تعداد بازدید : 2093
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۳/۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۳/۹
کاربران آنلاین : 0
مهد(364)
۱۳۹۵/۳/۷ ۰۰:۵۴:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۸ ۰۲:۲۳:۱۸

واژنيسموسي

(ویرایش)

سلام به دوستان، من تازه عضو سايت شدم و يك واژنيسموسي شديدم كه ٥ ساله از ازدواجم ميگذره ولي هنوز درمان نشدم! با خوندن پستاي شما خيلي اميدوار شدم ولي بازم يه ترسي توو وجودمه كه فك نيكنم اين دفعه هم مثل دفعات قبل شايد نشه😥كمكم كنيد اول خدا بعدشم راهنماييهاي شما....

اشوبم ارامشم تويي....
۱۳۹۵/۳/۷ ۱۱:۰۴:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

خوش اومدی عزیزم. شک نکن که درمان میشی مثل دویست و خرده ایذنفر دیگه. فقط بیا در انجمن درمان واژینیسموس پیام بگذار. صفحه اول را دقیق بخون. یک شرح حال بنویس و درمانت رو شروع کن. جلوی اسمت (...) بگذار که بدونیم در حال درمانی و بعد که بانو شدی شماره ات را داخل پرانتز بگذار

Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۵/۳/۷ ۱۱:۰۸:۲۹
۱۳۹۵/۳/۷ ۱۵:۲۴:۱۱
(ویرایش)

سلما جان  فقط روي لينكي كه فرستادي كليك كنم ميتونم پست بزارم يا اينكه انجمن هم نياز به ثبت نام داره؟؟؟؟؟

اشوبم ارامشم تويي....
۱۳۹۵/۳/۷ ۱۸:۰۱:۳۶
(ویرایش)

نه عزیزم. انجمن تو سایته دیگه. تاپیک جدید باز کردی اینجا.برو همون تاپیک زیرش پیام بزار

۱۳۹۵/۳/۸ ۱۱:۱۱:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۸:۱۸:۰۷
(ویرایش)

سارا...

با سلام من سارا هستم یکسال و نه ماهه عروسی کردیم و من همجنان باکره همه تلاشمو میکنم به کمک دوستان عزیز اینجا تا زود مشکلم حل بشخ انشااله امروز وارسی رو انجام دادم و کگل رو 

۱۳۹۵/۳/۸ ۱۸:۰۱:۴۸
(ویرایش)

نوترا جان خوش اومدی. چرا همون لینکی که بالا گفتم پیام نگذاشتی؟؟ بیا انجمن.شرح حال بندیس صفحه اولو دقیق بخون و گزارشاتو اونجا بنویس. جلوی اسمت هم (...) بگذار که بدونیم در حال درمانی.

مهد عزیز کجایی؟

۱۳۹۵/۳/۹ ۰۰:۲۰:۰۲
(ویرایش)

سلام سلماي عزيز، عزيزم من دوشنبه مشاوره حضوري با خانم خياباني دارم بعدش حتما تمريناتو شروع ميكنم و بهتون گزارش كار ميدم. اميدوارم كه بعد از گذشت ٥ سال بتونم با كمك شما و ياري خداوند مشكلمو حل كنم

اشوبم ارامشم تويي....
۱۳۹۵/۳/۹ ۰۷:۵۷:۵۳
(ویرایش)

بسلامتی. ایشالا عزیزم

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314