تعداد بازدید : 1965570
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱/۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۴/۱۲/۹ ۱۷:۰۹:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۶ ۰۷:۵۸:۳۴
(ویرایش)

سلام بچه ها.کمک...من تازه میخوام تمرینو شروع کنم.تو مرحله ساخت دیلاتور موندم.هرچی پنبه میچپونم توش باز سفت نمیشه! پر از پنبه هست ولی راحت خم میشه بین پنبه ها شکاف میفته sad

نگرانی هنگامی پایان می یابد که ایمان آغاز شود....
۱۳۹۴/۱۲/۹ ۱۷:۵۹:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۶ ۰۷:۵۸:۳۴
(ویرایش)

مرسی سلمای عزیزم.

نگرانی هنگامی پایان می یابد که ایمان آغاز شود....
۱۳۹۴/۱۲/۹ ۱۹:۱۹:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۳۰ ۱۶:۵۱:۰۰
(ویرایش)

سلام بارانای عزیز و دوستای گلم ماهایا هستم

امروز روز دوم تمرینم بود وخداروشکر در کمال ناباوری تونستم سایز دوم دیلاتور رو که همون دستکش بود رو داخل واژن کنم اما بی نهایت سخت بود خیلی دوس دارم هرچه زودتر این مشکل حل بشه من و شوهرم خیلی تو عذابیم

۱۳۹۴/۱۲/۹ ۲۱:۰۷:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

هليا-3 جون خداروشكر كه باز تصميم به درمان گرفتي، اميدوارم اين بار ديگه تنبلي نكني و خيلي زود بانو بشي، البته اگه اصولي پيش بري و هر روز گزارش بدي مطمئنا انقد پيشرفت ميكني كه انگيزه ات بالا ميره، من كه كلييييي منتظر گزارشت هستم و در كنارتم تا زود بانو بشي😊

خسته نباشي سلماي عزيزم🌹

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۴/۱۲/۹ ۲۱:۵۸:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۸ ۰۱:۳۷:۴۹
(ویرایش)

سلام. من امروز 1 ساعت با سایز قبلی ابتدا 7 انتها 8 تمرین کردم هم زن زير هم زن رو.باهاش راحت شدم رفتم سايز بعدي ابتدا 8 انتها 9/5. نیم ساعت طول کشید تا وارد كنم نیم ساعت باهاش تمرین کردم.ولی تا وسطش رفت.تا انتها نرفت.احساس میکردم دارم منفجر میشم.کگل کردن هم سخت بود.حتما باید تا انتها وارد کنم بعد عقب وجلو کنم یا نه؟خیلی دوست دارم پردم زودتر پاره شه.به نظر شما تا چه سایزی برم پاره میشه؟اگه پاره بشه من خودم متوجه میشم یا فقط دکتر میتونه تشخیص بده؟

خدایا کمکم کن
۱۳۹۴/۱۲/۹ ۲۲:۱۱:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۳ ۰۰:۳۸:۲۶
(ویرایش)

سلام مریم جون یه سوال دارم ازت عزیزم .میخوام بپرسم با دیلاتور چه جوری میشه زن زیر یا زن رو تمرین کرد ؟من تمریناتمو تا آخر رفتم ولی همش یه جا نشستم و تکیه دادم به بالش و کمی دراز کشیدم ولی کامل ن .بعضی اوقات با آینه بعضی اوقاتم بدون آینه تمرین کردم ،به نظرتون این روش تمرینم اشتباه بوده ؟ولی در طول تمرین کاملا راحت بودم 

۱۳۹۴/۱۲/۹ ۲۲:۲۵:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۲۰ ۲۲:۳۸:۱۲
(ویرایش)

سلام شب همگی خوش من این مدت پریود بودم البته ی 2روز دیگه مونده تو این مدت کگل تمرین کردم ......امیدوارم همگی موفق بشیممممممممممممممم......

در معادله زندگی آینده هیچ وقت با گذشته برابر نیست
۱۳۹۴/۱۲/۹ ۲۲:۴۴:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۱۸ ۰۱:۱۰:۰۲
(ویرایش)

سلام به دوستای نازنینم.

من تو هفته گذشته خیلی پراکنده تمرین کردم و بخاطر مشکلات روحیم تصمیم گرفته بودم دیگه تمرین نکنم و قید خوب شدن رو زده بودم، کاملا نا امید شده بودم، دیشب اومدم اینجا که بگم من دیگه نیستم ولی طبق معمول پیام ها رو خوندم وقتی به پیام مووونا جون رسیدم واقعا از خوندن پیامهاش لذت بردم و کلی امیدوار شدم و از خودم و بی ارادگیم خجالت کشیدم. مووونا جونم حرفای قشنگت خیلی بهم روحیه داد، ازت ممنونم گلم، به حرفات خیلی فکر کردم راست میگی خدا برای ما کافیه، منم بهش توکل کردم و میخوام ادامه بدم.

امروز هم تمرینم رو انجام دادمhappy

البته ناگفته نمونه صحبت های مریم بانو و سلما جون هم که پر از انرژی و امید هستش بی تاثیر نبود.

خدا  جوووونم شکرت که بعد از چهارسال و نیم راه درمان رو نشونم دادی و اینجام

خدایا من تنها تورو دارم ، کمکم کن
۱۳۹۴/۱۲/۹ ۲۲:۴۴:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۲۲:۴۱:۱۵
(ویرایش)

منم نتونستم دیلاتور درست کنم همش دستکش پاره می شه خسته شدم چون دو روزه قرص می خورم پریود نشم زود نتیجه بگیرم الان خیلی عصبیم

۱۳۹۴/۱۲/۹ ۲۲:۵۲:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۱۸ ۰۱:۱۰:۰۲
(ویرایش)

امروز صبح یک ساعت با دیلاتور ( ابتدا 5، وسط 6، انتها6.5) تمرین کردم، عصر هم با دیلاتور ( ابتدا 6، وسط 6.5، انتها 7) تمرین کردم، خدا رو شکر همه چیز خوب بود

خدایا من تنها تورو دارم ، کمکم کن
۱۳۹۴/۱۲/۱۰ ۰۱:۲۳:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۹ ۰۰:۴۲:۴۹
(ویرایش)

سلام سلما جونم نمیدونم منو یادتون هست یا نه دوماهی از ثبت نامم توی سایت میگذره. یکی دو روزه اول با یه گوشپاکن تمرین کردم ولی فکر کردم نمیشه بیخیال شدم . توی این مدت میومدم بهتون سر میزدم. بلاخره دوباره شروع کردم یه دیلاتور به اندازه ۴ سانت درست و تا ۶ سانت داخل واژنم فرو بردم خیلی نشد عقب جلو کنم یه کم انقباض داشتم ولی فک کنم خوب شروع کردمsmile

۱۳۹۴/۱۲/۱۰ ۰۷:۴۷:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

پرستو جان مدلي كه شما تمرين كردي زن زير هست وقتي با زن زبر تمرين كردي و راحت بودي ديلاتور و داخل نگه دار و تغيير مدل بده به زن رو و تمرين كن، زن رو تمرين كن چون ممكنه تو اقدام بدردت بخوره

بهار٦٧ و آناهيل جون خوشحالم كه دوباره تصميم به درمان گرفتيد باور كنيدكه همه تو زندگيشون مشكل دارن اما فعلا مهمترين و بزرگترين مشكل زندگي شما واژينيسموس هست ايشالا بعد از درمان باور كنيد نصف مشكلاتتون حل ميشه و تازه يه خوشي هايي هم به زندگيتون اصاف ميشه، پس بيش از اين زمان و از دست نديد تا خيلي زود درمان بشيد و يادتون باشه گزارش دادن باعث افزايش انگيزه و همچنين رفع اشكال در تمرينتون ميشه

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۴/۱۲/۱۰ ۱۱:۰۷:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۹ ۰۰:۴۲:۴۹
(ویرایش)

سلام سلما جونم مریم جونم ممنون که منو فراموش نکردید با یه گوشپاگن راحت بودم ولی با تعداد بیشتر نه دیلاتور برام راحتتره... امروز کلی ذوق دارم دوباره تمرین کنم وقتی همسرم خونس راحتترم بابت تمرین منتظرم که بیاد...

۱۳۹۴/۱۲/۱۰ ۱۱:۲۰:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۵ ۰۳:۰۹:۴۷
(ویرایش)

سلام دوستان عزیزم .. بارناجون مریم عزیز وسلمایه مهربون سلام ..روزگارتون بخیر وخوشی انشالله ..چقد دلسوزانه کمک میکنیدمطمعنم به خاطرکارتون پاداش بزرگی پیش خدادارید این همه زندگیو نجات میدید این همه ادمایه ناامید رو به زندگی برمیگردونیداز ته دلم براتون ازخدا خیرمیخوام..امروز اومدم به دوستانم بگم لحظه لحظه وقتتونو استفاده کنید حتی اگه شده ازکار خواب تفریحتون بزنید ولی تمرین کنیدو بدونیدزندگی خیلی خوبی درانتظارتونه من سه سال واژینیسم داشتم واقعاتک تکتونو درک میکنم الان حدودچهارماهه خوب شدم و حسرت اون سه سال همش با منه ولی خداروشکرکه حل شدبجه هاتواین کار ناامید نشیداصلا اصلا مطمعنم وقتی درمان شدین به خودتون میخندین واقعاربطه خیلی راحت تراز کاربا دیلاتورهاست گندم جون عزیزم خواهش میکنم الان که بیشترراهو اومدی ناامیدنشوبه زندگیت وهمسرت فکرکن بروسرتمریناتت من مطمعنم به زودی خبربانوشدنتومی خونم تودخترباهوشی هستی ببخشیداگه تکراری حرف زدم ولی خودمو مدیون این تاپیک میدونم ولازم دونستم بیام وهرچندتکراری ولی حرفاموبگم ..یا حق. 

خدایا عاشقتم

لناهستم متولدسال 65.. سه ساله ازدواج کردم اخرین پری 13خرداد.
۱۳۹۴/۱۲/۱۰ ۱۱:۵۰:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۲۳ ۰۶:۵۷:۰۷
(ویرایش)

سلام من بعد از إتمام دوران پريوديم

با عزم راسخ اومدم كه تمرينم و شروع كنم ولي ساخت ديلاتور برام سخته هر كاري ميكنم درست نميشه  االان سايز دو هستم ميشه راهنماييم كنين

اينده اي خواهم ساخت كه گذشته ام جلويش زانو بزند،الهي به اميد تو
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران