنهاد بوده.

پس نا امید نشو عزیزم.مهم اینه که تو تمریناتت رو بخوبی انجام میدی و اجازه دادی همسرت هم اونها رو وارد کنه.همینطور به تمرینت ادامه بده.اگه تونستی انگشت خودت هم بفرست داخل.البته اگه نشد اصلا اشکالی نداره عزیزم

۱۳۹۴/۱۱/۱۵ ۱۱:۵۹:۲۷
(ویرایش)

راز عزیز

خدا رو شکر بابت موفقیت توی تمریناتت.شاید این تایم برای الان که دیلاتور سایز پایین هستی مناسب باشه ولی توی سایزهای بالا به تمرین بیشتری نیاز داری.در ضمن موقع تمرین سعی کن یکی دو پوزیشن دیگه هم کار کنی.چون بعدا بدردت میخوره توی اقدام.در کل هرچقدر زمان بیشتری برای تمرینات بذاری بیشتر پیشرفت میکنی و زودتر درمان میشی.توی سایزهای بالاتر ممکنه نیاز باشه دو بار در روز تمرین کنی.ارزشش رو داره.. پشت این تلاشها کلی روزهای طلایی در انتظارته

۱۳۹۴/۱۱/۱۵ ۱۲:۰۷:۲۴
(ویرایش)

الناز نازنین بانو شدنت رو بهت تبریک میگم عزززیزم.خدا رو شکر بابت این موفقیتت.روی ماهت رو می بوسم و برات روزهای پر از خوشبختی رو ارزو میکنم

سکینه جان خدا رو شکر که تونستی تمرین رو شروع کنی.عزیزم خواهش میکنم زمان رو از دست نده و مرتب تمرین کن و اینجا گزارش بذار تا بزودی بانو بشی.

۱۳۹۴/۱۱/۱۵ ۱۲:۳۶:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۲۶ ۱۷:۳۶:۳۹
(ویرایش)

سلام دوستای گلم خسته نباشین.من الان دو روزه تمرین نکردم آخه مهمون داشتم خیلــــــــــی خیلِـــــــــی ناراحتم.کاش میتونستم تمرین کنم .امروز حتما حتما تمرین میکنم.

۱۳۹۴/۱۱/۱۵ ۱۴:۳۲:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۷ ۱۴:۵۶:۰۶
(ویرایش)

Aniisaجان بهتره اول درمان بشي وبعد با خيال آسوده اقدام به بارداري كني.جون اين مشكل باعث ايجاد استرس ميشه واين استرس هم براي خودت خوب نيست وهم بجه .ودرضمن موقع زايمان هم باوجود اين مشكل اجازه ي معاينه رو نميدي ومثل من مجبوري سزارين كني .

خدايا شكرت .من بانوي ٩٩شدم
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران